بدون نظر
 
عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس:
برخی ادبیات‌ و برخورد‌ها با مجلس یازدهم طبیعی نیست
تاریخ انتشار : ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ در ۹:۴۰ ق.ظ
 
محسن زنگنه گفت: برخی ادبیات ها و نوع مواجهه ها با مجلس طبیعی نیست و نباید از ادبیات دشمن استفاده کرد چرا که امروز هجمه به مجلس به منزله هجمه به امید و اعتماد مردم به نظام و انقلاب است، لذا نیازمند مراقبت های بیشتری هستیم.

محسن زنگنه، عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت؛ اظهار کرد: در عملکرد مجلس شورای اسلامی ممکن است ایراداتی باشد و خیلی از اظهار نظرهای نمایندگان در حوزه های مختلف نقدهای برآن وارد باشد و قطعا برخی طرح ها موافقان و مخالفانی دارد، این طبیعی و ماهیت مجلس شورای اسلامی است.

وی تصریح کرد: حتی ممکن است انتصابی در مجلس صورت بگیرد و عده ای به آن نقد داشته باشند و این طبیعی است و ماهیت مجلس نیز همین است و نشانه بلوغ سیاسی جامعه را می رساند.

نماینده مردم تربت حیدریه، مه ولات و زاوه در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: رهبری گاهی از جریان نفوذ سخن می گویند، جریان نفوذ جریانی است که نمی توان براحتی تشخیص داد و به فرموده امیر المومنین علیه السلام مانند راه رفتن مورچه ای در شب تاریک است و تشخیص آن مشکل است.

زنگنه بیان کرد: مجلس امروز بعنوان نماد امید و انتظار مردم است و اکنون باید تامل کنیم که این نقدها برای عملکرد مجلس است یا جریانی است که می خواهد ماهیت مجلس یازدهم را زیر سوال ببرد.

وی ابراز داشت: انچه که یک جریان رسانه ای و پشت پرده نشان می دهد زیر سوال بردن مجلس یازدهم است، بعنوان مثال مجلس طرحی بعنوان قیر رایگان را مطرح کرده، لذا ما ندیدیم کسی متن طرح را نقد کنند یا مثلا بگویند بند دوم ان ایراد دارد و فقط مجلس و نمایندگان را رانت خوار و قیر خوار می خوانند در حالی که این نمایندگان تازه وارد مجلس شدند و این برچسب ها به آنها نمی چسبد.

محسن زنگنه گفت: برخی ادبیات ها و نوع مواجهه ها با مجلس طبیعی نیست و نباید از ادبیات دشمن استفاده کرد چرا که امروز هجمه به مجلس به منزله هجمه به امید و اعتماد مردم به نظام و انقلاب است، لذا نیازمند مراقبت های بیشتری هستیم.

نماینده مردم تربت حیدریه اظهار کرد: این مراقبت ها ابتدا باید از نمایندگان مجلس شروع شود که بر رفتار و گفتار و عملکردشان  و در ادامه جریان رسانه ای انقلاب نیز مراقبت کنند که به بهانه عدالتخواهی، مطالبه گری و شفافیت که همه این موارد محترم است اصل مجلس و حفاظت از نظام و انقلاب زیر سووال نبرند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
سازمان بورس، مقصر اصلی روند فعلی این بازار است/مکانیزم ماشه آمریکا جنگ روانی است ضرورت رفع موانع قانونی بر سر راه مشکلات ساخت و ساز در شهرهای کوچک انتقاد رئیس شورای اسلامی خراسان رضوی از قوانین ۶۰ سال گذشته شهرداری‌ها جهش تولید حوزه کشاورزی کدکن با افزایش سطح کشت گلخانه ای پناهجویان نهضت آزادی و ترور شخصیت پناهیان/ترور دیده بان های انقلاب، شیوه تاریخی منافقین آغاز عملیات اجرایی طرح دوبانده شدن محور تربت حیدریه به رشتخوار بیش از ۱۴ هزار تن گندم مازاد بر مصرف کشاورزان در جلگه رخ تربت حیدریه خریداری شد نامه فعالان فضای مجازی به مجلس درباره کارنامه پراشکال وزیر ارتباطات در حوزه فضای مجازی مردم تربت حیدریه از نبود مهندس ناظر گلایه‌مند هستند ۴۱ درصد جامعه هدف روستایی تربت حیدریه تحت پوشش بیمه هستند اهانت به ساحت مقدس رسول خدا از سیاست‌های اسلام ستیزیانه غرب است پلمپ ۴۸ حلقه چاه غیر مجاز در تربت حیدریه