بدون نظر
 
فرماندار تربت حیدریه:
برخی رسانه های داخلی در خدمت عملیات روانی و ادبیات خشن دشمن قرار گرفتند/استراتژی نظام مقاومت و ایستادگی است
تاریخ انتشار : ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ در ۱۲:۲۰ ب.ظ
 
معاون استاندار و فرماندار تربت حیدریه گفت: متاسفانه برخی رسانه های داخلی بدون پشتوانه و راستی آزمایی، همنوا با امپراطوری رسانه ای غرب در خدمت عملیات روانی و ادبیات خشن دشمن قرار گرفتند، غافل از آنکه این پمپاژ رسانه ای استکبار برای باج خواهی از کشورهای عربی است.

به گزارش خبرنگار تابان تربت، علی رستمی صبح امروز در دومین جلسه شورای اداری تربت حیدریه اظهار داشت: پس از خروج آمریکا از برجام تبلیغات هدف دار و جهت دار امپراطوری رسانه ای غرب علیه جمهوری اسلامی با همان بهانه های حضور منطقه ای، حقوق بشر و نارضایتی های داخلی را آغاز کرده است.

 

وی تصریح کرد: این جهت دهی ها در سه هفته اخیر منتهی به اردیبهشت شدت بیشتری گرفت و با عملیات روانی چند لایه ای دو قطبی جنگ و صلح را مطرح کردند و حتی با راه اندازی ناو خود و گزارش طی مسیر آن خواستند تا جمهوری اسلامی از مواضعش کوتاه بیایید.

 

رستمی خاطر نشان کرد: امروز به لطف شبکه های اجتماعی تا سطح داخلی این عملیات روانی اطلاع رسانی شد، اما خیلی به بدنه اجتماع پمپاژ نشد.

 

معاون استاندار و فرماندار تربت حیدریه گفت: متاسفانه برخی رسانه های داخلی بدون پشتوانه و راستی آزمایی، همنوا با امپراطوری رسانه ای غرب در خدمت عملیات روانی و ادبیات خشن دشمن قرار گرفتند، غافل از آنکه این پمپاژ رسانه ای استکبار برای باج خواهی از کشورهای عربی است.

 

وی بیان کرد: امروز خوشبختانه با اجماع سران قوا تحت رهبری فرماندهی معظم کل قوا، استراتژی نظام اسلامی بر اساس دانش و تجربه بدست آمده ایستادگی و مقاومت است، لذا نباید مرعوب امپراطوری رسانه ای غرب بشویم و به اظهار نظرهای کارشناسان و تئورسین ها توجهی داشت.

 

فرماندار تربت حیدریه اظهار کرد: امروز در شرایطی که مدیران بعنوان سخنگوی نظام باید اهل تحلیل و فهم اینگونه موضوعات باشند، متاسفانه برخی فریب این عملیات روانی را می خورند لذا تقاضا داریم مدیران نهادها و ادارات بر اساس عمق موضوع تحلیل و سخن درست ارایه و فضای واقعی را برای مردم تشریح کنند.

 

وی گفت: ما در این گردنه های سخت و دشوار قبلا قرار داشتیم و آنچه که امروز در سطح سران تصمیم گرفته شده قطعا راهگشاست.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
رسالت اجتماعی روحانیت بُریدگی از جامعه نیست/طلبه باید خطوط و جریان های سیاسی جامعه و نظام بین الملل را بشناسد/روحیه انقلابی گری باید در حوزه های علمیه تقویت شود شفافیت، قربانی مصلحت اندیشی شورای شهر تربت حیدریه! کاهش تعهدات برجامی نباید دشمن را جسورتر کند/سیاست اروپایی ها با ایالات متحده هماهنگ است تیر نفاق بر پیکر بی جان دختر آبی آئین دسته بنی اسد با قدمت بیش از نیم قرن در تربت حیدریه+تصاویر پردیس سینمایی تربت حیدریه در شهرک ولی عصر(عج) ساخته می شود آئین نخل‌ گردانی عصر عاشورا در شهر کدکن برگزار شد+تصاویر حال و هوای عاشورای حسینی در قطب زعفران جهان تربت حیدریه در تاسوعای حسینی غرق در حزن و ماتم+ تصاویر صادرات ۱۲۵ هزار تن سیمان به کشورهای آسیای میانه وقتی قلم پزشک با جوهر عشق به سیدالشهدا(ع) نسخه شفا می نویسد تربت حیدریه قهرمان دهمین دوره رقابتهای ووشوی خراسان رضوی شد