بدون نظر
 
گفتگو/تحلیلگر مسائل سیاسی:
برخی روزنامه های زنجیره ای خط ولایت فقیه را بر محورتردید سوار کردند/دشمن عمق استراتژیک انقلاب اسلامی ایران را نشانه رفته است
تاریخ انتشار : ۰۷ مرداد ۱۳۹۴ در ۱۱:۵۵ ق.ظ
 
تحلیلگر مسائل سیاسی با اشاره به اهداف شوم دشمن در براندازی انقلاب اسلامی ایران افزود: برخی روزنامه های زنجیره ای کشور آگاهانه هدف دشمن را دنبال می کنند و خط ولایت فقیه را بر محور تردید سوار کردند.

علی خدادوست در گفتگو با خبرنگار تابان تربت، اظهار کرد: در جلسات کمیته خطر آمریکا 15 بند جهت براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به تصویب رسیده که بند چهارم آن استراتژی تعامل و فریب در راستای از بین بردن ولایت فقیه و روحیه استکبار ستیزی ملت ایران دنبال می شود.

 

وی تصریح کرد: دشمن با درک این نکته که امت بی امام خطر و امام بی امت اقتدار ندارد در پی قطع شاهراه اصلی اتصال امت و ملت بر آمده و از این رو بدنبال از بین بردن اساسی ترین وجوه انقلاب اسلامی یعنی خط رهبری و ولایت فقیه است.

 

خدادوست گفت: امروز چشم امید همه مظلومان و مستضعفان عالم به این خط است و در این مسیر به مبارزه با استکبار در کشورهای مختلف اسلامی ادامه می دهند.

 

کارشناس مسائل سیاسی تاکید کرد: کسانی که نمی دانند این خط برای چه ترسیم شده و اعتقادی به آن و مسئله استکبار ستیزی ندارند باید دقت خودشان را نسبت به آیات نورانی قرآن کریم بیشتر کنند.

 

وی مهمترین دغدغه خط مقاومت علیه اسرائیل را مرددین و مترددین دانست و افزود: برخی افراد در داخل کشور به بهانه توسعه سیاسی و اقتصادی، کشورهای را دوست و رفیق غافله خود کرده اند که از گذشته تا کنون با حمایتهای مالی و تسلیحاتی گروههای تروریستی داعش و النصره، سعی در تضعیف و از بین بردن جبهه مقاومت دارند.

 

تحلیلگر مسائل سیاسی اظهار کرد: نباید به بهانه توسعه اقتصادی و جمع بندی مذاکرات هسته ای اقتصاد کشور را دوباره وابسته به کسانی کنیم که امروز شریک دزد و رفیق غافله شدند.

 

انتهای پیام/

 

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
دومین المپیاد ورزش محلات تربت حیدریه برگزار می شود بخش‌نامه‌های خلق‌الساعه دولت بلای جان تولیدکنندگان/ اختیارات پایین استانداران، بن‌بست تسهیل رفع موانع تولید/ امکان ورود ۵ هزار میلیارد تومان به چرخه تولید با اصلاح ماده ۳۷ قانون تأمین اجتماعی تاکنون ۱۰ تن زعفران از کشاورزان خراسان رصوی خریداری شده است کارخانه نوآفرینی زنجیره ارزش ‌و انبار سپرده کالایی بورس زعفران در تربت حیدریه راه اندازی شد اجرای صحیح سند تحول بنیادین با مدرسه محوری محقق می‌شود بازار ۸۰ هزار میلیارد تومانی طلای سرخ در تسخیر اروپایی ها جشنواره ملی عکس زعفران به کار خود پایان داد شهروندان تربت حیدریه ۲۵ میلیارد تومان به شهرداری بدهکارند امروز آمریکا به دنبال بازگشت به ایران است/مشکل اصلی آمریکائی ها ماهیت انقلابی، اسلامی و عزتمندانه ملت ایران است راهپیمایی ۱۳ آبان نماد استکبار ستیزی ملت ایران است پنجمین جشنواره ملی عکس زعفران در منطقه تربت حیدریه آغاز به کار کرد رسالت دانش آموزان در گام دوم انقلاب شتاب علمی برای تشکیل تمدن نوین اسلامی است