بدون نظر
 
رئیس اداره زندان تربت حیدریه:
برای آزادی زندانیان جرائم غیر عمد ۲۰ میلیارد ریال اعتبار نیاز است
تاریخ انتشار : ۱۰ تیر ۱۳۹۴ در ۲:۱۲ ب.ظ
 
رئیس اداره زندان تربت حیدریه گفت: برای آزادی 99 زندانی جرائم غیر عمد و محکومین مالی تربت حیدریه 20 میلیارد ریال اعتبار نیاز است.

به گزارش تابان تربت، احمدرضا روشندل روز چهارشنبه در مراسم جشن گلریزان زندانیان تربت حیدریه افزود: در سال گذشته نیکوکاران و خیرین تربت حیدریه برای آزادی 64 زندانی که مرتکب جرائم غیر عمد شده بودند یک میلیارد و 700 میلیون ریال مساعدت کردند.

 

وی گفت: واحد مددکاری زندان در راستای حل مسائل و مشکلات مربوط به زندانیان جرائم غیر عمد و محکومین مالی، با ارتباط برقرار کردن با شاکیان و همچنین مساعدت خانواده زندانیان در همراهی و یاری رساندن به خانواده مددجویان نقش آفرین هستند.

 

رئیس اداره زندان تربت حیدریه اظهار داشت: ستاد دیه در سطح شهرستان فعال است و خیرین و نیکوکاران می توانند با مراجعه به آن در برگردادن یک نفر به آغوش خانواده نقش مهمی را ایفا کنند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
تربت حیدریه همچنان در وضعیت قرمز کرونایی/استفاده از ماسک بعنوان یک رفتار بهداشتی برای عموم باید نهادینه شود برداشت ۱۵۰ تن گل محمدی از گلستان های جلگه رخ نظام اسلامی باید در تمام موئلفه های قدرت سرآمد باشد شورای شهر تربت حیدریه در پیچ و تاب انتخاب شهردار! مردمی بودن دستگاه قضا به رعایت حق و اجرای مُرّ قانون و مبارزه با فساد است اختصاص ۷۰ میلیارد تومان تسهیلات به مشاغل آسیب دیده از کرونا در تربت حیدریه تهدید علیه سلامت عمومی پشت دیوار تصفیه خانه تربت حیدریه زعفرانکاران محصول خود را ارزان نفروشند/مشکل اقتصادی کشور با مدیریت جهادی و انقلابی حل می شود قرارگاه محرومیت زدائی سپاه ۲۳ سری کمک جهیزیه به نوعروسان تربت حیدریه اهدا کرد عدم رای اعتماد شورای شهر تربت حیدریه به شهردار تربت حیدریه در چند قدمی وضعیت قرمز کرونایی/استفاده از ماسک برای کارکنان دولت و متصدیان اصناف اجباری شد کمپ نگهداری معتادان متجاهر در تربت حیدریه راه اندازی می شود