بدون نظر
 
بزرگتر از من هم در پرسپولیس بوده و به استقلال آمده است / خوشحالم با این سن به استقلال آمدم
تاریخ انتشار : ۱۰ تیر ۱۳۹۴ در ۶:۰۸ ب.ظ
 
مدافع جدید استقلال گفت: فوتبال حرفه‌ای است و بزرگتر از من هم یک سال در پرسپولیس بوده‌اند و سال بعد به استقلال رفته‌ است.

به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، روزبه چشمی درباره پیوستنش به تیم فوتبال استقلال عنوان کرد: پرسپولیس و استقلال تیم‌های بزرگی هستند و هر بازیکنی آرزو دارد در یکی از این تیم‌ها بازی کند. خدا را شکر می‌کنم که در سن کم و 22 سالگی به استقلال آمده‌ام و برای این تیم بازی خواهم کرد.

وی در خصوص دوران حضورش در تیم امید پرسپولیس و اینکه گفته می‌شود او پرسپولیسی است، گفت: فوتبال حرفه‌ای است و بزرگتر از من هم یک سال در پرسپولیس بوده‌اند و سال بعد به استقلال رفته‌‌اند. همانطور که گفتم فوتبال حرفه‌ای است و بدون شک برای استقلال تلاش زیادی می‌کنم که قهرمان شود. همیشه دوست داشتم در هر تیمی که حضور دارم، بهترین عملکردم را به نمایش بگذارم.

مدافع جدید استقلال تصریح کرد: هواداران استقلال تا این لحظه حمایت خوبی از آمدن من به عمل آورده‌اند و باید محبت 30 میلیون هوادار را پاسخ دهم.

چشمی درباره مورد رقابت با سایر مدافعان استقلال خاطرنشان کرد: صددرصد به استقلال آمده‌ام که با بازیکنان رقابت کنم. اگر یک درصد فکر می‌کردم که نمی‌توانم در ترکیب قرار بگیرم، به استقلال نمی‌رفتم. من با حضور در استقلال ریسک کردم و دنبال موفقیت هستم.

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
تاکنون هیچ فردی در تربت حیدریه به کرونا ویروس مبتلا نشده است/ مردم به شایعات توجه نکنند اولویت جریان انقلابی در مجلس بهبود اقتصاد و رفع قوانین دست و پاگیر تولید است/اولویت تولید در منطقه با محوریت کشاورزی و دامداری است روایت های متناقض یک استعفا! محسن زنگنه نامزد جبهه انقلاب اسلامی در حوزه انتخابیه تربت حیدریه راهی بهارستان شد افراد منتخب معیارهای ولی فقیه را داشته باشند/اسلام کاخ قدرت های جهانی نظام سلطه را به لرزه انداخته است فرآیند برگزاری انتخابات مجلس در پایتخت ابرایشم ایران خون بهای حاج قاسم و شهدای مقاومت اخراج آمریکا از منطقه است/ مجلس قوی و نترس ‌کشور را می سازد کشور با رای ملت اداره می شود/دو تابعیتی ها مشکلات اساسی برای کشور بوجود آوردند/تفکر ما نمی توانیم در حوزه اقتصادی مشکلات را افزایش داده است مردم با خلق حماسه ای دیگر پرونده سیاسی ۹۸ را تکمیل خواهند کرد عوامل اجرایی و نظارت نقش مهمی در سلامت برگزاری انتخابات دارند/لزوم اجرای قانون و رعایت اصل بی طرفی و جانبداری در انتخابات پیش رو نظام اسلامی و جبهه مقاومت به مجلسی شجاع، انقلابی و کارآمد نیاز دارد همه جریان های سیاسی در انتخابات حضور دارند/۵ هزار نفر مجری برگزاری انتخابات در حوزه انتخابیه تربت حیدریه