بدون نظر
 
پروژه خای حیرساز؛
بهره برداری از ۴ پروژه آموزشی خیر ساز در تربت حیدریه
تاریخ انتشار : ۱۹ آذر ۱۳۹۷ در ۲:۵۰ ب.ظ
 
در ششمین روز هفته مدارس غیر دولتی چهار پروژه خیر ساز آموزشی با اعتبار ۱۱ میلیارد و ۳۸۰ میلیون ریال در تربت حیدریه به بهره برداری رسید.

به گزارش تابان تربت؛  معاون مدیرکل و رییس آموزش و پروش شهرستان تربت حیدریه در آیین افتتاح مرکز آموزشی در روستای منظر گفت: برای بهره برداری از این چهار پروژه ۱۱ میلیارد و ۳۸۰ میلیون ریال اعتبار هزینه شده است.

سعید نیرویی افزود: افتتاح دبیرستان سه کلاسه در روستای منظر که تمامی هزینه آن را خیرنیک اندیش عباسعلی ترکمانی پرداخته است، افتتاح دبستان سه کلاسه شهدای مدافع حرم در روستای صنوبر به صورت مشارکتی که توسط خیر دلسوز علی علمدران بنا شده، افتتاح نمازخانه دبیرستان دخترانه نجد توسط خیر نیکوکار حسین حسینی و نیز افتتاح دبستان سه کلاسه در روستای جعفرآباد توسط بانک رفاه کارگران عنوان این چهار مرکز آموزشی است.

اکنون در شهرستان تربت حیدریه ۳۷ هزار و ۱۶۹ دانش آموز که از این تعداد سه هزار و ۵۹۱ نفر کلاس اولی هستند، در ۲۷۲ آموزشگاه و هزار و ۶۳۷ کلاس که ۱۳۰ باب آن به دانش آموزان کلاس اولی اختصاص دارد زیر نظر دو هزار و ۵۰۰ نفر معلم تحصیل می کنند.

جامعه فرهنگیان شهرستان تربت حیدریه پنج معلم شهید، هفت دانشجو معلم شهید و ۳۸ دانش آموز شهید تقدیم نطام اسلامی کرده است.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
نظام الهی با ولایت مشروعیت پیدا می کند بقاع متبرکه مکانی برای تبیین و تقویت افکار و اندیشه اهل بیت(ع) است بلاتکلیفی کشتارگاه صنعتی تربت حیدریه تدوین سند چشم انداز پیشگیری از آسیب های اجتماعی تربت حیدریه شبکه های اجتماعی ضد ارزشی فروپاشی خانواده ها را هدف قرار داده اند تا پایان امسال چهار ورزشگاه به بهره برداری می رسد مجموعه ورزشی پنج هزار نفری تربت حیدریه به بهره برداری رسید تمام محاسبات جبهه استکبار پوشالی است روستای گردشگری بسک تربت حیدریه ثبت جهانی می شود تربت حیدریه ظرفیت مرکزیت اداره کل راه آهن شرق را دارد ۱۵۰۰ واحد مسکن مهر در تربت حیدریه فاقد متقاضی تعهد ۶۸ درصدی اشتغال در تربت حیدریه