بدون نظر
 
اجتماع ماه اجازه نمی دهمی در مشهد برگزار شد+تصاویر
تاریخ انتشار : ۰۸ خرداد ۱۳۹۴ در ۶:۰۱ ب.ظ
 
در اجتماع بزرگ مردم مشهد که با عنوان «اجازه نمی دهیم» و در میدان شهدای این شهر برگزار گردید، هزاران نفر از مردم دغدغه مند مشهد اعلام داشتند که اجازه نمی دهند که توافق منافی متافع ملی و عزت مردم و مطابق خواست آمریکا منعقد گردد. برخی حاضرین جمعیت این برنامه را حدود ۲۰ هزار نفر تخمین زده اند.

به گزارش سرویس سیاسی پایگاه 598، موج جدید اعتراضات مردمی به روند فعلی مذاکرات هسته ای و انعقاد توافق بد، از مشهد مقدس آغاز شد. در اجتماع بزرگ مردم مشهد که با عنوان «اجازه نمی دهیم» و در میدان شهدای این شهر برگزار گردید، هزاران نفر از مردم دغدغه مند مشهد اعلام داشتند که اجازه نمی دهند که توافق منافی متافع ملی و عزت مردم و مطابق خواست آمریکا منعقد گردد. برخی حاضرین جمعیت این برنامه را حدود ۲۰ هزار نفر تخمین زده اند.

گفتنی است در روز جمعه ۸ خرداد نیز، مردم اصفهان در برنامه ای با اجتماع در گلستان شهدای این شهر در ساعت ۱۸ ، اعتراض خود به ادامه مذاکره زیر سایه تهدید و تحقیر و تحمیل را اعلام خواهند نمود.

همچنین مردم شهرهای مختلف کشور بعد از نماز جمعه این هفته (۸ خرداد) با شرکت در راهپیمایی جمعه اعتراض به «توافق به هر قیمتی»، اعتراض خود را نسبت به روند فعلی مذاکرات و پذیرش تعهدات ذلت بار و مغایر با منافع ملی اعلام خواهند داشت.

تا کنون گروه های مردمی و دانشجویی در شهرهای تهران، شیراز، قم، کرمان، شهر کرد، رفسنجان، اراک، کرمانشاه، ارومیه، بوشهر، اردبیل، گرگان، بجنورد، فسا، یاسوج، یزد، خرم آباد، اصفهان، ملارد، شهرقدس، اسلامشهر، اسفراین، قائمشهر، و… اعلام کرده اند که جمعه ی اعتراض به توافق به هر قیمتی را در شهر خود برگزار می نمایند.

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
سهم ۲۵ درصدی تربت‌ حیدریه از تسهیلات کرونا برخی ادبیات‌ و برخورد‌ها با مجلس یازدهم طبیعی نیست شکوه مواسات، همدلی و کمک مومنانه در تربت حیدریه/از طبخ ۴۰ هزار پرس غذای گرم و توزیع بیش از ۱۰۰۰ بسته معیشتی بین نیازمندان تا اردوهای جهادی در مناطق محروم روستایی فروش پساب تصفیه خانه، حلقه مفقوده تکمیل پروژه فاضلاب تربت حیدریه محورهای مهم بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در روز عید قربان آمریکا با تعرض به هواپیمای مسافربری به دنبال فضای آشوب و اختلاف در کشور بود رفتار دولت نژادپرست آمریکا را محکوم و از حرکت مردم حمایت می‌کنیم بودجه شهرداری تربت حیدریه ۸۹۶ میلیارد ریال است/عمده بدهی شهرداری متعلق به بانک شهر است رهاسازی بیش از ۲۹۰ هزار قطعه ماهی در استخرهای ذخیره کشاورزی رخ طرح تفکیک پسماند از مبدا در تربت حیدریه آغاز شد پرداخت مطالبات زعفرانکاران خراسان طی هفته جاری نماز جمعه شهر کدکن ۱۰ ساله شد