بدون نظر
 
به همه شهرهای عربستان به جز مکه و مدینه حمله می‌کنیم
تاریخ انتشار : ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۶:۳۵ ب.ظ
 
ایلنا: نیروهای مسلح و نیروهای امنیتی یمن برای مقابله با تجاوز عربستان به این کشور، به حالت آماده باش کامل درآمدند.

به گزارش ایلنا به نقل از النشره، ارتش یمن با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد که نیروهای مسلح و نیروهای امنیتی، همه واحدهای نظامی، دفاعی و امنیتی خود را برای پاسخ به تجاوز عربستان با استفاده از همه ابزار‌ها و راه‌ها به حالت آماده باش درآوردند.

در این بیانیه آمده است که همه واحدهای نیروهای مسلح و نیروهای امنیتی یمن برای پاسخ به تجاوز عربستان با استفاده از همه ابزار‌ها آماده هستند و همه مناطق و شهرهای عربستان به جز مکه و مدینه هدف حمله قرار می‌گیرند.

در ادامه این بیانیه آمده است که همه تحرکات داخلی یا مشکوک توسط نیروهای امنیتی در همه استان‌ها هدف قرار گرفته و در این زمینه هیچ گونه تساهلی در پیش گرفته نمی‌شود.

در این بیانیه همچنین آمده است که برای مقابله با هر گونه تحرکی توسط نیروهای ائتلاف عربی به رهبری عربستان، از کمیته‌های مردمی در مرز‌ها که انصار الله شکل داده است، با تجهیزات، سلاح و نیرو حمایت می‌شود.

در ادامه این بیانیه آمده است که نیروهای دفاعی و نیروهای زمینی آماده هستند و توان کافی برای ورود به عمق خاک عربستان و پایان دادن به آتش دشمن در صورت تکرار آن، را دارند.

در این بیانیه همچنین آمده است که در صورت تکرار گلوله‌باران اراضی یمن و مناطق مرزی در استان‌های «صعده»، «حجه» و همه مناطق نوار مرزی یمن با عربستان توسط نیروهای عربستانی، نیروهای یمن وارد عربستان شده و با آن مقابله می‌کنند.

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
بلاتکلیفی باغداران کامه ادامه دارد! نبود صنایع تبدیلی گوشت قرمز در بزرگترین بازار دام شرق کشور جایگاه نظارتی شورای شهر نباید سیاسی و جناحی شود رهاسازی ۵۰۰ هزار قطعه ماهی قزل آلا در استخرهای دو منظوره کشاورزی تربت حیدریه/پیش بینی برداشت ۴۲۰ تن گوشت سفید افزایش ۱۰ درصدی مصرف بنزین در منطقه تربت حیدریه آسفالت جاده کدکن به تلخ بخش در بن بست وعده مسئولان! طرح مثلث اقتصادی نیازمند تبیین و فرهنگ سازی است/مردم در این طرح دیده نشدند ریزش آوار معدن در زاوه یک کشته برجای گذاشت تاکسی بی سیم های بدون بی سیم! راهپیمایی اربعین حسینی بزرگترین همایش استکبار ستیزی جهان اسلام است بازگشت نام شهدا به معابر و خیابان های تربت حیدریه احداث بزرگراه تربت حیدریه به خواف مانع خام فروشی صنایع و معادن می شود