بدون نظر
 
پروژه خای حیرساز؛
بهره برداری از ۴ پروژه آموزشی خیر ساز در تربت حیدریه
تاریخ انتشار : ۱۹ آذر ۱۳۹۷ در ۲:۵۰ ب.ظ
 
در ششمین روز هفته مدارس غیر دولتی چهار پروژه خیر ساز آموزشی با اعتبار ۱۱ میلیارد و ۳۸۰ میلیون ریال در تربت حیدریه به بهره برداری رسید.

به گزارش تابان تربت؛  معاون مدیرکل و رییس آموزش و پروش شهرستان تربت حیدریه در آیین افتتاح مرکز آموزشی در روستای منظر گفت: برای بهره برداری از این چهار پروژه ۱۱ میلیارد و ۳۸۰ میلیون ریال اعتبار هزینه شده است.

سعید نیرویی افزود: افتتاح دبیرستان سه کلاسه در روستای منظر که تمامی هزینه آن را خیرنیک اندیش عباسعلی ترکمانی پرداخته است، افتتاح دبستان سه کلاسه شهدای مدافع حرم در روستای صنوبر به صورت مشارکتی که توسط خیر دلسوز علی علمدران بنا شده، افتتاح نمازخانه دبیرستان دخترانه نجد توسط خیر نیکوکار حسین حسینی و نیز افتتاح دبستان سه کلاسه در روستای جعفرآباد توسط بانک رفاه کارگران عنوان این چهار مرکز آموزشی است.

اکنون در شهرستان تربت حیدریه ۳۷ هزار و ۱۶۹ دانش آموز که از این تعداد سه هزار و ۵۹۱ نفر کلاس اولی هستند، در ۲۷۲ آموزشگاه و هزار و ۶۳۷ کلاس که ۱۳۰ باب آن به دانش آموزان کلاس اولی اختصاص دارد زیر نظر دو هزار و ۵۰۰ نفر معلم تحصیل می کنند.

جامعه فرهنگیان شهرستان تربت حیدریه پنج معلم شهید، هفت دانشجو معلم شهید و ۳۸ دانش آموز شهید تقدیم نطام اسلامی کرده است.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
۱۲۶ کانون فرهنگی هنری در مساجد تربت حیدریه فعال هستند پیش همایش ملی حوزه علمیه و سنت های کارآمد در تربت حیدریه برگزار می شود رشد ۲۳۰ درصدی صادرات سیمان از پایانه راه آهن تربت حیدریه به کشورهای آسیای میانه یک بام و دو هوایِ ماندن یا رفتن! ۴۰ درصد اصلاح روکش جاده “کدکن؛ تلخ بخش” به اتمام رسیده است انتقاد رییس مرکز ملی فرش ایران از واردات بی رویه نخ ابریشم مطالعات اشتباه گریبانگیر مدیریت شهری تربت حیدریه! استمرار انقلاب نیازمند ایجاد بازدارندگی در ابعاد مختلف است ششمین قطار گردشگری خراسان رضوی وارد تربت حیدریه شد گزارش جهرمی از پیشرفت شبکه ملی اطلاعات در حد یک پاورپوینت است/ احتمالا شبکه ملی را با خدمات الکترونیک اشتباه گرفتند! میانجی گری یا عملیات فریب! سياست‌زدگي آفت جدي نظام تعليم و تربيت کشور