بدون نظر
 
رییس صنعت و معدن تربت حیدریه خبر داد؛
رویداد استارت اپی حوزه معدن شرق کشور در تربت حیدریه برگزار می شود
تاریخ انتشار : ۱۷ فروردین ۱۳۹۸ در ۱۰:۴۳ ق.ظ
 
رییس اداره صنعت، معدن و تجارت تربت حیدریه گفت: رویداد علمی استارت تاپی تخصصی حوزه معدن و زمین شناسی شرق کشور، با حضور نخبگانی از استانهای سه گانه خراسان، سمنان و سیستان و بلوچستان اردیبهشت امسال در تربت حیدریه برگزار می شود.

به گزارش تابان تربت؛ مهدی عباسپور در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: در این رقابت های علمی تخصصی که ۱۲ و ۱۳ اردیبهشت برگزار می شود، نخبگانی از استان های سه گانه خراسان، سیستان و بلوچستان و سمنان شرکت دارند.

وی با بیان اینکه این چالش علمی با همکاری مرکز رشد دانشگاه تربت حیدریه و حمایت مالی شرکت هلدینگ فجر برگزار خواهد شد، گفت: هدف از انجام این رقابت علمی شناسایی نخبگان حوزه معدن و زمین شناسی و نیز دریافت آخرین تحقیقات و داشته ها و یافته های علمی در این 2 حوزه تخصصی است و ما نیز به عنوان میزبان چند پیشنهاد منطبق بر نیازهای حوزه معدنی این منطقه داریم که در زمان خودش ارایه خواهد شد.

 

به گفته عباسپور نخستین دوره این رقابت علمی پارسال و توسط اداره زمین شناسی خراسان رضوی در حوزه شمال شرق کشور و به میزبانی مشهد برگزار شد.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
تخلف ۵۰ میلیارد ریالی دو شرکت حمل و نقل در تربت حیدریه سناریو سازی اتاق فکر سعودی و لندنی از کشته سازی اغتشاشات ۹۸ ۷.۵ تن زعفران در تربت حیدریه خریداری شد ساعت کاری مراکز خدمات جامع سلامت تربت حیدریه افزایش یافت/وضعیت بیماری آنفلوانزا در منطقه تربت حیدریه عادی است ثبت نام ۳۶ داوطلب برای تصدی کرسی نمایندگی مجلس در تربت حیدریه بلاتکلیفی رشته های علوم انسانی و باستان شناسی در دانشگاه تربت حیدریه/نامادری دانشگاه فردوسی گریبانگیر دانشگاههای کوچکتر/وزیر علوم: بر اساس ظرفیت ها و استعدادهای منطقه ای دانشگاهها را حمایت می کنیم تربیت نیروی انسانی کارآمد از اهداف اصلی توسعه آموزش عالی کشور است در مقابل عوامل واداده و غرب گرا باید ایستادگی کنیم معابر شهری تربت حیدریه برای معلولان مناسب سازی نشده است اکیپ های راهداری به نقاط برفگیر محورهای مواصلاتی تربت حیدریه اعزام شدند مرخصی «جهرمی» مسبب قطعی ۱۰ روزه اینترنت در کشور/ دستگاه قضا به خسارت‌های وارد آمده به مردم و کشور ورود می‌کند؟ چشم بینای کارآفرین جوان تربت حیدریه به امید حمایت مسئولان باز است