بدون نظر
 
در آستانه سال تحصیلی:
بهسازی و زیبا سازی ۱۷ مدرسه توسط گروه جهادی دانش آموزی
تاریخ انتشار : ۱۵ شهریور ۱۳۹۶ در ۱۱:۲۲ ق.ظ
 
در استانه سال تحصیلی جدید گروه جهادی گامی به افق بسیج دانش اموزی خواهران تربت حیدریه با مشارکت آموزش و پرورش این شهرستان بهسازی و زیباسازی 17 آموزشگاه بخش مرکزی را به پایان رساندند.

مسئول بسیج دانش اموزی شهید فهمیده تربت حیدریه در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت، اظهار کرد: در استانه سال تحصیلی جدید گروه جهادی گامی به افق بسیج دانش اموزی خواهران تربت حیدریه با مشارکت آموزش و پرورش این شهرستان بهسازی و زیباسازی ۱۷ آموزشگاه بخش مرکزی را به پایان رساندند.

 

هادی وطن دوست تصریح کرد: این گروه جهادی متشکیل از ۱۴۰ جهادگر بسیجی در دو دوره ۱۰ روزه به مدت ۲۸۰۰ نفر روز کاری رنگ آمیزی و بهسازی آموزشگاه های دخترانه و پسرانه شهر و برخی روستاهای بخش مرکزی را به انجام رساندند.

 

وی با بیان اینکه این اردوها در راستای غنی سازی اوقات فراغت دانش اموزان برگزار می شود، افزود: تبیین و ترویج فرهنگ کار و تلاش دسته جمعی و همچنین خودسازی در اردوهای طرح هجرت از دیگر اهداف این نوع اردوها به شمار می رود.

 

مسئول بسیج دانش اموزی تربت حیدریه ادامه داد: در این مدت جهادگران بسیجی علاوه بر مرمت، بهسازی و زیباسازی مدارس، برنامه های فرهنگی، هنری و ورزشی را در مدارس اجرا کردند.

 

وی یاد آور شد: امسال ۲۰۰ دانش اموز پسر از مدارس این شهرستان اردوی یک هفته ای را در روستاهای محروم دافی و اسفیز از توابع بخش کدکن را با اولویت عمران و آبادانی و ساخت چهار باب منزل مسکونی برای مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) برگزار کردند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
موفقیت رزمندگان اسلام در دفاع مقدس مرهون تبعیت از فرهنگ عاشورا جبهه استکبار با هجوم به اعتقادات و باورهای دینی در صدد براندازی نظام اسلامی است/ پاسخ به یاوه گویی رئیس جمهور آمریکا با حضور در میدان عمل و استقلال همه جانبه برگزاری آزمون تراش سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی در تربت حیدریه سهم تربت حیدریه از اشتغال در حوزه بازار مجازی تقریبا هیچ! افزایش ۷ تا ۱۰ درصدی نرخ کرایه تاکسی ها در تربت حیدریه از تولید بذر سیب زمینی در رقابت با هلندی ها تا چند قلوزایی دامهای سبک حسن تفتیان بر بام قاره کهن آسیا دوران دفاع مقدس برگرفته از نهضت عاشورا بود/اجرای بیش از ۸۰ عنوان برنامه در تربت حیدریه اختصاص بیش از ۴۰۰ میلیارد ریال به بخش کشاورزی خراسان رضوی نمایشگاه «اقتصاد منهای نفت» در تربت حیدریه گشایش یافت تعدیل تبصره ۳ با موافقت وزارت نیرو امکان پذیر است آیت الله معصومی قاطعانه از گفتمان انقلاب اسلامی دفاع کرد