بدون نظر
 
رئیس اداره زندان تربت حیدریه:
برای آزادی زندانیان جرائم غیر عمد ۲۰ میلیارد ریال اعتبار نیاز است
تاریخ انتشار : ۱۰ تیر ۱۳۹۴ در ۲:۱۲ ب.ظ
 
رئیس اداره زندان تربت حیدریه گفت: برای آزادی 99 زندانی جرائم غیر عمد و محکومین مالی تربت حیدریه 20 میلیارد ریال اعتبار نیاز است.

به گزارش تابان تربت، احمدرضا روشندل روز چهارشنبه در مراسم جشن گلریزان زندانیان تربت حیدریه افزود: در سال گذشته نیکوکاران و خیرین تربت حیدریه برای آزادی 64 زندانی که مرتکب جرائم غیر عمد شده بودند یک میلیارد و 700 میلیون ریال مساعدت کردند.

 

وی گفت: واحد مددکاری زندان در راستای حل مسائل و مشکلات مربوط به زندانیان جرائم غیر عمد و محکومین مالی، با ارتباط برقرار کردن با شاکیان و همچنین مساعدت خانواده زندانیان در همراهی و یاری رساندن به خانواده مددجویان نقش آفرین هستند.

 

رئیس اداره زندان تربت حیدریه اظهار داشت: ستاد دیه در سطح شهرستان فعال است و خیرین و نیکوکاران می توانند با مراجعه به آن در برگردادن یک نفر به آغوش خانواده نقش مهمی را ایفا کنند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
بهره‌برداری از ۲۱۲ پروژه گردشگری تا پایان دولت در خراسان رضوی جهاد حوزه های علمیه باید در راستای خدمت به مردم و دفاع از نظام اسلامی باشد قرارگاه رهایی و نجات در تربت حیدریه تشکیل شد دفاع مقدس باورهای دینی و ارزشهای اسلامی را به منصه ظهور رسانید‌/عملیات ثامن الائمه فتح الفتوح دفاع مقدس شد جریان تحریف امروز در پی گره زدن مشکلات کشور به سازش با آمریکا است/دشمن با مهندسی معکوس به دنبال تهی سازی نظام اسلامی است محافظه کاری خنجر بر حنجر انقلاب است/استمرار نهضت حسینی در نهضت امام خمینی لست احراز هویت کالاهای ارائه شده در بستر پلتفرم‌های آگهی آنلاین آمریکا تلاش می‌کند شکست هایش را در عرصه رسانه جبران کند/ چرا مسئولان اجرایی مدیریت فضای مجازی را به دست دشمن داده اند؟ فرمان آغاز مرحله نهایی دومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج از سوی سردار نقدی/ نجات “جورج فلوید”سوژه بازی سازان بسیجی شد جاده بی انتهای دفاع مقدس روایت سطرهای ناخوانده‌ی دوران دفاع مقدس شهید سلیمانی در «روایت حبیب» تفکر لیبرالی بنی‌صدر بر مدیریت جنگ موجب پیشروی دشمن تا دروازه اهواز شد