بدون نظر
 
همزمان با هفته تامین اجتماعی:
بلوک زایمان طبیعی «ال دی آر» بیمارستان رازی تربت حیدریه به بهره برداری رسید
تاریخ انتشار : ۲۵ تیر ۱۳۹۷ در ۱:۱۳ ب.ظ
 
همزمان با هفته تامین اجتماعی دو پروژه بلوک زایمان طبیعی«بخش ال دی آر» و واحد استريليزاسيون مركزي بیمارستان تامین اجتماعی تربت حیدریه با هزینه بری 9 میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

به گزارش خبرنگار تابان تربت، مدیر درمان سازمان تامین اجتماعی خراسان رضوی صبح امروز در آئین بهره برداری از این پروژه ها اظهار داشت: واحد بلوک زایمان طبیعی یا همان ال دی آر با پیشرفته ترین استانداردهای روز دنیا و با اعتبار ۶ میلیارد ریال تجهیز شده و با هشت اتاق جداگانه سالانه به حدود ۴ هزار نفر خدمات ارائه می کند.

 

حمید داستانی در تشریح این خدمات افزود: بخش ال دی آر بیمارستان با هشت اتاق جداگانه و ایزوله از بیمار مراحل قبل، حین و بعد از زایمان طبیعی را به همراه یک ماما و پزشک مقیم و یک نفر از بستگان نزدیک خود مراقبت می کند و این امکان را می دهد که مادر از همان بدو تولد در کنار فرزندش باشد.

 

مدیر درمان سازمان تامین اجتماعی خراسان رضوی با بیان اینکه بلوک زایمان طبیعی بیمارستان رازی تربت حیدریه بعنوان پیشرفته ترین بخش ال دی آر  این سازمان در استان فعالیت می کند، افزود: این اقدامات در راستای تعهد ارتقای هتلینگ و اورژانس بیمارستانها و بخشهای آن سالانه در حال انجام است و سال گذشته فاز نخست هتلینگ بیمارستان رازی با حضور وزیر کار نیز به بهره برداری رسید.

 

وی با بیان اینکه شاخص عمل سزارین در بیمارستانهای تامین اجتماعی در یکسال گذشته ۱۵ درصد کاهش داشته، گفت: امیدواریم با ارتقای هتلینگ و ارائه خدمات به بیماران در بخش ال دی آر این میزان نیز همچنان کاهش داشته باشد.

 

همچنین واحد استريليزاسيون مركزي بیمارستان تامین اجتماعی تربت حیدریه صبح امروز با اعتبار ۳ میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
بهره برداری از چهارمین پایگاه شهری اورژانس در تربت حیدریه «کوه شصت دره» صنوبر تفرجگاه بهاری تربت حیدریه جبهه مقاومت محاسبات آمریکا در منطقه را برهم زد/موشک های نقطه زن انقلاب اسلامی تن آمریکا و اسرائیل را می لرزاند/بخش مهمی از مشکلات کشور نتیجه سوء مدیریت هاست مدارس تربت حیدریه آماده اسکان زائران و مسافران نوروزی اصحاب رسانه مطالبه گری از مدیران شهری را در دستور کار خود قرار دهند حاشیه نشینی بزرگترین معضل مدیریت شهری تربت حیدریه/شورای شهر به جای مجری گری باید به تصمیم سازی ها و سیاست گذاری های کلان ورود کنند ویژه برنامه جشن نوروزگاه در تربت حیدریه اجرا می شود آمادگی ۳ پایگاه در طرح نوروزی امداد و نجات جاده ای اخذ مجوز پایگاه امداد هوایی در تربت حیدریه/کاهش ۲۴ درصدی تلفات جاده ای در تربت حیدریه سپید پایتخت ایران روایتی متفاوت از روستای ابریشمیِ بسک تربت حیدریه اعزام ۱۰۰۰ زائر از تربت حیدریه به مناطق عملیاتی دفاع مقدس