بدون نظر
 
حجت الاسلام مهدی طائب:
بسیج شاکله ای از ابمان و بصیرت است/دشمن به دنبال تکرار پایان صفین است/درایت رهبری و بسیج مردمی فتنه ۹۸ را خنثی کرد
تاریخ انتشار : ۰۷ آذر ۱۳۹۸ در ۷:۲۶ ب.ظ
 
حجت الاسلام مهدی طائب با بیان اینکه بسیج 20 میلیونی مد نظر امام راحل در حال شکل گیری و سازماندهی است، افزود: با تحقق بسیج 20 میلیونی بی شک اسرائیل از روی زمین محو و کنار خانه خدا برای ظهور امام عصر(عجل الله) اماده می شود.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ حجت الاسلام مهدی طائب رئیس قرارگاه راهبردی عمار پنج شنبه شب در اجتماع مدافعان ولایت در تربت حیدریه اظهار کرد: امروز شاهد تحقق هدف و ارزوی انبیای الهی بر روی کره زمین هستیم و ان نیروی کارامد، مومن و با بصیرت برای تشکیل تمدن نوین اسلامی است.

وی تصریح کرد: مشکلی که انبیا از ابتدا داشتند این بود که یا نیروی کافی نداشتند و یا اینکه نیروها از ایمان و بصیرت لازم برخوردار نبودند و امروز به فضل الهی نیرویی بنام بسیج 20 میلیونی در حال شکل گیری و سازماندهی است که شاکله اصلی آن را ایمان و بصیرت تشکیل داده که در آزمون های سخت و دشوار سربلند بیرون آمده  و با تحقق این مهم بی شک اسرائیل از روی زمین محو و کنار خانه خدا برای ظهور امام عصر(عجل الله) اماده می شود.

درایت رهبری و بسیج مردمی فتنه 98 را خنثی کرد

رئیس قرارگاه راهبردی عمار با انتقاد از نحوه اعلام و اجرای طرح افزایش نرخ بنزین، گفت: این اقدام هر چند باید اجرا می شد اما نحوه اعلام و اجرا مانند بیماری بود که بدون مُسکن و داروی لازم جراحی شد و با این بی تدبیری مسئولان دست اندر کار، برای کشور هزینه تراشی شد.

وی با بیان اینکه درایت رهبری و بسیج مردمی به مانند همیشه فتنه 98 را خنثی کرد، افزود: به اذعان دشمنان که خودشان اعلام کردند 3 سال است منتظر چنین لحظه ای هستند و تمام توان اطلاعاتی و عملیاتی خود را در اتاق های فکر امریکایی و سعودی بسیج کرده بودند تا کشور را به آشوب بکشند، به فضل الهی این درایت هوشمندانه رهبری و بسیج مردمی بود که این فتنه نیز خنثی شد.

رئیس قرارگاه راهبردی عمار اظهار کرد: اگر رهبر معظم انقلاب اسلامی به این موضوع ورود نمی کردند نخستین کسی که در آتش این فتنه می سوخت شخص رئیس جمهور بود، اما رهبری انقلاب با درایت و رهنمودهای داعیانه خود ضمن حمایت از تصمیم سران قوا(البته نه نحوه اجرا و اعلام) این فتنه بزرگ را خنثی کردند.

دشمن به دنبال تکرار پایان صفین است

حجت الاسلام طائب با بیان اینکه دشمن در عرصه های مختلف از ملت ایران سیلی خورده، افزود: بعد از تمام تهدیدات، تحریم ها، فتنه و اشوب ها، امروز دشمن به دنبال تکرار پایان صفین است، چرا که در جنگ صفین سپاه امیر المومنینی(علیه السلام) با معاویه، سپاه حضرت به بی بصیرتی یاران خود باختند و حاصل ان خروج خوارج و شهادت حضرت امیر به دست ابن ملجم یکی از رزمندگان سپاه امیر المومنین(علیه السلام) بود.

رئیس قرارگاه راهبردی عمار خاطر نشان کرد: انچه که امروز بیش از همه مهم است، باید در کنار ارتقای توانمندی های مختلف، ایمان قوی و بصیرت لازم را ارتقا داد تا در برهه های فتنه، تحریم و تهدید در کنار اولیای خدا برای تشکیل تمدن بزرگ اسلامی قدم برداشت.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
شورای شهر تربت حیدریه در پیچ و تاب انتخاب شهردار! مردمی بودن دستگاه قضا به رعایت حق و اجرای مُرّ قانون و مبارزه با فساد است اختصاص ۷۰ میلیارد تومان تسهیلات به مشاغل آسیب دیده از کرونا در تربت حیدریه تهدید علیه سلامت عمومی پشت دیوار تصفیه خانه تربت حیدریه زعفرانکاران محصول خود را ارزان نفروشند/مشکل اقتصادی کشور با مدیریت جهادی و انقلابی حل می شود قرارگاه محرومیت زدائی سپاه ۲۳ سری کمک جهیزیه به نوعروسان تربت حیدریه اهدا کرد عدم رای اعتماد شورای شهر تربت حیدریه به شهردار تربت حیدریه در چند قدمی وضعیت قرمز کرونایی/استفاده از ماسک برای کارکنان دولت و متصدیان اصناف اجباری شد کمپ نگهداری معتادان متجاهر در تربت حیدریه راه اندازی می شود فرهنگ وحشی غرب حقوق بشر را برای منافع خود می خواهد/رعایت موازین بهداشتی الزام شرعی و قانونی است تابستان با بوی نامطبوع تصفیه خانه فاضلاب/مردم پائین ولایت تربت حیدریه همچنان ناراضی/مدیرعامل آبفا: بوی نامطبوع مربوط به انتقال لجن است و تا ۲ ماه آینده مشکل برطرف می شود استخر کشاورزی دو نوجوان تربت حیدریه را به کام مرگ کشاند