بدون نظر
 
در چهارمین روز از هفته بسیج:
بهره برداری از ۷ پروژه عمرانی بسیج در تربت حیدریه/اتمام پروژه های نیمه تمام بسیج نیازمند ۲۷ میلیارد ریال اعتبار
تاریخ انتشار : ۰۲ آذر ۱۳۹۶ در ۱۱:۵۸ ق.ظ
 
در چهارمین روز از هفته گرامیداشت بسیج 7 پروژه عمرانی سپاه ناحیه بسیج تربت حیدریه با اعتباری بالغ بر یک میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

به گزارش تابان تربت؛ فرمانده سپاه ناحیه تربت حیدریه صبح امروز در آئین بهره برداری از این پروژه ها اظهار داشت: احداث پایگاهها و حوزه های مقاومت بسیج شهری و روستائی از طریق منابع داخلی سپاه و همچنین با مشارکت خیرین در دست اقدام است که تاکنون در چهار سال گذشته پروژه های عمرانی با کاربری مختلف در این شهرستان به بهره برداری رسیده است.

 

علی نیک یاد افزود: امروز و همزمان با چهارمین روز از هفته گرامیداشت  بسیج ۷ پایگاه مقاومت بسیج شهری و روستائی در تربت حیدریه و روستاها با هزینه بری یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال به بهره برداری می رسد که ۷۰۰ میلیون ریال آن از منابع داخلی سپاه و ۴۰۰ میلیون ریال با مشارکت خیرین تربت حیدریه احداث شده است.

 

وی به محل احداث این پروژه ها اشاره و بیان داشت: سه پایگاه مقاومت شهری در شهرک ولی عصر(عج)” پایگاههای بنت الهدی، اباصالح(عح) و علی اصغری(ع) و همچنین پایگاههای مقاومت بسیج شهید گیلکی روستای رودمعجن از توابع بخش بایگ، بنت الهدی جوادیه از توابع جلگه رخ، دو پایگاه برادران و خواهران شهید کاوه در محله رضا شهر به بهره برداری رسیده است.

 

فرمانده سپاه ناحیه تربت حیدریه گفت: تکمیل دو پروژه عمرانی پایگاه مقاومت بسیج در بخش مرکزی نیازمند ۳۰۰ میلیون ریال اعتبار است.

 

نیک یاد در عین حال تکمیل پروژه های نیمه تمام بسیج در سطح شهرستان را نیازمند ۲۷ میلیارد ریال اعتبار دانست و افزود: پروژه بهداری سپاه که فاز نخست آن پارسال به بهره بردار رسید برای تکمیل و تجهیز چهار طبقه باقیمانده نیازمند ۱۷ میلیارد ریال اعتبار است.

 

وی همچنین افزود: استخر و سونای شهدای غواص در حال ساخت جنب سپاه ناحیه که با پیشرفت فیزیکی ۵۰ درصدی مواجه و ساختمان آن به اتمام رسیده برای تجهیز و تاسیسات آن باید ۱۰ میلیارد ریال هزینه شود و با توجه به مطالبه مهم مردم تربت حیدریه از سپاه برای تسریع در روند اجرای این پروژه نیازمند کمک خیرین هستیم.

 

سپاه ناحیه تربت حیدریه در چهار سال گذشته ۱۵ سالن ورزشی در سطح شهرستان با هزینه بری بالغ بر ۳۰ میلیارد ریال راه اندازی کرده است.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
پیامبر اکرم(ص) انسان های تمدن ساز تربیت کرد  دوره آموزشی دور زدن تحریم ها دایر شد ۷۰۰ شرکت دانش بنیان در بخش کشاورزی مشمول دریافت حمایت های مالی صندوق خاص هستند انفعال تشکل های دانشجویی تربت حیدریه در مطالبه گری از مسوولان پذیرش ۱۰۵ مقاله در همایش ملی زعفران تربت حیدریه نخبگان تربت حیدریه ایده های برتر را ارایه کردند پدافند غیر عامل، دفاعی غیر نظامی است سنت غلط ارایه گزارش های رفع تکلیفی باید برچیده شود شعار مرگ بر آمریکا تعطیل پذیر نیست/کسانی که با شعار مرگ بر آمریکا مخالفند در نهایت از دامان سیاستمداران جنایتکار ایالات متحده و مزدورانش سر درآوردند