بدون نظر
 
رئیس اداره زندان تربت حیدریه:
برای آزادی زندانیان جرائم غیر عمد ۲۰ میلیارد ریال اعتبار نیاز است
تاریخ انتشار : ۱۰ تیر ۱۳۹۴ در ۲:۱۲ ب.ظ
 
رئیس اداره زندان تربت حیدریه گفت: برای آزادی 99 زندانی جرائم غیر عمد و محکومین مالی تربت حیدریه 20 میلیارد ریال اعتبار نیاز است.

به گزارش تابان تربت، احمدرضا روشندل روز چهارشنبه در مراسم جشن گلریزان زندانیان تربت حیدریه افزود: در سال گذشته نیکوکاران و خیرین تربت حیدریه برای آزادی 64 زندانی که مرتکب جرائم غیر عمد شده بودند یک میلیارد و 700 میلیون ریال مساعدت کردند.

 

وی گفت: واحد مددکاری زندان در راستای حل مسائل و مشکلات مربوط به زندانیان جرائم غیر عمد و محکومین مالی، با ارتباط برقرار کردن با شاکیان و همچنین مساعدت خانواده زندانیان در همراهی و یاری رساندن به خانواده مددجویان نقش آفرین هستند.

 

رئیس اداره زندان تربت حیدریه اظهار داشت: ستاد دیه در سطح شهرستان فعال است و خیرین و نیکوکاران می توانند با مراجعه به آن در برگردادن یک نفر به آغوش خانواده نقش مهمی را ایفا کنند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
حوزه آبخیز داری تربت حیدریه،نیازمند ۴۰۰ میلیارد اعتبار است والیبال نشسته تربت‌ حیدریه برای شرکت در لیگ یک میلیارد ریال نیاز دارد قرارگاه فرهنگی شهید حاج قاسم سلیمانی شهر نسر تربت حیدریه افتتاح شد روحیه ایثار و شهادت را در بین جامعه همگانی کنید از تعطیلی ساخت مجتمع فولاد رخ تربت حیدریه تا ۲/۵ میلیون تنی گندله ای که از این شهرستان به خوزستان می رود نذر هشتم تبلور ظرفیت اجتماعی مساجد خراسان رضوی است آزادی ۱۰ زندانی نیازمند به همت خیرین تربت حیدریه فرمانده کل سپاه: دشمن تصور می‌کرد تحریم‌ها ملت ایران را می‌شکند/ در مقابل تحریم، پیشرفت کردیم ارتباط و مراوده والدین با حوزه علمیه در رشد فرزندان تاثیر گذار است ۳۰ درصد واحدهای مسکن مهر تربت حیدریه فاقد متقاضی است روند افزایش مبتلایان به کرونا در تربت حیدریه نگران کننده است حرکت لاک پشتی اینترنت در روستاهای جلگه رخ