بدون نظر
 
همزمان با هفته تامین اجتماعی:
بلوک زایمان طبیعی «ال دی آر» بیمارستان رازی تربت حیدریه به بهره برداری رسید
تاریخ انتشار : ۲۵ تیر ۱۳۹۷ در ۱:۱۳ ب.ظ
 
همزمان با هفته تامین اجتماعی دو پروژه بلوک زایمان طبیعی«بخش ال دی آر» و واحد استريليزاسيون مركزي بیمارستان تامین اجتماعی تربت حیدریه با هزینه بری 9 میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

به گزارش خبرنگار تابان تربت، مدیر درمان سازمان تامین اجتماعی خراسان رضوی صبح امروز در آئین بهره برداری از این پروژه ها اظهار داشت: واحد بلوک زایمان طبیعی یا همان ال دی آر با پیشرفته ترین استانداردهای روز دنیا و با اعتبار ۶ میلیارد ریال تجهیز شده و با هشت اتاق جداگانه سالانه به حدود ۴ هزار نفر خدمات ارائه می کند.

 

حمید داستانی در تشریح این خدمات افزود: بخش ال دی آر بیمارستان با هشت اتاق جداگانه و ایزوله از بیمار مراحل قبل، حین و بعد از زایمان طبیعی را به همراه یک ماما و پزشک مقیم و یک نفر از بستگان نزدیک خود مراقبت می کند و این امکان را می دهد که مادر از همان بدو تولد در کنار فرزندش باشد.

 

مدیر درمان سازمان تامین اجتماعی خراسان رضوی با بیان اینکه بلوک زایمان طبیعی بیمارستان رازی تربت حیدریه بعنوان پیشرفته ترین بخش ال دی آر  این سازمان در استان فعالیت می کند، افزود: این اقدامات در راستای تعهد ارتقای هتلینگ و اورژانس بیمارستانها و بخشهای آن سالانه در حال انجام است و سال گذشته فاز نخست هتلینگ بیمارستان رازی با حضور وزیر کار نیز به بهره برداری رسید.

 

وی با بیان اینکه شاخص عمل سزارین در بیمارستانهای تامین اجتماعی در یکسال گذشته ۱۵ درصد کاهش داشته، گفت: امیدواریم با ارتقای هتلینگ و ارائه خدمات به بیماران در بخش ال دی آر این میزان نیز همچنان کاهش داشته باشد.

 

همچنین واحد استريليزاسيون مركزي بیمارستان تامین اجتماعی تربت حیدریه صبح امروز با اعتبار ۳ میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
وحدت حوزه و دانشگاه باید بر مدار اخلاق و دین باشد زعفران طلای سرخ یا بلای جان مردم خراسان مسئولین؛ معلولین را دریابید! هشدارهای رهبری برای سال ۹۸ نیازمند وحدت و همگرایی نیروهای وفادار به انقلاب است/عده ای منافقانه سعی به القای بن بست در کشور را دارتد هدف فتنه شوم چند ماه اخیر، القای بن بست و ناامیدی در جامعه بود/بزرگترین دغدغه رهبری، دو قطبی کردن مردم توسط جناح هاست/هشدار رهبری برای فتنه ۹۸ را باید جدی بگیریم/امروز در اوج قدرت انقلاب اسلامی، خطر خیانت خواص در کمین نشسته است نگاه شهرداری به مسائل فرهنگی شهر ضعیف است سرانه فضای آموزشی در خراسان رضوی ۳/۴ متر مربع است بهره برداری از ۴ پروژه آموزشی خیر ساز در تربت حیدریه جنبش دانشجویی، ضداستکباری و طرفدار عدالت خواهی است/شناخت فتنه و اصحاب فتنه و مطالبه گری از شاخصه های تشکل های دانشجویی است آیت الله مروج تربتی در توسعه علوم دینی و تقویت حوزه های علمیه نقش بسزایی داشت تخلف در شهرداری تربت حیدریه ۵ هزار معلول از خدمات بهزیستی تربت حیدریه بهره مند هستند/اماکن عمومی برای معلولان مناسب سازی نشده است