بدون نظر
 
اجتماع ماه اجازه نمی دهمی در مشهد برگزار شد+تصاویر
تاریخ انتشار : ۰۸ خرداد ۱۳۹۴ در ۶:۰۱ ب.ظ
 
در اجتماع بزرگ مردم مشهد که با عنوان «اجازه نمی دهیم» و در میدان شهدای این شهر برگزار گردید، هزاران نفر از مردم دغدغه مند مشهد اعلام داشتند که اجازه نمی دهند که توافق منافی متافع ملی و عزت مردم و مطابق خواست آمریکا منعقد گردد. برخی حاضرین جمعیت این برنامه را حدود ۲۰ هزار نفر تخمین زده اند.

به گزارش سرویس سیاسی پایگاه 598، موج جدید اعتراضات مردمی به روند فعلی مذاکرات هسته ای و انعقاد توافق بد، از مشهد مقدس آغاز شد. در اجتماع بزرگ مردم مشهد که با عنوان «اجازه نمی دهیم» و در میدان شهدای این شهر برگزار گردید، هزاران نفر از مردم دغدغه مند مشهد اعلام داشتند که اجازه نمی دهند که توافق منافی متافع ملی و عزت مردم و مطابق خواست آمریکا منعقد گردد. برخی حاضرین جمعیت این برنامه را حدود ۲۰ هزار نفر تخمین زده اند.

گفتنی است در روز جمعه ۸ خرداد نیز، مردم اصفهان در برنامه ای با اجتماع در گلستان شهدای این شهر در ساعت ۱۸ ، اعتراض خود به ادامه مذاکره زیر سایه تهدید و تحقیر و تحمیل را اعلام خواهند نمود.

همچنین مردم شهرهای مختلف کشور بعد از نماز جمعه این هفته (۸ خرداد) با شرکت در راهپیمایی جمعه اعتراض به «توافق به هر قیمتی»، اعتراض خود را نسبت به روند فعلی مذاکرات و پذیرش تعهدات ذلت بار و مغایر با منافع ملی اعلام خواهند داشت.

تا کنون گروه های مردمی و دانشجویی در شهرهای تهران، شیراز، قم، کرمان، شهر کرد، رفسنجان، اراک، کرمانشاه، ارومیه، بوشهر، اردبیل، گرگان، بجنورد، فسا، یاسوج، یزد، خرم آباد، اصفهان، ملارد، شهرقدس، اسلامشهر، اسفراین، قائمشهر، و… اعلام کرده اند که جمعه ی اعتراض به توافق به هر قیمتی را در شهر خود برگزار می نمایند.

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
ساعت کاری مراکز خدمات جامع سلامت تربت حیدریه افزایش یافت/وضعیت بیماری آنفلوانزا در منطقه تربت حیدریه عادی است ثبت نام ۳۶ داوطلب برای تصدی کرسی نمایندگی مجلس در تربت حیدریه بلاتکلیفی رشته های علوم انسانی و باستان شناسی در دانشگاه تربت حیدریه/نامادری دانشگاه فردوسی گریبانگیر دانشگاههای کوچکتر/وزیر علوم: بر اساس ظرفیت ها و استعدادهای منطقه ای دانشگاهها را حمایت می کنیم تربیت نیروی انسانی کارآمد از اهداف اصلی توسعه آموزش عالی کشور است در مقابل عوامل واداده و غرب گرا باید ایستادگی کنیم معابر شهری تربت حیدریه برای معلولان مناسب سازی نشده است اکیپ های راهداری به نقاط برفگیر محورهای مواصلاتی تربت حیدریه اعزام شدند مرخصی «جهرمی» مسبب قطعی ۱۰ روزه اینترنت در کشور/ دستگاه قضا به خسارت‌های وارد آمده به مردم و کشور ورود می‌کند؟ چشم بینای کارآفرین جوان تربت حیدریه به امید حمایت مسئولان باز است کارخانه قند تربت حیدریه موفق ترین واحد تولیدی شرق کشور/گلایه تولید کنندگان شکر از نرخ های تکلیفی و قیمت گذاری نامناسب توسط دولت حل بحران‌ کشف‌رود در دست‌انداز اعتبارات دولتی/ ضرورت تکمیل هرچه سریع‌تر تصفیه‌خانه چرم شهر تخلفات انتخاباتی در فضای مجازی رصد می شود/۶۵ درصد جمعیت منطقه تربت حیدریه واجد شرایط رای