بدون نظر
 
بلومبرگ: توافق قریب الوقوع است
تاریخ انتشار : ۱۵ تیر ۱۳۹۴ در ۴:۵۰ ب.ظ
 
پایگاه خبری بلومبرگ به نقل از منابع دیپلماتیک از قریب الوقوع بودن توافق هسته‌ای میان ایران و گروه ۱+۵ خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری تیتر نیوز براساس این گزارش، آژانس ایران را متهم به عدم همکاری کافی با این سازمان می‌کند، در مقابل ایران آژانس را متهم به تبعیض علیه خود می‌کند.

بلومبرگ به نقل از دیپلمات‌هایی که نخواستند نامشان فاش شود گزارش داد، طرفین بر روی 2 لیست از سایت‌ها که بازرسان آژانس بین‌المللی انرژی اتمی نیاز به اطلاعاتی درباره آنها دارند تمرکز کرده‌اند. یک لیست روی گامهای مورد نیاز برای شفاف سازی درباره فعالیتهای گذشته ایران متمرکز است و لیست دوم شامل سایتهای هسته‌ای اعلام شده و مرتبط است که نیاز است پس از شروع نظارتهای دقیق‌تر آژانس هر سه ماه مورد ارزیابی قرار گیرد.

یک دیپلمات می‌گوید که ایران تلاش می‌کند از آنچه که دسترسی کامل به آژانس خوانده می‌شود دوری کند و خواستار آن شد که ایران تا ماه دسامبر همکاری خود را با آژانس بیشتر کند و میزان دسترسی به سایتهای خود را افزایش دهد.

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
تاکنون ۱۰ تن زعفران از کشاورزان خراسان رصوی خریداری شده است کارخانه نوآفرینی زنجیره ارزش ‌و انبار سپرده کالایی بورس زعفران در تربت حیدریه راه اندازی شد اجرای صحیح سند تحول بنیادین با مدرسه محوری محقق می‌شود بازار ۸۰ هزار میلیارد تومانی طلای سرخ در تسخیر اروپایی ها جشنواره ملی عکس زعفران به کار خود پایان داد شهروندان تربت حیدریه ۲۵ میلیارد تومان به شهرداری بدهکارند امروز آمریکا به دنبال بازگشت به ایران است/مشکل اصلی آمریکائی ها ماهیت انقلابی، اسلامی و عزتمندانه ملت ایران است راهپیمایی ۱۳ آبان نماد استکبار ستیزی ملت ایران است پنجمین جشنواره ملی عکس زعفران در منطقه تربت حیدریه آغاز به کار کرد رسالت دانش آموزان در گام دوم انقلاب شتاب علمی برای تشکیل تمدن نوین اسلامی است سفارتخانه های آمریکا جایگاهی برای عملیات جاسوسی در کشورهاست چشم زعفرانکاران به خرید حمایتی روشن