بدون نظر
 
در راستای خدمت رسانی به افراد بومی:
بهره برداری از ۲ مرکز خدماتی بهزیستی در تربت حیدریه
تاریخ انتشار : ۱۶ مهر ۱۳۹۷ در ۱۱:۰۹ ق.ظ
 
رییس اداره بهزیستی تربت حیدریه گفت: در راستای خدمت رسانی به افراد تحت حمایت بهزیستی در بخش های رباط سنگ، کدکن و بایگ دو مرکز خدماتی با هزینه بری 210 میلیون ریال به بهره برداری رسید.

به گزارش تابان تربت؛ زهره اقبال نیا در حاشیه افتتاح این مراکز  خدماتی اظهار کرد: در راستای خدمت رسانی به افراد تحت حمایت بهزیستی در بخش رباط سنگ، کدکن و بایگ دو مرکز خدماتی با هزینه بری ۲۱۰ میلیون ریال به بهره برداری رسید.

 

وی تصریح کرد:  این مراکز با ارائه خدمات در حوزه های توانبخشی، اجتماعی، پیشگیری، اشتغال و مشارکت های مردمی راه اندازی شده تا افراد بومی در منطقه رخ شامل شهرهای کدکن و رباط سنگ و همچنین بایگ دسترسی راحت تر به خدمات داشته باشند.

 

اقبال نیا گفت: از این پس حدود ۱۱۰۰ خانواده تحت پوشش بهزیستی ساکن در جلگه رخ و بخش کدکن و بایگ  از امدن به تربت حیدریه بی نیاز و برای گرفتن خدمات دسترسی محلی خواهند داشت.

 

رییس بهزیستی تربت حیدریه گفت: مجتمع خدماتی بهزیستی مهرآوران شهر رباط سنگ با مساحت ۱۹۰۰ و زیربنای ۲۰۰ مترمربع و اعتباری بالغ بر ۱۲۰ میلیون ریال و همچنین مجتمع خدمات بهزیستی سعادت بایگ در زمینی به مساحت ۱۲۰۰ و زیربنای ۴۰۰مترمربع و اعتباری ۹۰ میلیون ریال با هدف  تسریع در پاسخدهی به مددجویان بومی افتتاح شده است.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
فقدان مجموعه ورزشی سرپوشیده آبی، دغدغه اصلی حوزه ورزش در تربت حیدریه/بخش اعظمی از فضاهای ورزشی غیر کارشناسی و به دور از استانداردهای لازم است آغاز برداشت سیب زمینی از مزارع جلگه رخ تربت حیدریه آخوند ملاعباس تربتی عالمی از خود رسته و به خدا پیوسته ایستگاه راه آهن تربت حیدریه بزرگترین پایانه حمل بار ریلی سیمان صادراتی کشور شیطنت دلالان برای کاهش قیمت طلای سرخ نمایندگان ملت با کدام حجت شرعی به این کنوانسیون استکباری و استعماری رای دادند؟/ تا مادامی که از ارزشها و آرمانهای انقلاب اسلامی دست برندارید بهانه های آمریکا تمامی ندارد رمز ماندگاری نهضت عاشورا، اراده خدا و پیام رسانی اهل بیت(ع) بود مرزبانی مهمترین رکن امنیت کشور است ۵ هزار کودک تربت حیدریه در مرحله غربالگری شنوایی بهره برداری از ۲ مرکز خدماتی بهزیستی در تربت حیدریه انعقاد تفاهم نامه برای ساخت سالن چند منظوره خیر ساز در دانشگاه تربت حیدریه جمهوری اسلامی ایران پایگاه امن و باثبات منطقه است