بدون نظر
 
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش:
برای مقابله با جنگ نرم باید در برابر توطئه های فرهنگی دشمن هوشیار بود
تاریخ انتشار : ۰۶ خرداد ۱۳۹۴ در ۴:۰۰ ب.ظ
 
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران لازمه مقابله با جنگ نرم دشمن را مراقبت و هوشیاری در برابر شبیخون و توطئه های فرهنگی دشمنان اسلام عنوان کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تابان تربت،حجت الاسلام سید محمدعلی ال هاشم ظهر چهارشنبه در مراسم افتتاح بهداری تیپ177 شهید محمد جعفر نصر اصفهانی تربت حیدریه افزود: به هر میزان که در فعالیت های فرهنگی حضور پر صلابتی داشته باشیم دشمن مایوس و نامید شده و عقب نشینی خواهد کرد.

 

وی اظهار کرد:دشمن از جنگ نظامی با جمهوری اسلامی ایران قطع امید کرده و تمام توان و امکانات خود را برای مقابله با جنگ فرهنگی و اقتصادی با ملت ایران بسیج کرده است.

 

ال هاشم گفت: برخورد نظامی با ملت ایران هزینه های سنگینی برای دشمنان انقلاب دارد و بر همین اساس توان خود را معطوف به شبیخون فرهنگی و جنگ اقتصادی کرده اند.

 

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران افزود: رژیم تروریستی و کودک کش ال سعود با راه اندازی جنگهای نیابتی در منطقه و جهان اسلام جنایات هولناکی بر علیه مسلمانان بوجود آورده است.

 

وی به تحولات یمن اشاره کرد و بیان داشت: جنگ در یمن نتیجه ای جز خفت و خاری برای ال سعود و همپیمانانش ندارد و این جنایات مقدمه ای برای فروپاشی دولت عیاش عربستان خواهد بود.

 

مسجد صاحب الزمان(عج) و بهداری شهیدعلی حسین زاده تیپ مستقل 177 شهید محمد جعفر نصر اصفهانی در کوی سازمانی ارتش تربت حیدریه دو طرحی بود که با حضور رئیس عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی و جمعی از مسئولان اداری و نظامی این شهرستان به بهره برداری رسید.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
لزوم ترسیم‌ نقشه راه ورود سرمایه‌گذاران به تربت حیدریه/ مدیریت شهری نیاز به مشارکت شرکت‌های خصوصی دارد تاکید فرماندار تربت حیدریه بر تشکیل صندوق های سرمایه گذاری کشاورزی اهدای ۳۵ سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند تربت حیدریه محور حیاتی تربت حیدریه به مشهد نیازمند نگاه ویژه مسئولان است/احصاء نقاط ضعف و قدرت در مواجه با بحران های مختلف الزامی است آمریکایی ها اعتراف کردند تروریست هستند/پادوهای آمریکا و جنتلمن های پشت میز مذاکره همان تروریست های فرودگاه بغداد هستند رها سازی ۳۰۰ خودروی گرفتار برف و کولاک در تربت حیدریه چهارمین جشنواره فرهنگی هنری قرآنی خاتون خورشید در خراسان رضوی برگزار می شود مطالبه تربتی‌ها برای اتصال منازل به شبکه فاضلاب شهری/ بخش خصوصی به وعده‌اش عمل نکرد محور مقاومت منافع آمریکا را به خطر انداخته است/دشمن با عملیات روانی در فضای مجازی به دنبال شکاف بین مردم و مسئولان است نجات یک خانواده گرفتار برف در دامنه کوههای تربت حیدریه/با اولویت بندی در حال بازگشایی مسیرهای فرعی هستیم/تا ساعتی دیگر شبکه اصلی دیجیتال متصل خواهد شد محور تربت حیدریه به مشهد بازگشایی شد/اسکان اضطراری یکهزار مسافر گرفتار در برف تمام راههای روستایی و فرعی تربت حیدریه مسدود است/محور تربت حیدریه به مشهد همچنان مسدود/معابر اصلی شهر باز، اما تردد به سختی انجام می شود