بدون نظر
 
رییس صنعت و معدن تربت حیدریه خبر داد؛
رویداد استارت اپی حوزه معدن شرق کشور در تربت حیدریه برگزار می شود
تاریخ انتشار : ۱۷ فروردین ۱۳۹۸ در ۱۰:۴۳ ق.ظ
 
رییس اداره صنعت، معدن و تجارت تربت حیدریه گفت: رویداد علمی استارت تاپی تخصصی حوزه معدن و زمین شناسی شرق کشور، با حضور نخبگانی از استانهای سه گانه خراسان، سمنان و سیستان و بلوچستان اردیبهشت امسال در تربت حیدریه برگزار می شود.

به گزارش تابان تربت؛ مهدی عباسپور در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: در این رقابت های علمی تخصصی که ۱۲ و ۱۳ اردیبهشت برگزار می شود، نخبگانی از استان های سه گانه خراسان، سیستان و بلوچستان و سمنان شرکت دارند.

وی با بیان اینکه این چالش علمی با همکاری مرکز رشد دانشگاه تربت حیدریه و حمایت مالی شرکت هلدینگ فجر برگزار خواهد شد، گفت: هدف از انجام این رقابت علمی شناسایی نخبگان حوزه معدن و زمین شناسی و نیز دریافت آخرین تحقیقات و داشته ها و یافته های علمی در این ۲ حوزه تخصصی است و ما نیز به عنوان میزبان چند پیشنهاد منطبق بر نیازهای حوزه معدنی این منطقه داریم که در زمان خودش ارایه خواهد شد.

 

به گفته عباسپور نخستین دوره این رقابت علمی پارسال و توسط اداره زمین شناسی خراسان رضوی در حوزه شمال شرق کشور و به میزبانی مشهد برگزار شد.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
روحیه جهاد و شهادت سایه جنگ را از این کشور دور کرد نه سازش و مذاکره! مطالعه زندگی نامه علما و اندیشمندان جهان اسلام از مهمترین سنت های کارآمد حوزه علمیه است ۳۰ گروه جهادی، تبلیغی به استان های سیل زده اعزام شدند توفیقات توئیتری جبهه انقلاب خراسان رضوی می تواند پایتخت کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور باشد ۱۲۶ کانون فرهنگی هنری در مساجد تربت حیدریه فعال هستند پیش همایش ملی حوزه علمیه و سنت های کارآمد در تربت حیدریه برگزار می شود رشد ۲۳۰ درصدی صادرات سیمان از پایانه راه آهن تربت حیدریه به کشورهای آسیای میانه یک بام و دو هوایِ ماندن یا رفتن! ۴۰ درصد اصلاح روکش جاده “کدکن؛ تلخ بخش” به اتمام رسیده است انتقاد رییس مرکز ملی فرش ایران از واردات بی رویه نخ ابریشم مطالعات اشتباه گریبانگیر مدیریت شهری تربت حیدریه!