بدون نظر
 
گفتگو/تحلیلگر مسائل سیاسی:
برخی روزنامه های زنجیره ای خط ولایت فقیه را بر محورتردید سوار کردند/دشمن عمق استراتژیک انقلاب اسلامی ایران را نشانه رفته است
تاریخ انتشار : ۰۷ مرداد ۱۳۹۴ در ۱۱:۵۵ ق.ظ
 
تحلیلگر مسائل سیاسی با اشاره به اهداف شوم دشمن در براندازی انقلاب اسلامی ایران افزود: برخی روزنامه های زنجیره ای کشور آگاهانه هدف دشمن را دنبال می کنند و خط ولایت فقیه را بر محور تردید سوار کردند.

علی خدادوست در گفتگو با خبرنگار تابان تربت، اظهار کرد: در جلسات کمیته خطر آمریکا 15 بند جهت براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به تصویب رسیده که بند چهارم آن استراتژی تعامل و فریب در راستای از بین بردن ولایت فقیه و روحیه استکبار ستیزی ملت ایران دنبال می شود.

 

وی تصریح کرد: دشمن با درک این نکته که امت بی امام خطر و امام بی امت اقتدار ندارد در پی قطع شاهراه اصلی اتصال امت و ملت بر آمده و از این رو بدنبال از بین بردن اساسی ترین وجوه انقلاب اسلامی یعنی خط رهبری و ولایت فقیه است.

 

خدادوست گفت: امروز چشم امید همه مظلومان و مستضعفان عالم به این خط است و در این مسیر به مبارزه با استکبار در کشورهای مختلف اسلامی ادامه می دهند.

 

کارشناس مسائل سیاسی تاکید کرد: کسانی که نمی دانند این خط برای چه ترسیم شده و اعتقادی به آن و مسئله استکبار ستیزی ندارند باید دقت خودشان را نسبت به آیات نورانی قرآن کریم بیشتر کنند.

 

وی مهمترین دغدغه خط مقاومت علیه اسرائیل را مرددین و مترددین دانست و افزود: برخی افراد در داخل کشور به بهانه توسعه سیاسی و اقتصادی، کشورهای را دوست و رفیق غافله خود کرده اند که از گذشته تا کنون با حمایتهای مالی و تسلیحاتی گروههای تروریستی داعش و النصره، سعی در تضعیف و از بین بردن جبهه مقاومت دارند.

 

تحلیلگر مسائل سیاسی اظهار کرد: نباید به بهانه توسعه اقتصادی و جمع بندی مذاکرات هسته ای اقتصاد کشور را دوباره وابسته به کسانی کنیم که امروز شریک دزد و رفیق غافله شدند.

 

انتهای پیام/

 

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
جلوه شکوفه های بهاری در شهر کدکن تربت حیدریه غربالگری ۷۵ درصد جمعیت منطقه تربت حیدریه در طرح بسیج ملی مقابله با کرونا غربالگری ۷۷۹۱ نفر در ورودی های تربت حیدریه/اعمال قانون ۱۷ خودروی غیر بومی گشت های امنیتی محله محور بسیج تربت حیدریه تغییر ماموریت داد دستگیری باند حفاران غیرمجاز در کدکن شیوع ویروس کرونا و کاهش ۵۱ درصدی مصرف بنزین در منطقه تربت حیدریه/افزایش ۱۲ درصدی فرآوردهای نفتی در سال ۹۸ آیا فرانسه و انگلیس کیت‌های آلوده تشخیص کرونا به ایران می‌‌فرستند؟/ نگرانی از تکرار تجربه خون‌‌های آلوده جهادگران دیروز، مدافعان امروز خسارت ۷ میلیارد ریالی سیل به کشاورزان تربت حیدریه ویروسی که همدلی را مُسری کرد کمک ۶ میلیارد ریالی خیر مه ولاتی به شبکه بهداشت ودرمان شهرستان مه ولات تابع تصمیمات کشوری هستیم/برخی از اعمال محدودیت ها در حیطه اختیار مقامات شهرستانی نیست!/برخی مصوبات بمنظور پیشنهاد حساسیت بیماری برای شهروندان بود