بدون نظر
 
معاون سیاسی شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور:
برخی آقایان تا زمانی سخن از امام می گویند که جیب و میزشان برقرار باشد/نباید مشکلات کشور را به تحریمها گره زد
تاریخ انتشار : ۲۲ خرداد ۱۳۹۴ در ۱۲:۲۲ ب.ظ
 
معاون سیاسی شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور گفت: بیشترین دغدغه رهبری نظام در خصوص تحریف شخصیت امام راحل به توطئه های بیرونی است که با کج اندیشی های داخلی گره خورده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تابان تربت، حجت الاسلام و المسلمین ابوالقاسم علیزاده در یادواره شهدای گمنام تربت حیدریه افزود: برخی افراد در نظام جمهوری اسلامی ایران فقط حرف می زنند و در سخنان خود از امام و رهبری و شهدای انقلاب مایه می گذارند اما در واقع طوری دیگر عمل می کنند.

 

وی بیان کرد: آقایانی که سنگ پیروی از رهبری نظام را به سینه می زنند باید مواضعشان هم اینگونه باشد و راهبردهای ایشان را در سیاست های داخلی و خارجی کشور سرلوحه کار خود قرار دهند.

 

علیزاده به سخنان اخیر رهبر فرزانه انقلاب در حرم امام راحل اشاره کرد و گفت: باید سخنان رهبری را بطور شفاف باز و آن را در جامعه تبیین کرد، چرا که امروز برخی برای از بین بردن روح الله و انقلابش از نام خمینی(ره) استفاده می کنند.

 

وی با اشاره به اینکه برخی در خارج و داخل کشور سعی در تحریف شخصیت امام دارند افزود: جدی ترین دغدغه مقام عظمای ولایت در تحریف مکتب و شخصیت امام بزرگوار به توطئه خارجی برمی گردد که با کج اندیشی های داخلی همراه شده و هدف تحریف چهره واقعی امام را دنبال می کند.

 

معاون سیاسی شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور اذعان کرد: مهمترین اصول امام راحل شاخصه هائی است که ان بزرگوار بعنوان دغدغه جدی و به بهانه های مختلف در طول دوران مبارزه با رژیم پهلوی و استقرار حکومت اسلامی مطرح می کرد.

 

علیزاده در ادامه به مذاکرات هسته ای اشاره کرد و گفت: دستگاه دیپلماسی کشور تلاش خود را می کند، اما بحث اصلی عدم اعتماد به گرگ صفتان و شیطان بزرگ آمریکاست که در طول 36 سال گذشته از عمر انقلاب برای فروپاشی این نظام دست به هر توطئه و جنایتی زده است.

 

معاون سیاسی شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور خاطر نشان کرد: گره زدن مشکلات اقتصادی کشور به تحریمها اشتباه است و باید راه علاج ان را در داخل و با تکیه بر توان و ثروتهای پیدا و پنهان داخلی پیدا کنیم.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
اورژانس هوایی تربت حیدریه به زودی راه اندازی می شود تاکنون هیچ فردی در تربت حیدریه به کرونا ویروس مبتلا نشده است/ مردم به شایعات توجه نکنند اولویت جریان انقلابی در مجلس بهبود اقتصاد و رفع قوانین دست و پاگیر تولید است/اولویت تولید در منطقه با محوریت کشاورزی و دامداری است روایت های متناقض یک استعفا! محسن زنگنه نامزد جبهه انقلاب اسلامی در حوزه انتخابیه تربت حیدریه راهی بهارستان شد افراد منتخب معیارهای ولی فقیه را داشته باشند/اسلام کاخ قدرت های جهانی نظام سلطه را به لرزه انداخته است فرآیند برگزاری انتخابات مجلس در پایتخت ابرایشم ایران خون بهای حاج قاسم و شهدای مقاومت اخراج آمریکا از منطقه است/ مجلس قوی و نترس ‌کشور را می سازد کشور با رای ملت اداره می شود/دو تابعیتی ها مشکلات اساسی برای کشور بوجود آوردند/تفکر ما نمی توانیم در حوزه اقتصادی مشکلات را افزایش داده است مردم با خلق حماسه ای دیگر پرونده سیاسی ۹۸ را تکمیل خواهند کرد عوامل اجرایی و نظارت نقش مهمی در سلامت برگزاری انتخابات دارند/لزوم اجرای قانون و رعایت اصل بی طرفی و جانبداری در انتخابات پیش رو نظام اسلامی و جبهه مقاومت به مجلسی شجاع، انقلابی و کارآمد نیاز دارد