بدون نظر
 
امام جمعه تربت حیدریه:
برخی آسیب ها و آفات بلایای طبیعی متوجه کم کاری بشریت است
تاریخ انتشار : ۰۹ فروردین ۱۳۹۸ در ۲:۰۱ ب.ظ
 
امام جمعه تربت حیدریه با اشاره به حادثه تاسف بار سیل در کشور، برخی از آفات و آسیب ها را متوجه بشریت عنوان کرد و افزود: با تدبیر به جا و به موقع و رعایت ضوابط توسط مردم و مسوولان می توان حداقل از شدت این آسیب ها و خسارات نیز کاسته شود.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ حجت الاسلام محمدرضا عصمتی در آئین خطبه های این هفته نماز عبادی سیاسی جمعه تربت حیدریه اظهار کرد: در شرایطی که به لحاظ طبیعی مسیر های سیل مشخص است و سالانه با باران های اندک یا فراوان این مسیر جریان دارد، می طلبد که مردم و مسوولان در مسیل های مشخص نکات ایمنی را رعایت کنند.

وی با اشاره به حادثه تاسف بار سیل در کشور، برخی از آفات و آسیب ها را متوجه بشریت عنوان کرد و افزود: با تدبیر به جا و به موقع و رعایت ضوابط توسط مردم و مسوولان می توان حداقل از شدت این آسیب ها و خسارات نیز کاسته شود.

خطیب جمعه تربت حیدریه از مردم خواست همچون گذشته که با ایثار و کمک خود در حوادث و بلایای طبیعی به یاری هموطنان می شتابند در خصوص کمک رسانی به مردم سیل زده استان گلستان و مازندران با اهدای کمک های نقدی و غیر تقدی خود به هلال احمر و کمیته امداد در روند بهبود اوضاع مردم سیل زده نیز اقدام کنند.
انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
روحیه جهاد و شهادت سایه جنگ را از این کشور دور کرد نه سازش و مذاکره! مطالعه زندگی نامه علما و اندیشمندان جهان اسلام از مهمترین سنت های کارآمد حوزه علمیه است ۳۰ گروه جهادی، تبلیغی به استان های سیل زده اعزام شدند توفیقات توئیتری جبهه انقلاب خراسان رضوی می تواند پایتخت کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور باشد ۱۲۶ کانون فرهنگی هنری در مساجد تربت حیدریه فعال هستند پیش همایش ملی حوزه علمیه و سنت های کارآمد در تربت حیدریه برگزار می شود رشد ۲۳۰ درصدی صادرات سیمان از پایانه راه آهن تربت حیدریه به کشورهای آسیای میانه یک بام و دو هوایِ ماندن یا رفتن! ۴۰ درصد اصلاح روکش جاده “کدکن؛ تلخ بخش” به اتمام رسیده است انتقاد رییس مرکز ملی فرش ایران از واردات بی رویه نخ ابریشم مطالعات اشتباه گریبانگیر مدیریت شهری تربت حیدریه!