بدون نظر
 
فرماندار زاوه خبر داد؛
بهره برداری از ۴۹ پروژه عمرانی در شهرستان زاوه
تاریخ انتشار : ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ در ۱۰:۰۸ ق.ظ
 
محمود صادقی از بهره ۴۹ پروژه همزمان با ایام دهه فجر با اعتبار ۱۳۵ میلیارد تومان در این شهرستان خبر داد.

محمود صادقی فرماندار زاوه در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت؛ اظهار کرد: در دهه فجر انقلاب اسلامی حدود ۴۹ پروژه بهداشتی، آموزشی، کشاورزی، مخابراتی و طرح های کارآفرینی و اشتغال زا با اعتباری حدود ۱۳۵ میلیارد ریال در شهرستان زاوه به بهره برداری رسید.

وی افزود: بخشی از این اعتبار به انجام پروژه هایی از قبیل جدول گذاری و آسفالت معابر توسط دهیاری های روستاهای این شهرستان مربوط است.

صادقی خاطر نشان کرد: مراسم راهپیمایی وحدت آفرین و دشمن شکن ۲۲ بهمن ماه امسال همزمان با سراسر کشور در شهر دولت آباد و در پنج نقطه روستایی این شهرستان با حضور آحاد مختلف مردم زاوه برگزار خواهد شد.

شهرستان زاوه با وسعت ۲۴۳۷ کیلومتر مربع، حدود ۷۰ هزار نفر جمعیت دارد و از دو بخش مرکزی و سلیمان تشکیل شده‌است.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
روایت های متناقض یک استعفا! محسن زنگنه نامزد جبهه انقلاب اسلامی در حوزه انتخابیه تربت حیدریه راهی بهارستان شد افراد منتخب معیارهای ولی فقیه را داشته باشند/اسلام کاخ قدرت های جهانی نظام سلطه را به لرزه انداخته است فرآیند برگزاری انتخابات مجلس در پایتخت ابرایشم ایران خون بهای حاج قاسم و شهدای مقاومت اخراج آمریکا از منطقه است/ مجلس قوی و نترس ‌کشور را می سازد کشور با رای ملت اداره می شود/دو تابعیتی ها مشکلات اساسی برای کشور بوجود آوردند/تفکر ما نمی توانیم در حوزه اقتصادی مشکلات را افزایش داده است مردم با خلق حماسه ای دیگر پرونده سیاسی ۹۸ را تکمیل خواهند کرد عوامل اجرایی و نظارت نقش مهمی در سلامت برگزاری انتخابات دارند/لزوم اجرای قانون و رعایت اصل بی طرفی و جانبداری در انتخابات پیش رو نظام اسلامی و جبهه مقاومت به مجلسی شجاع، انقلابی و کارآمد نیاز دارد همه جریان های سیاسی در انتخابات حضور دارند/۵ هزار نفر مجری برگزاری انتخابات در حوزه انتخابیه تربت حیدریه ۲۵ درصد از مطالبات زعفران کاران امروز پرداخت می شود نصب سازه فوق سنگین ۵۲ متری کارخانه فولاد تربت حیدریه/تکنولوژی واحدهای احیا و گندله سازی در کشور بومی شده است