بدون نظر
 
بوی کباب به دماغ هیئت های اروپایی رسیده است
تاریخ انتشار : ۰۸ مرداد ۱۳۹۴ در ۷:۲۳ ب.ظ
 
عیسی زاده با اشاره به رفت و آمد هیئت های اروپایی به کشورمان نیز بیان کرد: غربی هاحواسشان باشد به طمع بوی کباب نیایند و با ملت ایران باید صادقانه برخورد کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا، مهدی عیسی زاده در گفت و گو با آناج با اشاره به روند بررسی متن برجام در خانه ملت، گفت: دیروز وزیر دفاع آمریکا و رئیس ستاد مشترک این کشور بعضی حرف های غلط در مورد کشورمان به زبان آورده و ظاهراً ایران اسلامی را هنوز نشناخته اند؛ مولای ایران، حضرت سید علی خامنه ای را هنوز نشناخته اند، ظاهرا این ها هنوز نفهمیده اند که ایران، ایران شهیدپرور است و قلب تمامی ایران ها در دشت کربلا می تپد و لذا اگر این ها دست از این رجزخوانی ها بکشند، آنچه که در توافق مشخص شده است و با همان قدم جلو بگذارند، نمایندگان ملت ایران نیز بر اساس توافقات حاصل تصمیم گیری خواهد کرد.

غربی ها دست از رجز خوانی هایشان بردارند

وی ادامه داد: ملت ایران از نمایندگان خود می خواهد آنچنان تصمیم بگیرند که در شان نظام و حفظ عزت و اقتدار نظام باشد، تصمیمی که به عنوان پشتوانه فرزندان انقلاب در خط مقدم باشد و روح امام و شهدا را شاد کند و باعث دلگیر شدن خانواده های شهدا به خصوص خانواده شهدای هسته ای نشود.

این نماینده مجلس نهم خاطر نشان کرد: اگر کنگره آمریکا تصمیم عاقلانه بگیرد قطعاً نمایندگان ملت در مجلس نیز با بررسی دقیق متن جمع بندی نهایی تصمیمی در جهت حفظ عزت نظام خواهند گرفت.

بوی کباب به دماغ هیئت های اروپایی رسیده است

وی با اشاره به رفت و آمد هیئت های اروپایی به کشورمان نیز بیان کرد: غربی هاحواسشان باشد به طمع بوی کباب نیایند و با ملت ایران باید صادقانه برخورد کنند.

نماینده مردم میاندوآب و شاهین دژ در مجلس شورای اسلامی با بیان اینهکه ما شناخت کامل از فابیوس داریم، گفت: ملت ایران برخوردهای سابق فرانسوی ها، انگلیسی ها و آمریکایی ها و اقدامات خصمانه آنها علیه کشور را فراموش نکرده اند.

وی افزود: قطعاً ما شاهد صلح امام حسن در کشور نخواهیم بود، ما می خواهیم با این کشورها توافق انجام دهیم، نه صلح و اگر باز هم رفتار ناشایستی از این کشورها سر بزند، ملت و نمایندگان ملت در مجلس و دولت با این رفتارها برخورد خواهند کرد.

بودجه دریاچه ارومیه باید به دانشگاه ارومیه بیاید

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با اشاره به تصویب بودجه ای جدید برای احیای دریاچه ارومیه، تصریح کرد: بودجه دریاچه ارومیه باید به دانشگاه ارومیه بیاید و زیر نظر استاندار آذربایجان غربی در جهت احیای دریاچه ارومیه هزینه شود، والا اگر بودجه به دانشگاه شریف در پایتخت انتقال پیدا کند، نمایندگان آذربایجان غربی در مجلس با این روند مخالفت خواهند کرد.

وی ادامه داد: آقایانی که در تهران تصمیم می گیرند بدانند این نسخه هایی که برای دریاچه ارومیه می پیچند هیچ دردی از دردهای آذربایجان شرقی و غربی دوا نمی کند.

عیسی زاده افزود: الان دشت های بناب، ملکان، عجب شیر، میاندواب، نقده، مهاباد وصل می شوند به دشت دریاچه ارومیه، بنابراین این بودجه ها باید برای آبیاری تحت فشار و قطره ای هزینه شود تا آب مازاد به دریاچه ارومیه سرازیر شود ولی الان دو سال است که هیچ اتفاقی از روی کار آمردن دولت یازدهم صورت نگرفته است.

وی در پایان اظهار کرد: من سوالم از آقای کلانتری و آقایان مسوول این است که ای بودجه کجا می رود، الان 100 هزار هکتار دشت وجود دارد، یک ریال از صرف هزینه ندیده ایم، این بودجه های تصویب شده کجا هزینه می شوند؟

انتهای پیام/پ

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
شفافیت و مطالبه گری از ویژگی های اصلی حوزه خبر رسانی است مرگ یک کوهنورد در قله پیشکوه تربت حیدریه برداشت جو در بیش از ۷ هزار هکتار مزارع جلگه رخ تربت حیدریه اصلاح ساختار بودجه از اولویت های اصلی مجلس یازدهم است/میزان درآمد داخلی شرکت ملی نفت از صادرات بیشتر است حوض انباری تاریخی، زیر پای شهر تربت حیدریه شهروندان مناطق کم برخوردار مشارکت بیشتری با شهرداری دارند توزیع ۷۳۰ بسته کمک معیشتی در جلگه رخ تربت حیدریه سهم ۲۵ درصدی تربت‌ حیدریه از تسهیلات کرونا برخی ادبیات‌ و برخورد‌ها با مجلس یازدهم طبیعی نیست شکوه مواسات، همدلی و کمک مومنانه در تربت حیدریه/از طبخ ۴۰ هزار پرس غذای گرم و توزیع بیش از ۱۰۰۰ بسته معیشتی بین نیازمندان تا اردوهای جهادی در مناطق محروم روستایی فروش پساب تصفیه خانه، حلقه مفقوده تکمیل پروژه فاضلاب تربت حیدریه محورهای مهم بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در روز عید قربان