بدون نظر
 
اجتماع ماه اجازه نمی دهمی در مشهد برگزار شد+تصاویر
تاریخ انتشار : ۰۸ خرداد ۱۳۹۴ در ۶:۰۱ ب.ظ
 
در اجتماع بزرگ مردم مشهد که با عنوان «اجازه نمی دهیم» و در میدان شهدای این شهر برگزار گردید، هزاران نفر از مردم دغدغه مند مشهد اعلام داشتند که اجازه نمی دهند که توافق منافی متافع ملی و عزت مردم و مطابق خواست آمریکا منعقد گردد. برخی حاضرین جمعیت این برنامه را حدود ۲۰ هزار نفر تخمین زده اند.

به گزارش سرویس سیاسی پایگاه 598، موج جدید اعتراضات مردمی به روند فعلی مذاکرات هسته ای و انعقاد توافق بد، از مشهد مقدس آغاز شد. در اجتماع بزرگ مردم مشهد که با عنوان «اجازه نمی دهیم» و در میدان شهدای این شهر برگزار گردید، هزاران نفر از مردم دغدغه مند مشهد اعلام داشتند که اجازه نمی دهند که توافق منافی متافع ملی و عزت مردم و مطابق خواست آمریکا منعقد گردد. برخی حاضرین جمعیت این برنامه را حدود ۲۰ هزار نفر تخمین زده اند.

گفتنی است در روز جمعه ۸ خرداد نیز، مردم اصفهان در برنامه ای با اجتماع در گلستان شهدای این شهر در ساعت ۱۸ ، اعتراض خود به ادامه مذاکره زیر سایه تهدید و تحقیر و تحمیل را اعلام خواهند نمود.

همچنین مردم شهرهای مختلف کشور بعد از نماز جمعه این هفته (۸ خرداد) با شرکت در راهپیمایی جمعه اعتراض به «توافق به هر قیمتی»، اعتراض خود را نسبت به روند فعلی مذاکرات و پذیرش تعهدات ذلت بار و مغایر با منافع ملی اعلام خواهند داشت.

تا کنون گروه های مردمی و دانشجویی در شهرهای تهران، شیراز، قم، کرمان، شهر کرد، رفسنجان، اراک، کرمانشاه، ارومیه، بوشهر، اردبیل، گرگان، بجنورد، فسا، یاسوج، یزد، خرم آباد، اصفهان، ملارد، شهرقدس، اسلامشهر، اسفراین، قائمشهر، و… اعلام کرده اند که جمعه ی اعتراض به توافق به هر قیمتی را در شهر خود برگزار می نمایند.

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
نبود صنایع تبدیلی گوشت قرمز در بزرگترین بازار دام شرق کشور جایگاه نظارتی شورای شهر نباید سیاسی و جناحی شود رهاسازی ۵۰۰ هزار قطعه ماهی قزل آلا در استخرهای دو منظوره کشاورزی تربت حیدریه/پیش بینی برداشت ۴۲۰ تن گوشت سفید افزایش ۱۰ درصدی مصرف بنزین در منطقه تربت حیدریه آسفالت جاده کدکن به تلخ بخش در بن بست وعده مسئولان! طرح مثلث اقتصادی نیازمند تبیین و فرهنگ سازی است/مردم در این طرح دیده نشدند ریزش آوار معدن در زاوه یک کشته برجای گذاشت تاکسی بی سیم های بدون بی سیم! راهپیمایی اربعین حسینی بزرگترین همایش استکبار ستیزی جهان اسلام است بازگشت نام شهدا به معابر و خیابان های تربت حیدریه احداث بزرگراه تربت حیدریه به خواف مانع خام فروشی صنایع و معادن می شود ارائه ۱۳۴ هزار خدمات مراقبتی به کودکان/ناهنجاری های مادرزادی و سوانح، عمده ترین علل مرگ کودکان در منطقه تربت حیدریه