بدون نظر
 
برخی افراد به بهانه تحریم ها به دنبال آشفته بازار اقتصادی در تربت حیدریه هستند
تاریخ انتشار : ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ در ۱:۳۷ ب.ظ
 
معاون سیاسی، امنیتی فرماندار تربت حیدریه گفت: برخی و به خصوص در حوزه اقتصاد خصوصی به بهانه تحریم ها، به دنبال ایجاد آشفته بازار اقتصادی در تربت حیدریه هستند که این خود مصداق روشن جرم اقتصادی است.

ه گزارش تابان تربت؛، مهدی ناصری روز چهارشنبه در جلسه کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز ضمن بیان اینکه منکر تاثیر تحریم ها بر شاکله اقتصادی کشور نیستیم و این را نیز قبول داریم که از تربت حیدریه نمی توان سیاستی را برای کنترل بازار سکه و ارز اتخاذ و اجرا کرد، افزود: اما حداقل می توان جلوی ایجاد فضای روانی را که برخی کسبه به مردم القاء می کنند را، گرفت.

 

وی گفت: مشکل از زمانی در این شهرستان آغاز می شود که برخی دستگاه های نظارتی یا به وظیفه خود درست عمل نمی کنند و یا گزارشی از عملکرد انجام شده، به رسانه های ملی و محلی ارایه نمی کنند.

 

معاون سیاسی، امنیتی فرماندار تربت حیدریه گفت: برخی و به خصوص در حوزه اقتصاد خصوصی به بهانه تحریم ها، به دنبال ایجاد آشفته بازار اقتصادی در تربت حیدریه هستند که این خود مصداق روشن جرم اقتصادی است.

 

ناصری افزود: متاسفانه اکنون عدهای سودجو در داخل یا خارج از کشور به دنبال ایجاد فضای تبلیغاتی و روانی در ایران هستند تا نظام اسلامی را ناکارآمد جلوه بدهند و با این شیوه بین مردم مسوولان فاصله ایجاد کنند.
وی گفت: البته منکر آن هم نیستم که امروز دشمنان نظام اسلامی جنگ تمام عیار اقتصادی را بر علیه ما آغاز و برای موفقیت خود از هیچ اقدام غیر انسانی فرو گذار نیستند.

 

ناصری بر کنترل ورود و خروج کالا در منطقه تربت حیدریه تاکید و اظهار داشت: از نگاه ما هر کالایی که فاقد اسناد ترخیص یا قبض انبار باشد، کالای قاچاق محسوب و با افراد خاطی باید به شدت برخورد شود.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
اختصاص ۷ میلیارد ریال برای تجهیز فضای حاشیه شهر تربت حیدریه اساس تشکیل بسیج اخلاص است/موفقیت بسیج مرهون ولایت پذیری این نهاد مقدس است بسیج جهان اسلام در حال شکل گیری است/اجرای ۲۴۰ عنوان برنامه در هفته بسیج افزایش ۱۰۰ درصدی قیمت طلای سرخ پیامبر اکرم(ص) انسان های تمدن ساز تربیت کرد  دوره آموزشی دور زدن تحریم ها دایر شد ۷۰۰ شرکت دانش بنیان در بخش کشاورزی مشمول دریافت حمایت های مالی صندوق خاص هستند انفعال تشکل های دانشجویی تربت حیدریه در مطالبه گری از مسوولان پذیرش ۱۰۵ مقاله در همایش ملی زعفران تربت حیدریه نخبگان تربت حیدریه ایده های برتر را ارایه کردند