بدون نظر
 
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش:
برای مقابله با جنگ نرم باید در برابر توطئه های فرهنگی دشمن هوشیار بود
تاریخ انتشار : ۰۶ خرداد ۱۳۹۴ در ۴:۰۰ ب.ظ
 
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران لازمه مقابله با جنگ نرم دشمن را مراقبت و هوشیاری در برابر شبیخون و توطئه های فرهنگی دشمنان اسلام عنوان کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تابان تربت،حجت الاسلام سید محمدعلی ال هاشم ظهر چهارشنبه در مراسم افتتاح بهداری تیپ177 شهید محمد جعفر نصر اصفهانی تربت حیدریه افزود: به هر میزان که در فعالیت های فرهنگی حضور پر صلابتی داشته باشیم دشمن مایوس و نامید شده و عقب نشینی خواهد کرد.

 

وی اظهار کرد:دشمن از جنگ نظامی با جمهوری اسلامی ایران قطع امید کرده و تمام توان و امکانات خود را برای مقابله با جنگ فرهنگی و اقتصادی با ملت ایران بسیج کرده است.

 

ال هاشم گفت: برخورد نظامی با ملت ایران هزینه های سنگینی برای دشمنان انقلاب دارد و بر همین اساس توان خود را معطوف به شبیخون فرهنگی و جنگ اقتصادی کرده اند.

 

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران افزود: رژیم تروریستی و کودک کش ال سعود با راه اندازی جنگهای نیابتی در منطقه و جهان اسلام جنایات هولناکی بر علیه مسلمانان بوجود آورده است.

 

وی به تحولات یمن اشاره کرد و بیان داشت: جنگ در یمن نتیجه ای جز خفت و خاری برای ال سعود و همپیمانانش ندارد و این جنایات مقدمه ای برای فروپاشی دولت عیاش عربستان خواهد بود.

 

مسجد صاحب الزمان(عج) و بهداری شهیدعلی حسین زاده تیپ مستقل 177 شهید محمد جعفر نصر اصفهانی در کوی سازمانی ارتش تربت حیدریه دو طرحی بود که با حضور رئیس عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی و جمعی از مسئولان اداری و نظامی این شهرستان به بهره برداری رسید.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
اختصاص هزینه جشن های نیمه شعبان به معیشت محرومان در تربت حیدریه مطالبات زعفرانکاران تا پایان اردیبهشت پرداخت می شود بیش از ۱۷ هزار جعبه تخم نوغان در استانهای خراسان توزیع می شود تولید ماسک های دولایه استریل در جلگه رخ تربت حیدریه تخریب ساخت و سازهای غیر مجاز و رفع تصرف اراضی دولتی در تربت حیدریه تلخ و شیرین کرونا در تربت حیدریه تولید ویروس عملیات روانی کرونا و تناقض های بی پاسخ رسانه های معاند لندنی و سعودی جلوه شکوفه های بهاری در شهر کدکن تربت حیدریه غربالگری ۷۵ درصد جمعیت منطقه تربت حیدریه در طرح بسیج ملی مقابله با کرونا غربالگری ۷۷۹۱ نفر در ورودی های تربت حیدریه/اعمال قانون ۱۷ خودروی غیر بومی گشت های امنیتی محله محور بسیج تربت حیدریه تغییر ماموریت داد دستگیری باند حفاران غیرمجاز در کدکن