بدون نظر
 
امام جمعه تربت حیدریه:
برجام چهره واقعی آمریکا را به نسل امروز و آینده انقلاب اسلامی نشان داد
تاریخ انتشار : ۰۵ آبان ۱۳۹۶ در ۱۲:۲۸ ب.ظ
 
امام جمعه تربت حیدریه با بیان اینکه برجام هرچتد سودی برای ایران نداشت، افزود: تنها فایده این مذاکرات و قرارداد برجام، نشان دادن خوی استکباری و ددمنشانه آمریکا به نسلهای امروز و آینده انقلاب اسلامی بود.

به گزارش خبرنگار تابان تربت، حجت الاسلام محمدرضا عصمتی در آئین خطبه های این هفته نماز جمعه تربت حیدریه اظهار داشت: برحام خوی استکباری و ددمنشانه آمریکا را برای همه سلایق سیاسی داخل کشور و نسلهای امروز و آینده انقلاب اسلامی روشن کرد.

 

وی تصریح کرد: در این قرارداد سخنان مقام معظم رهبری مبنی بر بی اعتمادی و بدعهدی طرف مقابل برای همگان روشن و چهره واقعی آمریکا نمایان شد.

 

عصمتی، ادعاهای دروغین حقوق بشری را در راستای منافع استکبار ذکر کرد و گفت: حقوق بشر از منظر آمریکا یعنی کشتار مسلمانان میانمار و به خاک و خون کشیدن مردم مظلوم یمن، سوریه و عراق که در قبال این جنایتها مهر ننگ سکوت را بر لبان خود دوخته اند.

 

رئیس حوزه علمیه مرحوم هراتی تربت حیدریه تاکید کرد: جمهوری اسلامی ایران هیچگونه مذاکره ای در خصوص برجام موشکی با غربی ها نخواهد داشت و بر توان دفاعی و بازدارندگی خود همچنان می افزاید.

 

خطیب جمعه تربت حیدریه تنها راه نجات کشور را وحدت کلمه، همصدایی و همگرایی بین مردم و مسوولان بیان کرد و افزود: در سایه این وحدت و استفاده از ظرفیت ها و توانمندیهای داخلی می توان کشور را نجات داد.

 

وی در بخشی دیگر از سخنان خود به هشتم آبان سالروز شهادت شهید فهمیده اشاره کرد و گفت: شهید فهمیده ها و حججی ها در مکتب سیدالشهدا(ع) تربیت شدند و در دوران دفاع مقدس و نسل امروز انقلاب اسلامی ثابت کردند که روحیه شهادت طلبی در جوانان و نوجوانان ایران اسلامی نهادینه شده است.

 

امام جمعه تربت حیدریه اظهار داشت: شهید حججی و فهمیده مایه عزت ایران و اسلام شدند چرا که به کانون عزت خدا متصل شدند و برای انقلاب اسلامی اقتدار آفریدند.

 

انتهای میام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
فقدان مجموعه ورزشی سرپوشیده آبی، دغدغه اصلی حوزه ورزش در تربت حیدریه/بخش اعظمی از فضاهای ورزشی غیر کارشناسی و به دور از استانداردهای لازم است آغاز برداشت سیب زمینی از مزارع جلگه رخ تربت حیدریه آخوند ملاعباس تربتی عالمی از خود رسته و به خدا پیوسته ایستگاه راه آهن تربت حیدریه بزرگترین پایانه حمل بار ریلی سیمان صادراتی کشور شیطنت دلالان برای کاهش قیمت طلای سرخ نمایندگان ملت با کدام حجت شرعی به این کنوانسیون استکباری و استعماری رای دادند؟/ تا مادامی که از ارزشها و آرمانهای انقلاب اسلامی دست برندارید بهانه های آمریکا تمامی ندارد رمز ماندگاری نهضت عاشورا، اراده خدا و پیام رسانی اهل بیت(ع) بود مرزبانی مهمترین رکن امنیت کشور است ۵ هزار کودک تربت حیدریه در مرحله غربالگری شنوایی بهره برداری از ۲ مرکز خدماتی بهزیستی در تربت حیدریه انعقاد تفاهم نامه برای ساخت سالن چند منظوره خیر ساز در دانشگاه تربت حیدریه جمهوری اسلامی ایران پایگاه امن و باثبات منطقه است