بدون نظر
 
فرمانده سپاه تربت حیدریه:
بزرگترین آزمون شیعه و جهان اسلام ولایت پذیری است/محافظه کاری قتلگاه انقلاب اسلامی است
تاریخ انتشار : ۰۹ دی ۱۳۹۹ در ۱۱:۳۸ ق.ظ
 
ناصری موحد گفت: بزرگترین و اساسی ترین آزمون شیعه و جهان اسلام ولایت پذیری است و چه بسا افرادی که با ولایت شعاری خود خون به دل ولایت کردند.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ سرهنگ احمد ناصری موحد، فرمانده سپاه ناحیه تربت حیدریه صبح امروز در ویژه برنامه گرامیداشت حماسه ۹ دی اظهار کرد: امروز بزرگترین درس و ازمون شیعه ولایتمداری و ولایت پذیری است چرا که ولایت از اصول دین و تا اصل پذیرفته نشود فروع هم پذیرفتنی نیست.

وی تصریح کرد: برخی افراد در داخل کشور صلح امام حسن علیه السلام را برای مذاکره با کدخدا مصادره به مطلوب کردند و این همان تحریف تاریخ است چرا که سرداران سپاه امام و خواص آن زمان به امام خویش خیانت کردند و او را تنها گذاشتند، لذا امام ناچار به صلح شد.

ناصری موحد گفت: در زمان امام حسین علیه السلام هم همین بود و امام حج را نیمه تمام رها و به کربلا رفت تا بفهماند که با وجود یزید و یزیدان چرخیدن به دور خانه خدا همانند چرخیدن به دور یک خانه سنگی است.

فرمانده سپاه تربت حیدریه افزود: امروز باید خوب درد را بشناسیم و ان را درک کنیم، چرا که رهبران تشییع از ابتدای اسلام تا به امروز هیچ موضوعی برایشان از درک و تحلیل سیاسی صحیح مردم مهمتر نبود و حاضر بودند جان عزیزشان رای برای ان فدا کنند.

ناصری موحد تاکید کرد: امروز اگر می خواهیم معنای ولایت مداری و ولایت پذیری را خوب بفهمیم باید ریزش خواص را در حوادث و فتنه ها درک کنیم، ولایت چراغ مه شکنی است در فتنه ها که راه حق از باطل را برای مردم مشخص می کند.

وی خاطر نشان کرد: هرچند در دهه های انقلاب اسلامی برخی خواص از قطار انقلاب پیاده شدند، اما امروز حضور انقلابی، منسجم و با بصیرت مردم در دفاع از انقلاب و نظام دشمن را مایوس و ناامید کرده است.

فرمانده سپاه تربت حیدریه در بخشی دیگر این چنین گفت: برخی موسسات تحقیقاتی آمریکا اعلام کردند اگر می خواهید در مقابل جمهوری اسلامی ایران، که یکی از دموکرات ترین کشورهای دنیاست باایستید چاره ای ندارید جز انکه مردم را به واگرای و مقابله با نظام وادار کنید.

وی بیان کرد: بر همین اساس در فتنه ۸۸ دشمنان نظام با طرح موسوم انقلاب رنگی یا مخملی که در کشورهای اوکراین و گرجستان نتیجه داده بود، آن را برای توطئه و فتنه در ایران برنامه ریزی و شخصی را با رنگ سبز علم می کنند و کشور را به آشوب می کشانند، اما حضور به موقع مردم و ولایت فقیه همچون گذشته مانع از اجرای این توطئه شد.

محافظه کاری قتلگاه انقلاب است

ناصری موحد تصریح کرد: در فتنه ها خواص نقش محوری دارند، البته خواص به عبادت و نماز خواندن زیاد نیست، بلکه خواص در فتنه ها مصداق عمار، مالک و ابوذرهاست که در رکاب ولایت بمانند و برای تبیین و روشنگری اقدام کنند.

فرمانده سپاه تربت حیدریه با بیان اینکه محافظه کاری قتلگاه و خنجر بر حنجر انقلاب است، گفت: متاسفانه برخی خواص در فتنه ۸۸ از قطار انقلاب پیاده شدند و با سکوت و محافظه کاری به اصطلاح خودشان آینده نگری می کردند.

وی افزود: رهبر فرزانه انقلاب سیاست های غلط علیه منافع ملی را با کنار زدن دو گانگی اصولگرا، اصلاحطلب و آرمانگرا و عملگرا را تبیین و ایران قوی و ایران ضعیف را در راهبردهای نظام ترسیم کردند.

ناصری موحد تاکید کرد: در این سیاست راهبردی ایران قوی دیپلماسی مقتدرانه می خواهد نه دیپلماسی التماسی، روحیه انقلابی و جهادی می طلبد نه وادادگی و لیبرالی، پیاده سازی این سیاست کشور را به ارمانها و اهداف والای خود می رساند.

فرمانده سپاه تربت حیدریه بیان داشت: به خفاشان در ظلمت و کج اندیشان و فتنه گران اعلام می کنیم که فجر صادق در ابن سرزمین دمیده و اینجا جایی برای پرواز برای فرورفتگان در ظلمت وجود ندارد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
بازگشایی آب انبار تاریخی شیرچهارسوق روح تازه‌ای به شهر تربت حیدریه دمید تولید ۱۲۰۰ تن وش پنبه در تربت حیدریه خنثی سازی تحریم ها باید اولویت نخست مسوولان باشد شهردار و اعضای شورا وارد بازی های رسانه ای عده ای خاص نشوند/پاسخ به مطالبات مردم با حضور خبرنگاران قرارگاه ولایت در تربت‌ حیدریه راه اندازی شد رشد ۱۵ درصدی کمک های مردمی خراسان رضوی به ستاد بازسازی عتبات عالیات مجموعه فرهنگی تاریخی شیخ حیدر کدکنی ساماندهی می شود زمین های بایر بخش رخ تربت حیدریه به واحدهای تولید قارچ تبدیل شد تکمیل ساخت مجتمع فرهنگی هنری تربت حیدریه معطل ۲۵۰ میلیارد ریال اعتبار تغییر در قالب استکبار، ماهیت آن را عوض نمی کند/با همه کارشکنی ها هنوز عده ای مذاکره و مراوده با آمریکا را در سر دارند آشوب در آمریکا، فروپاشی قریب الوقوع ایالات متحده را هشدار می‌دهد آیت الله مصباح یزدی پیشران تحول حوزه های علمیه است