بدون نظر
 
همزمتن با دومین روز هفته دولت:
بهره برداری از ۶۷ پروژه در تربت حیدریه
تاریخ انتشار : ۰۳ شهریور ۱۳۹۷ در ۱:۱۱ ب.ظ
 
در دومین روز از ایام گرامیداشت هفته دولت، بهره برداری از 67 پروژه شهرستان تربت حیدریه روز شنبه با حضور مسوولان محلی آغاز شد.

به گزارش تابان تربت؛ معاون استاندار و فرماندار ویژه تربت حیدریه در آیین بهره برداری از پروژه های شهرداری افزود: برای بهره برداری از این پروژه ها اعتباری بالغ بر ۲۳۰ میلیارد ریال هزینه شده است.

علی رستمی افزود: مهمترین پروژه های در بخش های راه سازی، آب و فاضلاب روستایی، ورزش و جوانان ، آموزش و پرورش، جهاد کشاورزی و خدمات شهری است.

وی با بیان اینکه بیشترین پروژه ها مربوط به بخش مرکزی و رخ هر کدام به تعداد ۲۶ و ۲۸ پروژه و به ترتیب با ۱۴۱ و ۷۶ میلیارد ریال اعتبار می باشد، گفت: کدکن و بایگ نیز به ترتیب ۱۲ و یک پروژه دارند که برای بهره برداری از آنها به ترتیب ۱۲۵ میلیارد و ۳۵۰ میلیون ریال اعتبار هزینه شده است.

شهردار تربت حیدریه نیز در معرفی پروژه های این نهاد خدماتی با بیان اینکه پروژه های شهرداری در سه قالب هستند، گفت: بخش نخست پروژه های بازآفرینی که غالب آنها خیابان سازی محلات حاشیه شهر است و در پنج محله رباط بالا، رباط پایین، ملکی، قاسم آباد و حیدرآباد می باشد و حدود ۴۰ هزار مترمربع از محل قیرهای رایگان آسفالت شده یا می شوند که جدول گذاری، زیرسازی و آسفالت این محلات بیش از ۱۵ میلیارد ریال هزینه در بر داشته است.

 

محمدصادق مجتهدی افزود: بخش دوم پروژه های عمرانی از محل اعتبارات دولتی و شامل سه پروژه کانال آب های سطحی بولوار مدرس، ادامه بولوار باهنر و اسکان موقت مسافران در پارک ثامن با صرف ۵۶ میلیارد ریال اعتبار است.

 

وی گفت: بخش سوم پروژه ها از محل اعتبارات داخلی شهرداری و شامل احداث سرویس های بهداشتی پارک پیشکوه، پل مقابل دانشگاه پیام نور، اصلاح هندسی میدان دژبان، اصلاح هندسی سه راه ابوذر غفاری و اجرای ۳۰ مورد تعهدات مردمی در خصوص آسفالت معابر فرعی با صرف ۱۷۵ میلیارد ریال اعتبار می باشد.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
اختصاص ۷ میلیارد ریال برای تجهیز فضای حاشیه شهر تربت حیدریه اساس تشکیل بسیج اخلاص است/موفقیت بسیج مرهون ولایت پذیری این نهاد مقدس است بسیج جهان اسلام در حال شکل گیری است/اجرای ۲۴۰ عنوان برنامه در هفته بسیج افزایش ۱۰۰ درصدی قیمت طلای سرخ پیامبر اکرم(ص) انسان های تمدن ساز تربیت کرد  دوره آموزشی دور زدن تحریم ها دایر شد ۷۰۰ شرکت دانش بنیان در بخش کشاورزی مشمول دریافت حمایت های مالی صندوق خاص هستند انفعال تشکل های دانشجویی تربت حیدریه در مطالبه گری از مسوولان پذیرش ۱۰۵ مقاله در همایش ملی زعفران تربت حیدریه نخبگان تربت حیدریه ایده های برتر را ارایه کردند