بدون نظر
 
همزمان با هفته تامین اجتماعی:
بلوک زایمان طبیعی «ال دی آر» بیمارستان رازی تربت حیدریه به بهره برداری رسید
تاریخ انتشار : ۲۵ تیر ۱۳۹۷ در ۱:۱۳ ب.ظ
 
همزمان با هفته تامین اجتماعی دو پروژه بلوک زایمان طبیعی«بخش ال دی آر» و واحد استريليزاسيون مركزي بیمارستان تامین اجتماعی تربت حیدریه با هزینه بری 9 میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

به گزارش خبرنگار تابان تربت، مدیر درمان سازمان تامین اجتماعی خراسان رضوی صبح امروز در آئین بهره برداری از این پروژه ها اظهار داشت: واحد بلوک زایمان طبیعی یا همان ال دی آر با پیشرفته ترین استانداردهای روز دنیا و با اعتبار ۶ میلیارد ریال تجهیز شده و با هشت اتاق جداگانه سالانه به حدود ۴ هزار نفر خدمات ارائه می کند.

 

حمید داستانی در تشریح این خدمات افزود: بخش ال دی آر بیمارستان با هشت اتاق جداگانه و ایزوله از بیمار مراحل قبل، حین و بعد از زایمان طبیعی را به همراه یک ماما و پزشک مقیم و یک نفر از بستگان نزدیک خود مراقبت می کند و این امکان را می دهد که مادر از همان بدو تولد در کنار فرزندش باشد.

 

مدیر درمان سازمان تامین اجتماعی خراسان رضوی با بیان اینکه بلوک زایمان طبیعی بیمارستان رازی تربت حیدریه بعنوان پیشرفته ترین بخش ال دی آر  این سازمان در استان فعالیت می کند، افزود: این اقدامات در راستای تعهد ارتقای هتلینگ و اورژانس بیمارستانها و بخشهای آن سالانه در حال انجام است و سال گذشته فاز نخست هتلینگ بیمارستان رازی با حضور وزیر کار نیز به بهره برداری رسید.

 

وی با بیان اینکه شاخص عمل سزارین در بیمارستانهای تامین اجتماعی در یکسال گذشته ۱۵ درصد کاهش داشته، گفت: امیدواریم با ارتقای هتلینگ و ارائه خدمات به بیماران در بخش ال دی آر این میزان نیز همچنان کاهش داشته باشد.

 

همچنین واحد استريليزاسيون مركزي بیمارستان تامین اجتماعی تربت حیدریه صبح امروز با اعتبار ۳ میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
راهپیمایی با شکوه اربعین حسینی بزرگترین همایش تشیع و استکبار ستیزی جهان اسلام است فقدان مجموعه ورزشی سرپوشیده آبی، دغدغه اصلی حوزه ورزش در تربت حیدریه/بخش اعظمی از فضاهای ورزشی غیر کارشناسی و به دور از استانداردهای لازم است آغاز برداشت سیب زمینی از مزارع جلگه رخ تربت حیدریه آخوند ملاعباس تربتی عالمی از خود رسته و به خدا پیوسته ایستگاه راه آهن تربت حیدریه بزرگترین پایانه حمل بار ریلی سیمان صادراتی کشور شیطنت دلالان برای کاهش قیمت طلای سرخ نمایندگان ملت با کدام حجت شرعی به این کنوانسیون استکباری و استعماری رای دادند؟/ تا مادامی که از ارزشها و آرمانهای انقلاب اسلامی دست برندارید بهانه های آمریکا تمامی ندارد رمز ماندگاری نهضت عاشورا، اراده خدا و پیام رسانی اهل بیت(ع) بود مرزبانی مهمترین رکن امنیت کشور است ۵ هزار کودک تربت حیدریه در مرحله غربالگری شنوایی بهره برداری از ۲ مرکز خدماتی بهزیستی در تربت حیدریه انعقاد تفاهم نامه برای ساخت سالن چند منظوره خیر ساز در دانشگاه تربت حیدریه