بدون نظر
 
رییس صنعت و معدن تربت حیدریه خبر داد؛
رویداد استارت اپی حوزه معدن شرق کشور در تربت حیدریه برگزار می شود
تاریخ انتشار : ۱۷ فروردین ۱۳۹۸ در ۱۰:۴۳ ق.ظ
 
رییس اداره صنعت، معدن و تجارت تربت حیدریه گفت: رویداد علمی استارت تاپی تخصصی حوزه معدن و زمین شناسی شرق کشور، با حضور نخبگانی از استانهای سه گانه خراسان، سمنان و سیستان و بلوچستان اردیبهشت امسال در تربت حیدریه برگزار می شود.

به گزارش تابان تربت؛ مهدی عباسپور در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: در این رقابت های علمی تخصصی که ۱۲ و ۱۳ اردیبهشت برگزار می شود، نخبگانی از استان های سه گانه خراسان، سیستان و بلوچستان و سمنان شرکت دارند.

وی با بیان اینکه این چالش علمی با همکاری مرکز رشد دانشگاه تربت حیدریه و حمایت مالی شرکت هلدینگ فجر برگزار خواهد شد، گفت: هدف از انجام این رقابت علمی شناسایی نخبگان حوزه معدن و زمین شناسی و نیز دریافت آخرین تحقیقات و داشته ها و یافته های علمی در این ۲ حوزه تخصصی است و ما نیز به عنوان میزبان چند پیشنهاد منطبق بر نیازهای حوزه معدنی این منطقه داریم که در زمان خودش ارایه خواهد شد.

 

به گفته عباسپور نخستین دوره این رقابت علمی پارسال و توسط اداره زمین شناسی خراسان رضوی در حوزه شمال شرق کشور و به میزبانی مشهد برگزار شد.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
حریم ها جا به جا شده اند/اگر آبی سرازیر شود آتش خواهیم گرفت!؟ اقتدار نظامی از ابعاد مهم انتظار فرج است/دشمن از نفوذ تفکر انقلاب اسلامی به هراس افتاده است طرح «جهاد همبستگی ملی» ظرفیتی برای تسریع در حل مشکلات سیل زدگان کشور است روستای ده منار بخش کدکن تربت حیدریه تخلیه شد/کارشناسان کشاورزی برای بررسی میزان خسارت به منطفه اعزام می شوند افزایش ۴ درصدی مصرف گاز سی ان جی در منطقه تربت حیدریه محور کدکن به رباط سنگ همچنان مسدود است/میزان بارش باران در کدکن به ۵۵ میلمتر رسید مدعیان دروغین حقوق بشر فجیع ترین اقدامات بین المللی را مرتکب می شوند/اقدام رییس جمهور آمریکا در تروریست خواندن سپاه در راستای تبلیغات انتخاباتی برای صهیونیست ها بود مبنای حرکت سپاه ولایت محوری و خدمت مجاهدانه به مردم است ۲۰ میلیارد ریال تخلف صنفی در تربت حیدریه ثبت شد رژیم آمریکا بزرگترین تروریست دولتی است/آمریکا در تسخیر خاکریز جبهه مقاومت ناکام ماند سپاه مظهر اقتدار حهان اسلام است/تفکر سپاه و بسیج بر محور مقاومت سایه انداخته است آمریکا سیلی سختی از سپاه خورده است/سپاه نیروی مردمی و بر آمده از قانون اساسی است