بدون نظر
 
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی:
برخی افراد به دنبال فعالیت های خارج از چارچوب نظام هستند
تاریخ انتشار : ۰۵ خرداد ۱۳۹۴ در ۱۰:۳۳ ق.ظ
 
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: برخی افراد برای فعالیت های خارج از چارچوب نظام جمهوری اسلامی به دنبال راه اندازی خانه احزاب در کشور هستند.

حجت الاسلام نصرالله پژمانفر روز سه شنبه در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی تابان تربت، افزود: با توجه به هجمه گسترده دشمنان علیه نظام جمهوری اسلامی، در این شرایط حساس فعالیت های خارج از چارچوب مشکلات زیادی را برای نظام بوجود می آورد.

 

وی گفت: مشکل اصلی در راه اندازی خانه احزاب فقدان نظارت دقیق و عدم دقت در این خصوص می باشد که ممکن است مشکلات زیادی برای نظام بوجود آورد.

 

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: اگر ضوابط و مقررات موجود در تشکیل خانه احزاب رعایت شود همه دلسوزان نظام از آن حمایت می کنند.

 

پژمانفر تصریح کرد: در کشور تشکل های زیادی وجود دارد که بیشتر آنان قوانین را رعایت می کنند ولی برخی احزاب برای راه اندازی تشکل خود به دنبال بهره برداری سیاسی هستند.

 

وی اظهار داشت: با توجه به شرایط فعلی سیاسی و اجتماعی در کشور راه اندازی خانه احزاب می تواند مشکلات زیادی برای نظام بوجود آورد که تبعات ان غیر قابل جبران است.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
اورژانس هوایی تربت حیدریه به زودی راه اندازی می شود تاکنون هیچ فردی در تربت حیدریه به کرونا ویروس مبتلا نشده است/ مردم به شایعات توجه نکنند اولویت جریان انقلابی در مجلس بهبود اقتصاد و رفع قوانین دست و پاگیر تولید است/اولویت تولید در منطقه با محوریت کشاورزی و دامداری است روایت های متناقض یک استعفا! محسن زنگنه نامزد جبهه انقلاب اسلامی در حوزه انتخابیه تربت حیدریه راهی بهارستان شد افراد منتخب معیارهای ولی فقیه را داشته باشند/اسلام کاخ قدرت های جهانی نظام سلطه را به لرزه انداخته است فرآیند برگزاری انتخابات مجلس در پایتخت ابرایشم ایران خون بهای حاج قاسم و شهدای مقاومت اخراج آمریکا از منطقه است/ مجلس قوی و نترس ‌کشور را می سازد کشور با رای ملت اداره می شود/دو تابعیتی ها مشکلات اساسی برای کشور بوجود آوردند/تفکر ما نمی توانیم در حوزه اقتصادی مشکلات را افزایش داده است مردم با خلق حماسه ای دیگر پرونده سیاسی ۹۸ را تکمیل خواهند کرد عوامل اجرایی و نظارت نقش مهمی در سلامت برگزاری انتخابات دارند/لزوم اجرای قانون و رعایت اصل بی طرفی و جانبداری در انتخابات پیش رو نظام اسلامی و جبهه مقاومت به مجلسی شجاع، انقلابی و کارآمد نیاز دارد