بدون نظر
 
بزرگتر از من هم در پرسپولیس بوده و به استقلال آمده است / خوشحالم با این سن به استقلال آمدم
تاریخ انتشار : ۱۰ تیر ۱۳۹۴ در ۶:۰۸ ب.ظ
 
مدافع جدید استقلال گفت: فوتبال حرفه‌ای است و بزرگتر از من هم یک سال در پرسپولیس بوده‌اند و سال بعد به استقلال رفته‌ است.

به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، روزبه چشمی درباره پیوستنش به تیم فوتبال استقلال عنوان کرد: پرسپولیس و استقلال تیم‌های بزرگی هستند و هر بازیکنی آرزو دارد در یکی از این تیم‌ها بازی کند. خدا را شکر می‌کنم که در سن کم و 22 سالگی به استقلال آمده‌ام و برای این تیم بازی خواهم کرد.

وی در خصوص دوران حضورش در تیم امید پرسپولیس و اینکه گفته می‌شود او پرسپولیسی است، گفت: فوتبال حرفه‌ای است و بزرگتر از من هم یک سال در پرسپولیس بوده‌اند و سال بعد به استقلال رفته‌‌اند. همانطور که گفتم فوتبال حرفه‌ای است و بدون شک برای استقلال تلاش زیادی می‌کنم که قهرمان شود. همیشه دوست داشتم در هر تیمی که حضور دارم، بهترین عملکردم را به نمایش بگذارم.

مدافع جدید استقلال تصریح کرد: هواداران استقلال تا این لحظه حمایت خوبی از آمدن من به عمل آورده‌اند و باید محبت 30 میلیون هوادار را پاسخ دهم.

چشمی درباره مورد رقابت با سایر مدافعان استقلال خاطرنشان کرد: صددرصد به استقلال آمده‌ام که با بازیکنان رقابت کنم. اگر یک درصد فکر می‌کردم که نمی‌توانم در ترکیب قرار بگیرم، به استقلال نمی‌رفتم. من با حضور در استقلال ریسک کردم و دنبال موفقیت هستم.

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
تاکنون ۱۰ تن زعفران از کشاورزان خراسان رصوی خریداری شده است کارخانه نوآفرینی زنجیره ارزش ‌و انبار سپرده کالایی بورس زعفران در تربت حیدریه راه اندازی شد اجرای صحیح سند تحول بنیادین با مدرسه محوری محقق می‌شود بازار ۸۰ هزار میلیارد تومانی طلای سرخ در تسخیر اروپایی ها جشنواره ملی عکس زعفران به کار خود پایان داد شهروندان تربت حیدریه ۲۵ میلیارد تومان به شهرداری بدهکارند امروز آمریکا به دنبال بازگشت به ایران است/مشکل اصلی آمریکائی ها ماهیت انقلابی، اسلامی و عزتمندانه ملت ایران است راهپیمایی ۱۳ آبان نماد استکبار ستیزی ملت ایران است پنجمین جشنواره ملی عکس زعفران در منطقه تربت حیدریه آغاز به کار کرد رسالت دانش آموزان در گام دوم انقلاب شتاب علمی برای تشکیل تمدن نوین اسلامی است سفارتخانه های آمریکا جایگاهی برای عملیات جاسوسی در کشورهاست چشم زعفرانکاران به خرید حمایتی روشن