بدون نظر
 
با حضور مسوولان محلی؛
بزرگترین پیست اتومبیلرانی شرق کشور در تربت‌ حیدریه به بهره برداری رسید
تاریخ انتشار : ۲۰ اسفند ۱۳۹۹ در ۷:۴۷ ب.ظ
 
بزرگترین پیست اتومبیلرانی و موتورسواری (پیست کارتینگ) شرق کشور عصر امروز در مجموعه ورزشگاه آزادی تربت ‌حیدریه به بهره برداری رسید.

به گزارش تابان تربت؛ مدیر و سرمایه گذار مجموعه پیست اتومبیل رانی در آیین افتتاح اظهار داشت: فاز نخست در زمینی به مساحت 1.5 هکتار و با 20 میلیارد ریال سرمایه‌‌گذاری امروز افتتاح شد و با قولی که مسوولان حوزه ورزش داده‌اند، ظرف چند ماه آینده با الحاق یک هکتار دیگر به مجموعه، فاز دوم نیز راه‌اندازی خواهد شد.

وی که داور رسمی فدراسیون اتومبیلرانی و موتورسواری کشور نیز هست، گفت: به این دلیل مدعی هستیم این پیست بزرگترین در شرق کشور است، زیرا بزرگترین پیست‌های موجود بین 500 تا 600 متر هستند، اما طول این پیست 720 متر است.

قوامی اظهار کرد: اکنون قادر هستیم مسابقه‌ های کارتینگ و اسلالوم را در رده کشوری میزبانی کنیم و با راه‌اندازی فاز دوم میزبانی مسابقات سرعت در بخش موتورریس و اتومبیلرانی را نیز میزبانی خواهیم کرد.

نماینده مردم تربت‌ حیدریه، زاوه و مه‌ولات در مجلس شورای اسلامی نیز بیان داشت: باید در تربت‌ حیدریه مجسمه افرادی چون قوامی را که سرمایه خود را به جای دلالی و بورس‌بازی برای آبادانی شهر و مردمش هزینه می‌کند، ساخت تا الگوی دیگران باشد.

محسن زنگنه افزود: با وجودی که چرخش مالی تربت‌حیدریه در سال بین 20 هزار تا 30 هزار میلیارد ریال از محل زعفران، ابریشم، چغندر و دیگر محصولات کشاورزی است، اما متاسفانه هنوز جایگاه واقعی خود را نیافته است.

وی گفت: این وظیفه من و دیگر مسوولان این خطه است که این جایگاه را برای این خطه فراهم سازیم.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
لزوم حمایت قانونی از آمران به معروف و ناهیان از منکر نام نویسی ۷۱۸ نفر برای انتخابات شوراهای اسلامی روستا در تربت حیدریه قرارگاهی از جنس حاج قاسم توزیع بیش از ۷۰۰ جعبه نوغان بین نوغانداران خراسان بی‌نیازسازی کشور از واردات کاغذ با سرمایه‌گذاری در منابع سنگ تربت حیدریه/ سود بانکی اصلی‌ترین مانع تولید است هشتمین پایانه صادراتی نفت کشور در تربت حیدریه به بهره برداری رسید ارتش جمهوری اسلامی ایران در دفاع مقدس غیورمردانه حماسه آفرید پروژه احداث سینما امید در تربت حیدریه همچنان بلاتکلیف است جوانانی که تهدید و آسیب‌های محله‌شان را به دور از هیاهو به فرصت تبدیل کردند ۱۴۴۰ خودرو عمومی در تربت حیدریه رایگان دوگانه‌سوز شدند تاکید فرماندار بر ساماندهی ورودی های شهر تربت حیدریه عمر ساختمان‌ های تربت‌ حیدریه حداقل ۴۰ سال است