بدون نظر
 
برنامه‌های برانکو برای فصل آینده پرسپولیس و اعلام لیست بازیکنان
تاریخ انتشار : ۰۸ خرداد ۱۳۹۴ در ۶:۰۶ ب.ظ
 
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در نشست با قائم مقام این باشگاه برنامه های سرخپوشان برای فصل آینده را نهایی خواهد کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، محمدحسین نژادفلاح و برانکو ایوانکوویچ قبل از بازی رفت پرسپولیس و الهلال، درباره برنامه‌های تیم برای فصل آینده با یکدیگر گفتگو کرده بودند. طی مذاکرات انجام شده مقرر شده بود برانکو لیست بازیکنان ورودی و خروجی را بعد از بازی برگشت مقابل الهلال در اختیار مدیریت باشگاه قرار دهد.

برانکو همچنین کلیات برنامه‌های آماده‌سازی تیم را در اختیار نژادفلاح قرار داده بود و حالا قرار است اوایل هفته آینده با نشستی که بین برانکو ایوانکوویچ و نژادفلاح در باشگاه برگزار می‌شود، برنامه‌های فصل آینده از سوی سرمربی تیم در اختیار باشگاه قرار داده شود.

برانکو تصمیم دارد 29 یا 30 خرداد، دور جدید تمرینات پرسپولیس برای فصل آینده را آغاز کرده و پس از بسته شدن تیم و برگزاری تمریناتی در ورزشگاه درفشی‌فر، یک اردوی آماده‌سازی در کردان کرج را در دستور کار خود قرار داده است. برانکو به اتفاق نژاد فلاح از کمپ ورزشی چهارباغ کردان کرج بازدیده کرده و از امکانات این کمپ رضایت دارد.

سرمربی پرسپولیس در نظر دارد پس از برگزاری اردوی داخلی، اردوی آماده سازی خارج از کشور را در زاگرب یا اسلوونی برپا نماید.

وی به همین منظور در جلسه‌ای که با نژاد فلاح خواهد داشت، زمان برپایی اردوی داخلی و خارجی را اعلام کرده و کمپ‌هایی را که در اسلوونی و زاگرب مد نظرش هست را به مدیریت باشگاه معرفی کند تا نژادفلاح پس از کسب اطلاع از زمان برپایی اردوها، درباره توافقات مالی و انتخاب یکی از کمپ‌های خارجی اقدامات لازم را انجام دهد.

همچنین در نشستی که بین نژادفلاح و برانکو برگزار خواهد شد، علاوه بر بررسی برنامه‌های آماده سازی تیم، در خصوص نقل و انتقالات نیز گفتگو خواهد شد و برانکو لیست اولیه بازیکنان مد نظرش را به باشگاه ارائه خواهد کرد.

برانکو اواسط هفته آینده برای استراحت و دیدار با خانواده عازم زاگرب می‌شود.

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
اصلاح ساختار بودجه از اولویت های اصلی مجلس یازدهم است/میزان درآمد داخلی شرکت ملی نفت از صادرات بیشتر است شهروندان مناطق کم برخوردار مشارکت بیشتری با شهرداری دارند توزیع ۷۳۰ بسته کمک معیشتی در جلگه رخ تربت حیدریه سهم ۲۵ درصدی تربت‌ حیدریه از تسهیلات کرونا برخی ادبیات‌ و برخورد‌ها با مجلس یازدهم طبیعی نیست شکوه مواسات، همدلی و کمک مومنانه در تربت حیدریه/از طبخ ۴۰ هزار پرس غذای گرم و توزیع بیش از ۱۰۰۰ بسته معیشتی بین نیازمندان تا اردوهای جهادی در مناطق محروم روستایی فروش پساب تصفیه خانه، حلقه مفقوده تکمیل پروژه فاضلاب تربت حیدریه محورهای مهم بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در روز عید قربان آمریکا با تعرض به هواپیمای مسافربری به دنبال فضای آشوب و اختلاف در کشور بود رفتار دولت نژادپرست آمریکا را محکوم و از حرکت مردم حمایت می‌کنیم بودجه شهرداری تربت حیدریه ۸۹۶ میلیارد ریال است/عمده بدهی شهرداری متعلق به بانک شهر است رهاسازی بیش از ۲۹۰ هزار قطعه ماهی در استخرهای ذخیره کشاورزی رخ