بدون نظر
 
گفتگو/تحلیلگر مسائل سیاسی:
برخی روزنامه های زنجیره ای خط ولایت فقیه را بر محورتردید سوار کردند/دشمن عمق استراتژیک انقلاب اسلامی ایران را نشانه رفته است
تاریخ انتشار : ۰۷ مرداد ۱۳۹۴ در ۱۱:۵۵ ق.ظ
 
تحلیلگر مسائل سیاسی با اشاره به اهداف شوم دشمن در براندازی انقلاب اسلامی ایران افزود: برخی روزنامه های زنجیره ای کشور آگاهانه هدف دشمن را دنبال می کنند و خط ولایت فقیه را بر محور تردید سوار کردند.

علی خدادوست در گفتگو با خبرنگار تابان تربت، اظهار کرد: در جلسات کمیته خطر آمریکا 15 بند جهت براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به تصویب رسیده که بند چهارم آن استراتژی تعامل و فریب در راستای از بین بردن ولایت فقیه و روحیه استکبار ستیزی ملت ایران دنبال می شود.

 

وی تصریح کرد: دشمن با درک این نکته که امت بی امام خطر و امام بی امت اقتدار ندارد در پی قطع شاهراه اصلی اتصال امت و ملت بر آمده و از این رو بدنبال از بین بردن اساسی ترین وجوه انقلاب اسلامی یعنی خط رهبری و ولایت فقیه است.

 

خدادوست گفت: امروز چشم امید همه مظلومان و مستضعفان عالم به این خط است و در این مسیر به مبارزه با استکبار در کشورهای مختلف اسلامی ادامه می دهند.

 

کارشناس مسائل سیاسی تاکید کرد: کسانی که نمی دانند این خط برای چه ترسیم شده و اعتقادی به آن و مسئله استکبار ستیزی ندارند باید دقت خودشان را نسبت به آیات نورانی قرآن کریم بیشتر کنند.

 

وی مهمترین دغدغه خط مقاومت علیه اسرائیل را مرددین و مترددین دانست و افزود: برخی افراد در داخل کشور به بهانه توسعه سیاسی و اقتصادی، کشورهای را دوست و رفیق غافله خود کرده اند که از گذشته تا کنون با حمایتهای مالی و تسلیحاتی گروههای تروریستی داعش و النصره، سعی در تضعیف و از بین بردن جبهه مقاومت دارند.

 

تحلیلگر مسائل سیاسی اظهار کرد: نباید به بهانه توسعه اقتصادی و جمع بندی مذاکرات هسته ای اقتصاد کشور را دوباره وابسته به کسانی کنیم که امروز شریک دزد و رفیق غافله شدند.

 

انتهای پیام/

 

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
تراژدی غمناک مردم تربت حیدریه در قبال تلویزیون/وقتی که توپ سهل انگاری بین شرکت ارتباطات زیر ساخت و صدا و سیما پاسکاری می شود ارسال محموله ۲۵ تنی کمک های غیر نقدی بسیجیان تربت حیدریه به سیل زدگان منطق مقاومت انقلاب اسلامی را به این اقتدار رسانده، نه مذاکره و سازش رفتار دوگانه شورای شهر تربت حیدریه مقابل سازمان سینمایی کشور شوراهای آموزش و پرورش هیچ نقشی در تصمیم گیری ها و تصمیم سازی ها ندارند هفته فیلم و عکس تربت حیدریه به کار خود پایان داد لزوم ترسیم‌ نقشه راه ورود سرمایه‌گذاران به تربت حیدریه/ مدیریت شهری نیاز به مشارکت شرکت‌های خصوصی دارد تاکید فرماندار تربت حیدریه بر تشکیل صندوق های سرمایه گذاری کشاورزی اهدای ۳۵ سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند تربت حیدریه محور حیاتی تربت حیدریه به مشهد نیازمند نگاه ویژه مسئولان است/احصاء نقاط ضعف و قدرت در مواجه با بحران های مختلف الزامی است آمریکایی ها اعتراف کردند تروریست هستند/پادوهای آمریکا و جنتلمن های پشت میز مذاکره همان تروریست های فرودگاه بغداد هستند خیریه سلامت محکم در تربت حیدریه آغاز به کار کرد