بدون نظر
 
اجتماع ماه اجازه نمی دهمی در مشهد برگزار شد+تصاویر
تاریخ انتشار : ۰۸ خرداد ۱۳۹۴ در ۶:۰۱ ب.ظ
 
در اجتماع بزرگ مردم مشهد که با عنوان «اجازه نمی دهیم» و در میدان شهدای این شهر برگزار گردید، هزاران نفر از مردم دغدغه مند مشهد اعلام داشتند که اجازه نمی دهند که توافق منافی متافع ملی و عزت مردم و مطابق خواست آمریکا منعقد گردد. برخی حاضرین جمعیت این برنامه را حدود ۲۰ هزار نفر تخمین زده اند.

به گزارش سرویس سیاسی پایگاه 598، موج جدید اعتراضات مردمی به روند فعلی مذاکرات هسته ای و انعقاد توافق بد، از مشهد مقدس آغاز شد. در اجتماع بزرگ مردم مشهد که با عنوان «اجازه نمی دهیم» و در میدان شهدای این شهر برگزار گردید، هزاران نفر از مردم دغدغه مند مشهد اعلام داشتند که اجازه نمی دهند که توافق منافی متافع ملی و عزت مردم و مطابق خواست آمریکا منعقد گردد. برخی حاضرین جمعیت این برنامه را حدود ۲۰ هزار نفر تخمین زده اند.

گفتنی است در روز جمعه ۸ خرداد نیز، مردم اصفهان در برنامه ای با اجتماع در گلستان شهدای این شهر در ساعت ۱۸ ، اعتراض خود به ادامه مذاکره زیر سایه تهدید و تحقیر و تحمیل را اعلام خواهند نمود.

همچنین مردم شهرهای مختلف کشور بعد از نماز جمعه این هفته (۸ خرداد) با شرکت در راهپیمایی جمعه اعتراض به «توافق به هر قیمتی»، اعتراض خود را نسبت به روند فعلی مذاکرات و پذیرش تعهدات ذلت بار و مغایر با منافع ملی اعلام خواهند داشت.

تا کنون گروه های مردمی و دانشجویی در شهرهای تهران، شیراز، قم، کرمان، شهر کرد، رفسنجان، اراک، کرمانشاه، ارومیه، بوشهر، اردبیل، گرگان، بجنورد، فسا، یاسوج، یزد، خرم آباد، اصفهان، ملارد، شهرقدس، اسلامشهر، اسفراین، قائمشهر، و… اعلام کرده اند که جمعه ی اعتراض به توافق به هر قیمتی را در شهر خود برگزار می نمایند.

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
آمریکایی ها اعتراف کردند تروریست هستند/پادوهای آمریکا و جنتلمن های پشت میز مذاکره همان تروریست های فرودگاه بغداد هستند رها سازی ۳۰۰ خودروی گرفتار برف و کولاک در تربت حیدریه چهارمین جشنواره فرهنگی هنری قرآنی خاتون خورشید در خراسان رضوی برگزار می شود مطالبه تربتی‌ها برای اتصال منازل به شبکه فاضلاب شهری/ بخش خصوصی به وعده‌اش عمل نکرد محور مقاومت منافع آمریکا را به خطر انداخته است/دشمن با عملیات روانی در فضای مجازی به دنبال شکاف بین مردم و مسئولان است نجات یک خانواده گرفتار برف در دامنه کوههای تربت حیدریه/با اولویت بندی در حال بازگشایی مسیرهای فرعی هستیم/تا ساعتی دیگر شبکه اصلی دیجیتال متصل خواهد شد محور تربت حیدریه به مشهد بازگشایی شد/اسکان اضطراری یکهزار مسافر گرفتار در برف تمام راههای روستایی و فرعی تربت حیدریه مسدود است/محور تربت حیدریه به مشهد همچنان مسدود/معابر اصلی شهر باز، اما تردد به سختی انجام می شود شجاعت صداقت در حادثه تلخ هواپیمای اوکراین/ وقتی بین مردم و حاکمیت پنهان کاری معنا ندارد +اینفوگرافیک بیش از ۵ هزار مسافر گرفتار برف در تربت حیدریه اسکان یافتند/احتمال انسداد جاده طی امشب و فردا محور تربت حیدریه به مشهد همچنان مسدود است/بارش شدید برف در گردنه های سبز و خماری ادامه دارد/عوامل امدادی در حال هدایت مسافران گرفتار در برف به داخل شهر جاده تربت حیدریه به مشهد مسدود شد/ اسکان اضطراری مسافران گرفتار در برف در محور تربت حیدریه به مشهد مهیاست