بدون نظر
 
در آستانه سال تحصیلی:
بهسازی و زیبا سازی ۱۷ مدرسه توسط گروه جهادی دانش آموزی
تاریخ انتشار : ۱۵ شهریور ۱۳۹۶ در ۱۱:۲۲ ق.ظ
 
در استانه سال تحصیلی جدید گروه جهادی گامی به افق بسیج دانش اموزی خواهران تربت حیدریه با مشارکت آموزش و پرورش این شهرستان بهسازی و زیباسازی 17 آموزشگاه بخش مرکزی را به پایان رساندند.

مسئول بسیج دانش اموزی شهید فهمیده تربت حیدریه در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت، اظهار کرد: در استانه سال تحصیلی جدید گروه جهادی گامی به افق بسیج دانش اموزی خواهران تربت حیدریه با مشارکت آموزش و پرورش این شهرستان بهسازی و زیباسازی ۱۷ آموزشگاه بخش مرکزی را به پایان رساندند.

 

هادی وطن دوست تصریح کرد: این گروه جهادی متشکیل از ۱۴۰ جهادگر بسیجی در دو دوره ۱۰ روزه به مدت ۲۸۰۰ نفر روز کاری رنگ آمیزی و بهسازی آموزشگاه های دخترانه و پسرانه شهر و برخی روستاهای بخش مرکزی را به انجام رساندند.

 

وی با بیان اینکه این اردوها در راستای غنی سازی اوقات فراغت دانش اموزان برگزار می شود، افزود: تبیین و ترویج فرهنگ کار و تلاش دسته جمعی و همچنین خودسازی در اردوهای طرح هجرت از دیگر اهداف این نوع اردوها به شمار می رود.

 

مسئول بسیج دانش اموزی تربت حیدریه ادامه داد: در این مدت جهادگران بسیجی علاوه بر مرمت، بهسازی و زیباسازی مدارس، برنامه های فرهنگی، هنری و ورزشی را در مدارس اجرا کردند.

 

وی یاد آور شد: امسال ۲۰۰ دانش اموز پسر از مدارس این شهرستان اردوی یک هفته ای را در روستاهای محروم دافی و اسفیز از توابع بخش کدکن را با اولویت عمران و آبادانی و ساخت چهار باب منزل مسکونی برای مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) برگزار کردند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
بهره برداری ار دو پاسگاه پلیس راه خراسان رضوی ۸۴ درصد منابع آبی خراسان رضوی در بخش کشاورزی است/جهاد کشاورزی فعالیت خاصی برای کنترل منابع آبی ندارد/طرح های جهاد کشاورزی باید الزام آور شود ایجاد منطقه ویژه اقتصادی در تربت حیدریه بودجه شهرداری تربت حیدریه ۷۱۰ میلیارد ریال برآورد شد بازسازی کاروانسرای لاری تربت حیدریه به بخش خصوصی واگذار می شود رفتار مناسب با معتادان بهبود یافته برگشت موفقیت آمیز به آغوش جامعه را بهمراه دارد «منوچهر امینیان» افسر انقلابی تیپ ۱۷۷ ارتش در تربت حیدریه برگزاری جشنواره منطقه ای خاتون خورشید در تربت حیدریه روایتی از پروژه های نیمه تمام تربت حیدریه/ از زخم کلنگ های یادگاری بر زمین مانده دولتها تا چشم انتظاری بودجه برای تکمیل پروژه ها حضور تماشایی ملت ایران در یوم الله ۲۲ بهمن، پیام اقتدار ملی و مبارزه با نظام سلطه را به جهان مخابره کرد جبهه استکبار از پویایی و زنده بودن انقلاب اسلامی عصبانی است/دشمن جایگاه رهبری و القای ناامیدی در بین جامعه را هدف قرار داده است جودوی کشور نیازمند بروز رسانی است