بدون نظر
 
امام جمعه تربت حیدریه:
برقراری عدالت اجتماعی نیازمند دوری از اشرافی گری و توجه به محرومان است
تاریخ انتشار : ۱۱ اسفند ۱۳۹۶ در ۱:۰۳ ب.ظ
 
امام جمعه تربت حیدریه با تاکید براینکه مخاطب اصلی پیام مقام معظم رهبری در برقراری عدالت اجتماعی مسوولان و کارگزاران نظام هستند، افزود: برقراری عدالت اجتماعی نیازمند دوری از اشرافی گری، تجمل گرایی و توجه به محرومان است.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ حجت الاسلام محمدرضا عصمتی در آئین خطبه های این هفته نماز جمعه تربت حیدریه اظهار داشت: کشور ایران در طول انقلاب پیشرفت های خوبی در عرصه های مختلف داشته اما هنوز تتوانستیم عدالت اجتماعی در خور شان و شایسته این مردم را برقرار کنیم.

 

خطیب جمعه تربت حیدریه با تاکید براینکه مخاطب اصلی پیام مقام معظم رهبری در برقراری عدالت اجتماعی مسوولان و کارگزاران نظام هستند، افزود: برقراری عدالت اجتماعی نیازمند دوری از اشرافی گری، تجمل گرایی و توجه به محرومان است.

 

عصمتی خاطر نشان کرد: توجه به محرومان و مستضعفان کشور که در این مدت چهل سال از عمر انقلاب اسلامی در هر عرصه ای برای دفاع حاضر شدند باید رسالت و اولویت اصلی در قوای کشور باشد، زیرا مردم مومن و انقلابی سرمایه اصلی این کشور به شمار می روند.

 

 

امام جمعه تربت حیدریه گفت: برقراری عدالت بدان معناست که کارگزاران نظام در قوه مجریه، مقننه و قضائیه پیام امام و رهبری را درک کرده و برای تحقق به آن جامعه عمل بپوشانند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
هزینه ۲ میلیارد ریالی شهرداری برای فضای سبز ویژه نوروز حضور در مسابقات آسیایی جاکارتا مهمترین میدان رقابت حسن تفتیان در سال آینده پرداخت ۹۰ درصد مطالبات زعفرانکاران خراسان رضوی/توزیع ۲۰۰ تن میوه شب عید در تربت حیدریه خراسان رضوی با جشن نوروزگاه به استقبال بهار می رود نظام اسلامی ایران با دو رکن جمهوریت و اسلامیت پایدار است کلنگ زنی ۵ واحد آموزشی خیر ساز در جلگه رخ تربت حیدریه ۸۴ میلیون لیتر بنزین در تربت حیدربه صرفه جویی شد استقبال شهروندان تربت حیدریه از بهار با چهارشنبه ای بدون خطر نخستین مرکز بی خطر سازی زباله های عفونی خراسان رضوی به بهره برداری رسید ابریشم بایگ تربت حیدریه ثبت آثار ملی می شود زعفرانی ترین شهر جهان به استقبال زائران و مسافران نوروزی می رود فعالیت تشکیلاتی و اثربخش جامعه مداحان، توطئه ها و نقشه دشمنان انقلاب را خنثی می کند