بدون نظر
 
در آستانه سال تحصیلی:
بهسازی و زیبا سازی ۱۷ مدرسه توسط گروه جهادی دانش آموزی
تاریخ انتشار : ۱۵ شهریور ۱۳۹۶ در ۱۱:۲۲ ق.ظ
 
در استانه سال تحصیلی جدید گروه جهادی گامی به افق بسیج دانش اموزی خواهران تربت حیدریه با مشارکت آموزش و پرورش این شهرستان بهسازی و زیباسازی 17 آموزشگاه بخش مرکزی را به پایان رساندند.

مسئول بسیج دانش اموزی شهید فهمیده تربت حیدریه در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت، اظهار کرد: در استانه سال تحصیلی جدید گروه جهادی گامی به افق بسیج دانش اموزی خواهران تربت حیدریه با مشارکت آموزش و پرورش این شهرستان بهسازی و زیباسازی ۱۷ آموزشگاه بخش مرکزی را به پایان رساندند.

 

هادی وطن دوست تصریح کرد: این گروه جهادی متشکیل از ۱۴۰ جهادگر بسیجی در دو دوره ۱۰ روزه به مدت ۲۸۰۰ نفر روز کاری رنگ آمیزی و بهسازی آموزشگاه های دخترانه و پسرانه شهر و برخی روستاهای بخش مرکزی را به انجام رساندند.

 

وی با بیان اینکه این اردوها در راستای غنی سازی اوقات فراغت دانش اموزان برگزار می شود، افزود: تبیین و ترویج فرهنگ کار و تلاش دسته جمعی و همچنین خودسازی در اردوهای طرح هجرت از دیگر اهداف این نوع اردوها به شمار می رود.

 

مسئول بسیج دانش اموزی تربت حیدریه ادامه داد: در این مدت جهادگران بسیجی علاوه بر مرمت، بهسازی و زیباسازی مدارس، برنامه های فرهنگی، هنری و ورزشی را در مدارس اجرا کردند.

 

وی یاد آور شد: امسال ۲۰۰ دانش اموز پسر از مدارس این شهرستان اردوی یک هفته ای را در روستاهای محروم دافی و اسفیز از توابع بخش کدکن را با اولویت عمران و آبادانی و ساخت چهار باب منزل مسکونی برای مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) برگزار کردند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
طومار فتنه داعش با تفکر بسیج در هم پیچیده شد نابودی داعش در منطقه جلوه ای از قدرت نمایی تفکر بسیج است طرح بهداشتی، درمانی بسیج جامعه پزشکی در تربت حیدریه اجرا شد بهره برداری از ۷ پروژه عمرانی بسیج در تربت حیدریه/اتمام پروژه های نیمه تمام بسیج نیازمند ۲۷ میلیارد ریال اعتبار ورود زعفران ایران به تالار بورس زعفران تربت حیدریه اعزام نخستین گروه جهادی تربت حیدریه به مناطق زلزله زده کرمانشاه نیمی از اجاره بهای موقوفات منطقه تربت حیدریه بروز رسانی شده است/احیای موقوفات، جذب سرمایه گذار و اشتغالزایی اولویت اصلی اوقاف/مردم بر اساس نیاز جامعه وقف کنند ضرورت تعیین تکلیف سهام شهرداری و شرکت زعفرانیه در پروژه بافت فرسوده بسیج نماد اقتدار نظام و صحنه مشارکت در حمایت ازآرمانهای انقلاب اسلامی است/پایان داعش در غرب آسیا مرهون تفکر و اندیشه بسیج است/اخلاص، تکلیف محوری و حضور در صحنه از ویژگی های شاخص بسیج مهمترین مسوولیت طلاب و روحانیون فهم و نشر معارف دین و پاسداری از مرزهای اسلامی است/حوزه و طلبه انقلابی باید در خدمت مردم باشد کاهش ۳۰ درصدی تولید زعفران در خراسان رضوی/اولویت در خرید توافقی تثبیت قیمت تعیین شده است پیروزی محور مقاومت توطئه راهبردی آمریکا در غرب آسیا را خنثی کرد