بدون نظر
 
در راستای خدمت رسانی به افراد بومی:
بهره برداری از ۲ مرکز خدماتی بهزیستی در تربت حیدریه
تاریخ انتشار : ۱۶ مهر ۱۳۹۷ در ۱۱:۰۹ ق.ظ
 
رییس اداره بهزیستی تربت حیدریه گفت: در راستای خدمت رسانی به افراد تحت حمایت بهزیستی در بخش های رباط سنگ، کدکن و بایگ دو مرکز خدماتی با هزینه بری 210 میلیون ریال به بهره برداری رسید.

به گزارش تابان تربت؛ زهره اقبال نیا در حاشیه افتتاح این مراکز  خدماتی اظهار کرد: در راستای خدمت رسانی به افراد تحت حمایت بهزیستی در بخش رباط سنگ، کدکن و بایگ دو مرکز خدماتی با هزینه بری ۲۱۰ میلیون ریال به بهره برداری رسید.

 

وی تصریح کرد:  این مراکز با ارائه خدمات در حوزه های توانبخشی، اجتماعی، پیشگیری، اشتغال و مشارکت های مردمی راه اندازی شده تا افراد بومی در منطقه رخ شامل شهرهای کدکن و رباط سنگ و همچنین بایگ دسترسی راحت تر به خدمات داشته باشند.

 

اقبال نیا گفت: از این پس حدود ۱۱۰۰ خانواده تحت پوشش بهزیستی ساکن در جلگه رخ و بخش کدکن و بایگ  از امدن به تربت حیدریه بی نیاز و برای گرفتن خدمات دسترسی محلی خواهند داشت.

 

رییس بهزیستی تربت حیدریه گفت: مجتمع خدماتی بهزیستی مهرآوران شهر رباط سنگ با مساحت ۱۹۰۰ و زیربنای ۲۰۰ مترمربع و اعتباری بالغ بر ۱۲۰ میلیون ریال و همچنین مجتمع خدمات بهزیستی سعادت بایگ در زمینی به مساحت ۱۲۰۰ و زیربنای ۴۰۰مترمربع و اعتباری ۹۰ میلیون ریال با هدف  تسریع در پاسخدهی به مددجویان بومی افتتاح شده است.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
ماجرای آنتن نصب شده در روستای مرجان چه بود؟ رسانه ها و روابط عمومی ها فضای آرام و به دور از التهاب را در کشور حاکم کنند ۱۸ هزار نفر مبتلا به بیماری فشار خون در تربت حیدریه شناسایی شد ملت ایران با هر گونه مذاکره ای که حاکی از ترس مذاکره کننده گان باشد مخالف است/تقابل امروز ما با استکبار در میدان اقتصادی است کاوش‌های باستان‌شناسی در منطقه «دامسک» ادامه یابد اصل تبلیغ و ترویج زکات ضعیف است/جمع آوری ۱۴ میلیارد ریال زکات در تربت حیدریه محورهای مهم بیانات رهبر معظم انقلاب در جمع مسوولان نظام افزایش ۲۰ درصدی نرخ کرایه تاکسی ها در تربت حیدریه ارائه تسهیلات بانکی نیازمند سند راهبردی است/پرداخت ۸۲ هزار میلیارد ریال تسهیلات به واحدهای تولیدی خراسان رضوی حکم جالب قاضی برای صیاد پرندگان وحشی در تربت حیدریه هنرمندان با ابتکار عمل خود، مردم را به سمت کار و تلاش و رونق تولید هدایت کنند وضعیت نا بسامان یک اثر ملی در تربت حیدریه