بدون نظر
 
امام جمعه تربت حیدریه:
برجام چهره واقعی آمریکا را به نسل امروز و آینده انقلاب اسلامی نشان داد
تاریخ انتشار : ۰۵ آبان ۱۳۹۶ در ۱۲:۲۸ ب.ظ
 
امام جمعه تربت حیدریه با بیان اینکه برجام هرچتد سودی برای ایران نداشت، افزود: تنها فایده این مذاکرات و قرارداد برجام، نشان دادن خوی استکباری و ددمنشانه آمریکا به نسلهای امروز و آینده انقلاب اسلامی بود.

به گزارش خبرنگار تابان تربت، حجت الاسلام محمدرضا عصمتی در آئین خطبه های این هفته نماز جمعه تربت حیدریه اظهار داشت: برحام خوی استکباری و ددمنشانه آمریکا را برای همه سلایق سیاسی داخل کشور و نسلهای امروز و آینده انقلاب اسلامی روشن کرد.

 

وی تصریح کرد: در این قرارداد سخنان مقام معظم رهبری مبنی بر بی اعتمادی و بدعهدی طرف مقابل برای همگان روشن و چهره واقعی آمریکا نمایان شد.

 

عصمتی، ادعاهای دروغین حقوق بشری را در راستای منافع استکبار ذکر کرد و گفت: حقوق بشر از منظر آمریکا یعنی کشتار مسلمانان میانمار و به خاک و خون کشیدن مردم مظلوم یمن، سوریه و عراق که در قبال این جنایتها مهر ننگ سکوت را بر لبان خود دوخته اند.

 

رئیس حوزه علمیه مرحوم هراتی تربت حیدریه تاکید کرد: جمهوری اسلامی ایران هیچگونه مذاکره ای در خصوص برجام موشکی با غربی ها نخواهد داشت و بر توان دفاعی و بازدارندگی خود همچنان می افزاید.

 

خطیب جمعه تربت حیدریه تنها راه نجات کشور را وحدت کلمه، همصدایی و همگرایی بین مردم و مسوولان بیان کرد و افزود: در سایه این وحدت و استفاده از ظرفیت ها و توانمندیهای داخلی می توان کشور را نجات داد.

 

وی در بخشی دیگر از سخنان خود به هشتم آبان سالروز شهادت شهید فهمیده اشاره کرد و گفت: شهید فهمیده ها و حججی ها در مکتب سیدالشهدا(ع) تربیت شدند و در دوران دفاع مقدس و نسل امروز انقلاب اسلامی ثابت کردند که روحیه شهادت طلبی در جوانان و نوجوانان ایران اسلامی نهادینه شده است.

 

امام جمعه تربت حیدریه اظهار داشت: شهید حججی و فهمیده مایه عزت ایران و اسلام شدند چرا که به کانون عزت خدا متصل شدند و برای انقلاب اسلامی اقتدار آفریدند.

 

انتهای میام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
نظارت استصوابی شورای نگهبان حافظ جمهوریت و اسلامیت نظام اسلامی است صنعت نوغانداری تربت حیدریه قربانی تصمیمات جزیره ای شده است سیاست گذاری صحیح در صنعت نوغانداری باعث تولید ثروت و اشتغال می شود در جنگ اقتصادی اطاعت تحت پرچم ولایت فقیه منجر به پیروزی می شود آغاز عملیات اجرایی فاز نخست فولاد رخ در مردادماه نقشه راه اقتصاد کشور بهبود فضای کسب و کار و مشارکت دادن مردم است/بازارهای منطقه ظرفیت عظیمی برای جهش اقتصادی ایران دارد بلوک زایمان طبیعی «ال دی آر» بیمارستان رازی تربت حیدریه به بهره برداری رسید همایش استانی تکریم امامزادگان و بقاع متبرکه در تربت حیدریه برگزار می شود امسال ۷ هزاز کلاس درس به فضای آموزشی کشور اضافه می شود/مشارکت ۱۰ هزار میلیارد ریالی خیرین مدرسه ساز بیماری خود ایمنی به نام «نمای رومی» اتفاقات بازار سکه و ارز در کشور مصداق سهل انگاری و بی تدبیری بود