بدون نظر
 
بلومبرگ: توافق قریب الوقوع است
تاریخ انتشار : ۱۵ تیر ۱۳۹۴ در ۴:۵۰ ب.ظ
 
پایگاه خبری بلومبرگ به نقل از منابع دیپلماتیک از قریب الوقوع بودن توافق هسته‌ای میان ایران و گروه ۱+۵ خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری تیتر نیوز براساس این گزارش، آژانس ایران را متهم به عدم همکاری کافی با این سازمان می‌کند، در مقابل ایران آژانس را متهم به تبعیض علیه خود می‌کند.

بلومبرگ به نقل از دیپلمات‌هایی که نخواستند نامشان فاش شود گزارش داد، طرفین بر روی 2 لیست از سایت‌ها که بازرسان آژانس بین‌المللی انرژی اتمی نیاز به اطلاعاتی درباره آنها دارند تمرکز کرده‌اند. یک لیست روی گامهای مورد نیاز برای شفاف سازی درباره فعالیتهای گذشته ایران متمرکز است و لیست دوم شامل سایتهای هسته‌ای اعلام شده و مرتبط است که نیاز است پس از شروع نظارتهای دقیق‌تر آژانس هر سه ماه مورد ارزیابی قرار گیرد.

یک دیپلمات می‌گوید که ایران تلاش می‌کند از آنچه که دسترسی کامل به آژانس خوانده می‌شود دوری کند و خواستار آن شد که ایران تا ماه دسامبر همکاری خود را با آژانس بیشتر کند و میزان دسترسی به سایتهای خود را افزایش دهد.

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
تولید ویروس عملیات روانی کرونا و تناقض های بی پاسخ رسانه های معاند لندنی و سعودی جلوه شکوفه های بهاری در شهر کدکن تربت حیدریه غربالگری ۷۵ درصد جمعیت منطقه تربت حیدریه در طرح بسیج ملی مقابله با کرونا غربالگری ۷۷۹۱ نفر در ورودی های تربت حیدریه/اعمال قانون ۱۷ خودروی غیر بومی گشت های امنیتی محله محور بسیج تربت حیدریه تغییر ماموریت داد دستگیری باند حفاران غیرمجاز در کدکن شیوع ویروس کرونا و کاهش ۵۱ درصدی مصرف بنزین در منطقه تربت حیدریه/افزایش ۱۲ درصدی فرآوردهای نفتی در سال ۹۸ آیا فرانسه و انگلیس کیت‌های آلوده تشخیص کرونا به ایران می‌‌فرستند؟/ نگرانی از تکرار تجربه خون‌‌های آلوده جهادگران دیروز، مدافعان امروز خسارت ۷ میلیارد ریالی سیل به کشاورزان تربت حیدریه ویروسی که همدلی را مُسری کرد کمک ۶ میلیارد ریالی خیر مه ولاتی به شبکه بهداشت ودرمان شهرستان مه ولات