بدون نظر
 
به همه شهرهای عربستان به جز مکه و مدینه حمله می‌کنیم
تاریخ انتشار : ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۶:۳۵ ب.ظ
 
ایلنا: نیروهای مسلح و نیروهای امنیتی یمن برای مقابله با تجاوز عربستان به این کشور، به حالت آماده باش کامل درآمدند.

به گزارش ایلنا به نقل از النشره، ارتش یمن با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد که نیروهای مسلح و نیروهای امنیتی، همه واحدهای نظامی، دفاعی و امنیتی خود را برای پاسخ به تجاوز عربستان با استفاده از همه ابزار‌ها و راه‌ها به حالت آماده باش درآوردند.

در این بیانیه آمده است که همه واحدهای نیروهای مسلح و نیروهای امنیتی یمن برای پاسخ به تجاوز عربستان با استفاده از همه ابزار‌ها آماده هستند و همه مناطق و شهرهای عربستان به جز مکه و مدینه هدف حمله قرار می‌گیرند.

در ادامه این بیانیه آمده است که همه تحرکات داخلی یا مشکوک توسط نیروهای امنیتی در همه استان‌ها هدف قرار گرفته و در این زمینه هیچ گونه تساهلی در پیش گرفته نمی‌شود.

در این بیانیه همچنین آمده است که برای مقابله با هر گونه تحرکی توسط نیروهای ائتلاف عربی به رهبری عربستان، از کمیته‌های مردمی در مرز‌ها که انصار الله شکل داده است، با تجهیزات، سلاح و نیرو حمایت می‌شود.

در ادامه این بیانیه آمده است که نیروهای دفاعی و نیروهای زمینی آماده هستند و توان کافی برای ورود به عمق خاک عربستان و پایان دادن به آتش دشمن در صورت تکرار آن، را دارند.

در این بیانیه همچنین آمده است که در صورت تکرار گلوله‌باران اراضی یمن و مناطق مرزی در استان‌های «صعده»، «حجه» و همه مناطق نوار مرزی یمن با عربستان توسط نیروهای عربستانی، نیروهای یمن وارد عربستان شده و با آن مقابله می‌کنند.

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
تراژدی غمناک مردم تربت حیدریه در قبال تلویزیون/وقتی که توپ سهل انگاری بین شرکت ارتباطات زیر ساخت و صدا و سیما پاسکاری می شود ارسال محموله ۲۵ تنی کمک های غیر نقدی بسیجیان تربت حیدریه به سیل زدگان منطق مقاومت انقلاب اسلامی را به این اقتدار رسانده، نه مذاکره و سازش رفتار دوگانه شورای شهر تربت حیدریه مقابل سازمان سینمایی کشور شوراهای آموزش و پرورش هیچ نقشی در تصمیم گیری ها و تصمیم سازی ها ندارند هفته فیلم و عکس تربت حیدریه به کار خود پایان داد لزوم ترسیم‌ نقشه راه ورود سرمایه‌گذاران به تربت حیدریه/ مدیریت شهری نیاز به مشارکت شرکت‌های خصوصی دارد تاکید فرماندار تربت حیدریه بر تشکیل صندوق های سرمایه گذاری کشاورزی اهدای ۳۵ سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند تربت حیدریه محور حیاتی تربت حیدریه به مشهد نیازمند نگاه ویژه مسئولان است/احصاء نقاط ضعف و قدرت در مواجه با بحران های مختلف الزامی است آمریکایی ها اعتراف کردند تروریست هستند/پادوهای آمریکا و جنتلمن های پشت میز مذاکره همان تروریست های فرودگاه بغداد هستند خیریه سلامت محکم در تربت حیدریه آغاز به کار کرد