بدون نظر
 
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش:
برای مقابله با جنگ نرم باید در برابر توطئه های فرهنگی دشمن هوشیار بود
تاریخ انتشار : ۰۶ خرداد ۱۳۹۴ در ۴:۰۰ ب.ظ
 
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران لازمه مقابله با جنگ نرم دشمن را مراقبت و هوشیاری در برابر شبیخون و توطئه های فرهنگی دشمنان اسلام عنوان کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تابان تربت،حجت الاسلام سید محمدعلی ال هاشم ظهر چهارشنبه در مراسم افتتاح بهداری تیپ177 شهید محمد جعفر نصر اصفهانی تربت حیدریه افزود: به هر میزان که در فعالیت های فرهنگی حضور پر صلابتی داشته باشیم دشمن مایوس و نامید شده و عقب نشینی خواهد کرد.

 

وی اظهار کرد:دشمن از جنگ نظامی با جمهوری اسلامی ایران قطع امید کرده و تمام توان و امکانات خود را برای مقابله با جنگ فرهنگی و اقتصادی با ملت ایران بسیج کرده است.

 

ال هاشم گفت: برخورد نظامی با ملت ایران هزینه های سنگینی برای دشمنان انقلاب دارد و بر همین اساس توان خود را معطوف به شبیخون فرهنگی و جنگ اقتصادی کرده اند.

 

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران افزود: رژیم تروریستی و کودک کش ال سعود با راه اندازی جنگهای نیابتی در منطقه و جهان اسلام جنایات هولناکی بر علیه مسلمانان بوجود آورده است.

 

وی به تحولات یمن اشاره کرد و بیان داشت: جنگ در یمن نتیجه ای جز خفت و خاری برای ال سعود و همپیمانانش ندارد و این جنایات مقدمه ای برای فروپاشی دولت عیاش عربستان خواهد بود.

 

مسجد صاحب الزمان(عج) و بهداری شهیدعلی حسین زاده تیپ مستقل 177 شهید محمد جعفر نصر اصفهانی در کوی سازمانی ارتش تربت حیدریه دو طرحی بود که با حضور رئیس عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی و جمعی از مسئولان اداری و نظامی این شهرستان به بهره برداری رسید.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
عوامل اجرایی و نظارت نقش مهمی در سلامت برگزاری انتخابات دارند/لزوم اجرای قانون و رعایت اصل بی طرفی و جانبداری در انتخابات پیش رو نظام اسلامی و جبهه مقاومت به مجلسی شجاع، انقلابی و کارآمد نیاز دارد همه جریان های سیاسی در انتخابات حضور دارند/۵ هزار نفر مجری برگزاری انتخابات در حوزه انتخابیه تربت حیدریه ۲۵ درصد از مطالبات زعفران کاران امروز پرداخت می شود نصب سازه فوق سنگین ۵۲ متری کارخانه فولاد تربت حیدریه/تکنولوژی واحدهای احیا و گندله سازی در کشور بومی شده است راهپیمایی ۲۲ بهمن تربت حیدریه در قاب تصویر انقلاب اسلامی تحول شگرفی در امت های جهان اسلام پدیدار کرد/بمب هسته ای جمهوری اسلامی این حضور عزتمندانه و حماسی ملت ایران در صحنه است شهادت حاج قاسم نقطه آغازی بر پایان حضور امریکایی ها در منطقه است حضور و پشتوانه مردمی از انقلاب اسلامی صیانت کرده است/مکتب و ابعاد شخصیتی و فکری شهید سلیمانی باید تبیین شود بهره برداری از ۴۹ پروژه عمرانی در شهرستان زاوه شکوه و بالندگی انقلاب اسلامی در شهر پیشتاز انقلاب اداره کشور نیازمند مسئولانی با قواره انقلابی است/جمهوری اسلامی با شهید سلیمانی رسم مقاومت را به ملت‌های منطقه آموخت