بدون نظر
 
در آستانه سال تحصیلی:
بهسازی و زیبا سازی ۱۷ مدرسه توسط گروه جهادی دانش آموزی
تاریخ انتشار : ۱۵ شهریور ۱۳۹۶ در ۱۱:۲۲ ق.ظ
 
در استانه سال تحصیلی جدید گروه جهادی گامی به افق بسیج دانش اموزی خواهران تربت حیدریه با مشارکت آموزش و پرورش این شهرستان بهسازی و زیباسازی 17 آموزشگاه بخش مرکزی را به پایان رساندند.

مسئول بسیج دانش اموزی شهید فهمیده تربت حیدریه در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت، اظهار کرد: در استانه سال تحصیلی جدید گروه جهادی گامی به افق بسیج دانش اموزی خواهران تربت حیدریه با مشارکت آموزش و پرورش این شهرستان بهسازی و زیباسازی ۱۷ آموزشگاه بخش مرکزی را به پایان رساندند.

 

هادی وطن دوست تصریح کرد: این گروه جهادی متشکیل از ۱۴۰ جهادگر بسیجی در دو دوره ۱۰ روزه به مدت ۲۸۰۰ نفر روز کاری رنگ آمیزی و بهسازی آموزشگاه های دخترانه و پسرانه شهر و برخی روستاهای بخش مرکزی را به انجام رساندند.

 

وی با بیان اینکه این اردوها در راستای غنی سازی اوقات فراغت دانش اموزان برگزار می شود، افزود: تبیین و ترویج فرهنگ کار و تلاش دسته جمعی و همچنین خودسازی در اردوهای طرح هجرت از دیگر اهداف این نوع اردوها به شمار می رود.

 

مسئول بسیج دانش اموزی تربت حیدریه ادامه داد: در این مدت جهادگران بسیجی علاوه بر مرمت، بهسازی و زیباسازی مدارس، برنامه های فرهنگی، هنری و ورزشی را در مدارس اجرا کردند.

 

وی یاد آور شد: امسال ۲۰۰ دانش اموز پسر از مدارس این شهرستان اردوی یک هفته ای را در روستاهای محروم دافی و اسفیز از توابع بخش کدکن را با اولویت عمران و آبادانی و ساخت چهار باب منزل مسکونی برای مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) برگزار کردند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
دشمن با جنگ روانی بدنبال ناکارآمد جلوه دادن نظام است ورودی ۶۰ هزار پرونده به حوزه قضایی تربت حیدریه نماز عید سعید فطر تربت حیدریه در محل مسجد جامع برگزار می شود فسیل های ۶۵ میلیون ساله در تربت حیدریه رونمایی شدتد مجمع مشورتی نماد برون سپاری و مشارکت جوانان در تصمیم گیری و تصمیم سازی های کشور است محوطه تاریخی تازه کشف شده در تربت حیدریه به سایت گردشگری تبدیل می شود راه بلدان محلی تربت حیدریه آموزش می بینند امت اسلامی در آینده ای نزدیک نابودی رژیم غاصب صهیونیستی را جشن خواهد گرفت/جریان مقاومت آمال نظام سلطه را در هم پیچیده است وحدت امت اسلامی و اعلام تشکیل جریان مقاومت در جهان مهمترین پیام روز جهانی قدس است/شعار نیل تا فرات به بقای صهیونیست ها تنزل یافت/شلیک چندین موشک تن نتانیاهو را به لرزه انداخت راهپیمایی روز جهانی قدس، دفاع از امنیت و منافع ملی است امام خمینی(ره) مسیر تاریخ را تغییر داد تراز بازرگانی خارجی گمرکات خراسان رضوی ۲۷۸ میلیون دلار اعلام شد