بدون نظر
 
رئیس اداره زندان تربت حیدریه:
برای آزادی زندانیان جرائم غیر عمد ۲۰ میلیارد ریال اعتبار نیاز است
تاریخ انتشار : ۱۰ تیر ۱۳۹۴ در ۲:۱۲ ب.ظ
 
رئیس اداره زندان تربت حیدریه گفت: برای آزادی 99 زندانی جرائم غیر عمد و محکومین مالی تربت حیدریه 20 میلیارد ریال اعتبار نیاز است.

به گزارش تابان تربت، احمدرضا روشندل روز چهارشنبه در مراسم جشن گلریزان زندانیان تربت حیدریه افزود: در سال گذشته نیکوکاران و خیرین تربت حیدریه برای آزادی 64 زندانی که مرتکب جرائم غیر عمد شده بودند یک میلیارد و 700 میلیون ریال مساعدت کردند.

 

وی گفت: واحد مددکاری زندان در راستای حل مسائل و مشکلات مربوط به زندانیان جرائم غیر عمد و محکومین مالی، با ارتباط برقرار کردن با شاکیان و همچنین مساعدت خانواده زندانیان در همراهی و یاری رساندن به خانواده مددجویان نقش آفرین هستند.

 

رئیس اداره زندان تربت حیدریه اظهار داشت: ستاد دیه در سطح شهرستان فعال است و خیرین و نیکوکاران می توانند با مراجعه به آن در برگردادن یک نفر به آغوش خانواده نقش مهمی را ایفا کنند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
نبود صنایع تبدیلی گوشت قرمز در بزرگترین بازار دام شرق کشور جایگاه نظارتی شورای شهر نباید سیاسی و جناحی شود رهاسازی ۵۰۰ هزار قطعه ماهی قزل آلا در استخرهای دو منظوره کشاورزی تربت حیدریه/پیش بینی برداشت ۴۲۰ تن گوشت سفید افزایش ۱۰ درصدی مصرف بنزین در منطقه تربت حیدریه آسفالت جاده کدکن به تلخ بخش در بن بست وعده مسئولان! طرح مثلث اقتصادی نیازمند تبیین و فرهنگ سازی است/مردم در این طرح دیده نشدند ریزش آوار معدن در زاوه یک کشته برجای گذاشت تاکسی بی سیم های بدون بی سیم! راهپیمایی اربعین حسینی بزرگترین همایش استکبار ستیزی جهان اسلام است بازگشت نام شهدا به معابر و خیابان های تربت حیدریه احداث بزرگراه تربت حیدریه به خواف مانع خام فروشی صنایع و معادن می شود ارائه ۱۳۴ هزار خدمات مراقبتی به کودکان/ناهنجاری های مادرزادی و سوانح، عمده ترین علل مرگ کودکان در منطقه تربت حیدریه