بدون نظر
 
اجتماع ماه اجازه نمی دهمی در مشهد برگزار شد+تصاویر
تاریخ انتشار : ۰۸ خرداد ۱۳۹۴ در ۶:۰۱ ب.ظ
 
در اجتماع بزرگ مردم مشهد که با عنوان «اجازه نمی دهیم» و در میدان شهدای این شهر برگزار گردید، هزاران نفر از مردم دغدغه مند مشهد اعلام داشتند که اجازه نمی دهند که توافق منافی متافع ملی و عزت مردم و مطابق خواست آمریکا منعقد گردد. برخی حاضرین جمعیت این برنامه را حدود ۲۰ هزار نفر تخمین زده اند.

به گزارش سرویس سیاسی پایگاه 598، موج جدید اعتراضات مردمی به روند فعلی مذاکرات هسته ای و انعقاد توافق بد، از مشهد مقدس آغاز شد. در اجتماع بزرگ مردم مشهد که با عنوان «اجازه نمی دهیم» و در میدان شهدای این شهر برگزار گردید، هزاران نفر از مردم دغدغه مند مشهد اعلام داشتند که اجازه نمی دهند که توافق منافی متافع ملی و عزت مردم و مطابق خواست آمریکا منعقد گردد. برخی حاضرین جمعیت این برنامه را حدود ۲۰ هزار نفر تخمین زده اند.

گفتنی است در روز جمعه ۸ خرداد نیز، مردم اصفهان در برنامه ای با اجتماع در گلستان شهدای این شهر در ساعت ۱۸ ، اعتراض خود به ادامه مذاکره زیر سایه تهدید و تحقیر و تحمیل را اعلام خواهند نمود.

همچنین مردم شهرهای مختلف کشور بعد از نماز جمعه این هفته (۸ خرداد) با شرکت در راهپیمایی جمعه اعتراض به «توافق به هر قیمتی»، اعتراض خود را نسبت به روند فعلی مذاکرات و پذیرش تعهدات ذلت بار و مغایر با منافع ملی اعلام خواهند داشت.

تا کنون گروه های مردمی و دانشجویی در شهرهای تهران، شیراز، قم، کرمان، شهر کرد، رفسنجان، اراک، کرمانشاه، ارومیه، بوشهر، اردبیل، گرگان، بجنورد، فسا، یاسوج، یزد، خرم آباد، اصفهان، ملارد، شهرقدس، اسلامشهر، اسفراین، قائمشهر، و… اعلام کرده اند که جمعه ی اعتراض به توافق به هر قیمتی را در شهر خود برگزار می نمایند.

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
افراد منتخب معیارهای ولی فقیه را داشته باشند/اسلام کاخ قدرت های جهانی نظام سلطه را به لرزه انداخته است فرآیند برگزاری انتخابات مجلس در پایتخت ابرایشم ایران خون بهای حاج قاسم و شهدای مقاومت اخراج آمریکا از منطقه است/ مجلس قوی و نترس ‌کشور را می سازد کشور با رای ملت اداره می شود/دو تابعیتی ها مشکلات اساسی برای کشور بوجود آوردند/تفکر ما نمی توانیم در حوزه اقتصادی مشکلات را افزایش داده است مردم با خلق حماسه ای دیگر پرونده سیاسی ۹۸ را تکمیل خواهند کرد عوامل اجرایی و نظارت نقش مهمی در سلامت برگزاری انتخابات دارند/لزوم اجرای قانون و رعایت اصل بی طرفی و جانبداری در انتخابات پیش رو نظام اسلامی و جبهه مقاومت به مجلسی شجاع، انقلابی و کارآمد نیاز دارد همه جریان های سیاسی در انتخابات حضور دارند/۵ هزار نفر مجری برگزاری انتخابات در حوزه انتخابیه تربت حیدریه ۲۵ درصد از مطالبات زعفران کاران امروز پرداخت می شود نصب سازه فوق سنگین ۵۲ متری کارخانه فولاد تربت حیدریه/تکنولوژی واحدهای احیا و گندله سازی در کشور بومی شده است راهپیمایی ۲۲ بهمن تربت حیدریه در قاب تصویر انقلاب اسلامی تحول شگرفی در امت های جهان اسلام پدیدار کرد/بمب هسته ای جمهوری اسلامی این حضور عزتمندانه و حماسی ملت ایران در صحنه است