بدون نظر
 
عضو شورای شهر تربت حیدریه:
بزرگترین باغ پرندگان شرق کشور در تربت حیدریه به بهره برداری می رسد
تاریخ انتشار : ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ در ۱۱:۵۳ ق.ظ
 
رئیس کمیسیون اقتصاد و سرمایه گذاری شورای اسلامی شهر با اعلام اینکه به زودی شاهد افتتاح بزرگترین باغ پرندگان شرق کشور در تربت حیدریه خواهیم بود گفت: پس از عقد تفاهم نامه، سرمایه گذار با پشتکار و تلاش شبانه روزی ادامه کار داده و فاز اول پروژه به زودی آماده بهره برداری است.

نادر سلیمانی در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت؛ با اعلام اینکه به زودی شاهد افتتاح بزرگترین باغ پرندگان شرق کشور در تربت حیدریه خواهیم بود افزود: در جلسه این هفته کمیسیون که با حضور اعضاء و سرمایه گذار این پروژه برگزار شد، موضوع افتتاح این باغ مورد بررسی قرار گرفت.

وی اظهار کرد: احداث باغ پرندگان در سال ۱۳۸۹ و در زمینی به مساحت ۱۰۰۰۰ متر مربع در پارک ملت آغاز شد که در ادامه کار مشکلاتی در اجرای پروژه به وجود آمد و اگر پیگیری های لازم صورت نمی گرفت این پروژه کلا تعطیل می شد.

 

نایب رییس شورای شهر خاطر نشان کرد: خوشبختانه با ورود شورای اسلامی شهر و پیگیری جدی شهردار تربت حیدریه آخرین تفاهم نامه همکاری بین شهرداری و سرمایه گذار در سال گذشته به امضاء رسید که پس از عقد تفاهم نامه، سرمایه گذار با جدیدت و پشتکار و تلاش شبانه روزی ادامه کار داده و فاز اول پروژه به زودی  آماده بهره برداری و افتتاح است.

رضوی، سرمایه گذار طرح نیز در این باره اظهار داشت: باغ پرندگان تربت حیدریه بعد از باغ پرندگان تهران و اصفهان، سومین باغی است که مجوزات لازم را از نهاد های مربوطه اخذ و تاکنون ۶ هزار متر مربع بنا در این باغ احداث شده که برای نگهداری از ۵ هزار پرنده طراحی شده است و در ۶ فاز اجرا می شود.

 

گفتنی است سرمایه گذار از شهروندان تربتی است و  مدت قرار داد این پروژه با شهرداری ۱۵ سال می باشد.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
Dirty Factual Statements About free spins Unveiled Celebrating the Women at Tufts کمیته برنامه ریزی شهرستان بی خاصیت است Top Five casino real money Urban myths تخلف دفاتر پیشخوان دولت در تربت حیدریه خطر عبور خط انتقال گاز از میان بهترین باغ های روستای کامه علیا پیمانکار سالاری دولت بلای جان مردم! اقدامات جزیره ای و موازی کاری دردی را درمان نمی کند انتقاد عضو شورای شهر تربت حیدریه از وضعیت فروشگاه های زنجیره ای بیست و هفتمین کاروان پیاده و زیارتی بافق یزد وارد تربت حیدریه شد+تصاویر بیش از ۱۴۰ هزار نفر در منطقه تربت حیدریه تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی هستند ارتقای سواد فضای مجازی در جامعه آسیب های این حوزه را کاهش می دهد/ضرورت تغییر موضع از حوزه پدافندی به آفندی