بدون نظر
 
رییس کمیسیون اقتصاد شورای شهر تربت حیدریه:
بودجه شهرداری تربت حیدریه ۸۹۶ میلیارد ریال است/عمده بدهی شهرداری متعلق به بانک شهر است
تاریخ انتشار : ۰۸ مرداد ۱۳۹۹ در ۹:۰۱ ق.ظ
 
نادرسلیمانی، بودجه شهرداری تربت حیدریه بدون در نظر گرفتن سازمانهای وابسته را 896 میلیارد ریال اعلام کرد و افزود: شهرداری باید ماهانه حدود 74 میلیارد ریال برای تحقق 100 درصدی این بودجه درآمد داشته باشد.

نادر سلیمانی، رییس کمیسیون اقتصاد شورای شهر تربت حیدریه در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت؛ بودجه شهرداری تربت حیدریه بدون در نظر گرفتن سازمانهای وابسته را 896 میلیارد ریال اعلام کرد و افزود: شهرداری باید ماهانه حدود 74 میلیارد ریال برای تحقق 100 درصدی این بودجه درآمد داشته باشد.

وی تصریح کرد: بدهی های شهرداری به پیمانکاران، بانک شهر، متفرقه و N2 جمعا مبلغ 2 هزار و 480 میلیارد ریال است که بخش عمده این بدهی متعلق به بانک شهر است.

سلیمانی تعداد نیروهای رسمی، قراردادی تامین نیروی فضای سبز و خدمات شهری را 710 نفر اعلام کرد و گفت: شهرداری باید هر ماه مبلغی حدود 33 میلیارد ریال فقط به پرداخت حقوق این نیروها اختصاص دهد که چیزی حدود 44 درصد درآمد را در بر می گیرد.

رئیس کمیسیون اقتصاد شورای اسلامی شهر بیان داشت: تا تاریخ 15 تیرماه کل درآمد شهرداری مبلغ 150 میلیارد یال بوده که کل این مبلغ صرف هزینه های شهرداری شده است.

وی گفت: انتظار داریم شهروندان در سال جاری همچون سال گذشته نسبت به پرداخت به موقع عوارضات و بدهی خود به شهرداری اقدام کنند تا شهرداری بتواند خدمات مورد نیاز شهر را به نحوی مطلوب ارائه دهد.

سلیمانی از تصویب تخفیفات عوارضات ساختمانی در شورای شهر خبر داد و گفت: تخفیفات در نظر گرفته شده در کمیته انطباق نیز تایید شده و از این ماه قابل اجرا است و تا پایان مهر ماه ادامه دارد .

وی میزان تخفیفات در مرداد را 25درصد، در شهریور 20 درصد و در مهر ماه 15 درصد اعلام کرد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
سازمان بورس، مقصر اصلی روند فعلی این بازار است/مکانیزم ماشه آمریکا جنگ روانی است ضرورت رفع موانع قانونی بر سر راه مشکلات ساخت و ساز در شهرهای کوچک انتقاد رئیس شورای اسلامی خراسان رضوی از قوانین ۶۰ سال گذشته شهرداری‌ها جهش تولید حوزه کشاورزی کدکن با افزایش سطح کشت گلخانه ای پناهجویان نهضت آزادی و ترور شخصیت پناهیان/ترور دیده بان های انقلاب، شیوه تاریخی منافقین آغاز عملیات اجرایی طرح دوبانده شدن محور تربت حیدریه به رشتخوار بیش از ۱۴ هزار تن گندم مازاد بر مصرف کشاورزان در جلگه رخ تربت حیدریه خریداری شد نامه فعالان فضای مجازی به مجلس درباره کارنامه پراشکال وزیر ارتباطات در حوزه فضای مجازی مردم تربت حیدریه از نبود مهندس ناظر گلایه‌مند هستند ۴۱ درصد جامعه هدف روستایی تربت حیدریه تحت پوشش بیمه هستند اهانت به ساحت مقدس رسول خدا از سیاست‌های اسلام ستیزیانه غرب است پلمپ ۴۸ حلقه چاه غیر مجاز در تربت حیدریه