بدون نظر
 
به همه شهرهای عربستان به جز مکه و مدینه حمله می‌کنیم
تاریخ انتشار : ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۶:۳۵ ب.ظ
 
ایلنا: نیروهای مسلح و نیروهای امنیتی یمن برای مقابله با تجاوز عربستان به این کشور، به حالت آماده باش کامل درآمدند.

به گزارش ایلنا به نقل از النشره، ارتش یمن با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد که نیروهای مسلح و نیروهای امنیتی، همه واحدهای نظامی، دفاعی و امنیتی خود را برای پاسخ به تجاوز عربستان با استفاده از همه ابزار‌ها و راه‌ها به حالت آماده باش درآوردند.

در این بیانیه آمده است که همه واحدهای نیروهای مسلح و نیروهای امنیتی یمن برای پاسخ به تجاوز عربستان با استفاده از همه ابزار‌ها آماده هستند و همه مناطق و شهرهای عربستان به جز مکه و مدینه هدف حمله قرار می‌گیرند.

در ادامه این بیانیه آمده است که همه تحرکات داخلی یا مشکوک توسط نیروهای امنیتی در همه استان‌ها هدف قرار گرفته و در این زمینه هیچ گونه تساهلی در پیش گرفته نمی‌شود.

در این بیانیه همچنین آمده است که برای مقابله با هر گونه تحرکی توسط نیروهای ائتلاف عربی به رهبری عربستان، از کمیته‌های مردمی در مرز‌ها که انصار الله شکل داده است، با تجهیزات، سلاح و نیرو حمایت می‌شود.

در ادامه این بیانیه آمده است که نیروهای دفاعی و نیروهای زمینی آماده هستند و توان کافی برای ورود به عمق خاک عربستان و پایان دادن به آتش دشمن در صورت تکرار آن، را دارند.

در این بیانیه همچنین آمده است که در صورت تکرار گلوله‌باران اراضی یمن و مناطق مرزی در استان‌های «صعده»، «حجه» و همه مناطق نوار مرزی یمن با عربستان توسط نیروهای عربستانی، نیروهای یمن وارد عربستان شده و با آن مقابله می‌کنند.

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
آغاز عملیات اجرایی ۳ پایگاه اورژانس ۱۱۵ در منطقه تربت حیدریه گود برداری غیر اصولی جان شهروندان تربتی را تهدید کرد/معاون فنی فرماندار: گودبرداری انجام شده فاقد دیوار حائل اصولی و سازه نگهبان است/هر لحظه امکان ریزش سایر دیوارها وجود دارد/خسارت ۲۸۳ میلیون تومانی به تاسیسات شهری دستهای قاتل خاموش بر گریبان مادر و فرزندانش نظام جمهوری اسلامی برخاسته از حقیقت اسلام است/مردم نماینده ای در تراز گام دوم انقلاب انتخاب کنند تخلف ۵۰ میلیارد ریالی دو شرکت حمل و نقل در تربت حیدریه سناریو سازی اتاق فکر سعودی و لندنی از کشته سازی اغتشاشات ۹۸ ۷.۵ تن زعفران در تربت حیدریه خریداری شد ساعت کاری مراکز خدمات جامع سلامت تربت حیدریه افزایش یافت/وضعیت بیماری آنفلوانزا در منطقه تربت حیدریه عادی است ثبت نام ۳۶ داوطلب برای تصدی کرسی نمایندگی مجلس در تربت حیدریه بلاتکلیفی رشته های علوم انسانی و باستان شناسی در دانشگاه تربت حیدریه/نامادری دانشگاه فردوسی گریبانگیر دانشگاههای کوچکتر/وزیر علوم: بر اساس ظرفیت ها و استعدادهای منطقه ای دانشگاهها را حمایت می کنیم تربیت نیروی انسانی کارآمد از اهداف اصلی توسعه آموزش عالی کشور است در مقابل عوامل واداده و غرب گرا باید ایستادگی کنیم