بدون نظر
 
مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه:
بلاخره دستگاه ام آر آی تربت حیدریه رسید
تاریخ انتشار : ۰۷ تیر ۱۳۹۴ در ۲:۲۸ ب.ظ
 
مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه گفت: پس از سالها انتظار مردم و با همت و تلاش مسئولان شهرستان دستگاه ام آر آی تربت حیدریه خریداری و امروز تحویل دانشگاه علوم پزشکی شد.

غلامرضا میری در گفتگو با تابان تربت افزود: پس از رایزنی مسئولان ارشد شهرستان در خصوص خرید دستگاه ام آر آی که نیاز مردم منطقه را بر طرف می کند این دستگاه خریداری و جهت نصب به بیمارستان آموزشی درمانی نهم دی انتقال یافت.

 

وی گفت: مکان نصب این دستگاه در حال اماده شدن است و طبق پیش بینی تا پایان مردادماه به اتمام می رسد.

 

میری اذعان کرد: بهره برداری از دستگاه ام آر آی تربت حیدریه در هفته دولت توسط وزیر بهداشت و درمان صورت خواهد گرفت.

 

مردم منطقه تربت حیدریه تا قبل از این  برای استفاده از دسگاه ام آر آی عازم مشهد می شدند.

 

دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه با زیرپوشش داشتن سه شهرستان تربت حیدریه، مه ولات و زاوه به حدود یک میلیون نفر در جنوب استان خراسان رضوی خدمات می دهد.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
اورژانس هوایی تربت حیدریه به زودی راه اندازی می شود تاکنون هیچ فردی در تربت حیدریه به کرونا ویروس مبتلا نشده است/ مردم به شایعات توجه نکنند اولویت جریان انقلابی در مجلس بهبود اقتصاد و رفع قوانین دست و پاگیر تولید است/اولویت تولید در منطقه با محوریت کشاورزی و دامداری است روایت های متناقض یک استعفا! محسن زنگنه نامزد جبهه انقلاب اسلامی در حوزه انتخابیه تربت حیدریه راهی بهارستان شد افراد منتخب معیارهای ولی فقیه را داشته باشند/اسلام کاخ قدرت های جهانی نظام سلطه را به لرزه انداخته است فرآیند برگزاری انتخابات مجلس در پایتخت ابرایشم ایران خون بهای حاج قاسم و شهدای مقاومت اخراج آمریکا از منطقه است/ مجلس قوی و نترس ‌کشور را می سازد کشور با رای ملت اداره می شود/دو تابعیتی ها مشکلات اساسی برای کشور بوجود آوردند/تفکر ما نمی توانیم در حوزه اقتصادی مشکلات را افزایش داده است مردم با خلق حماسه ای دیگر پرونده سیاسی ۹۸ را تکمیل خواهند کرد عوامل اجرایی و نظارت نقش مهمی در سلامت برگزاری انتخابات دارند/لزوم اجرای قانون و رعایت اصل بی طرفی و جانبداری در انتخابات پیش رو نظام اسلامی و جبهه مقاومت به مجلسی شجاع، انقلابی و کارآمد نیاز دارد