بدون نظر
 
همراه با سرمایه های اجتماعی؛
بخشش اجاره بها ۵۰ باب مغازه در تربت حیدریه
تاریخ انتشار : ۲۵ اسفند ۱۳۹۸ در ۱۱:۰۹ ق.ظ
 
پدر و پسر اهل تربت‌ حیدریه، مالک 50 باب مغازه از 50 درصد اجاره بهای اسفندماه خود، صرف نظر کردند.و چنانچه وضعیت ادامه یابد تا پایان فروردین 100 درصد آن بخشیده خواهد شد.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ پسر مالک که خواست نامش ذکر نشود در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار کرد: مالکیت 12 باب از این مغازه‌ها از آن من و بقیه در مالکیت پدرم می‌باشد و با توجه به وضعیت کنونی فعلا 50 درصد اجاره بها را به مستاجرا بخشیدیم.

وی گفت: این اقدام در راستای گذر از بحران اقتصادی ناشی از ویروس کرونا انجام شده و چنانچه در فروردین سال آینده نیز ادامه یابد، تا پایان زمان این عارضه از صدرصد اجاره‌ها چشم‌پوشی خواهیم کرد.

هفته گذشته طی فراخوانی در شبکه‌های اجتماعی منطقه تربت حیدریه، از مالکان خیر این خطه دعوت شده‌ بود، چنانچه از اجاره‌ بهای ملکشان چشم‌پوشی کرده‌اند، خود را معرفی کنند.

مدیر یک واحد صنفی توزیع لوازم بهداشتی و آرایشی واقع در خیابان کاشانی تربت‌ حیدریه گفت: از اواسط هفته پیش ۱۲ هزار بسته، هر بسته شامل یک برگ ماسک، یک جفت دستکش لاتکس و پنج عدد دستمال مرطوب آنتی باکتریال را بطور رایگان بین شهرندان توزیع کرده‌ایم.

وی نیز که خواسته‌ بود نامش ذکر نشود افزود: همه ساله و در ایام پایانی سال به عنوان خمس مال به دانش‌آموزان نیازمند کمک‌های می‌کنیم اما با توجه به شغل حرفه‌ای خود و درک شرایط موجود، امسال بهتر دیدیم این بسته‌ها را تهیه و بین شهروندان توزیع کنیم.

‌اکنون در تربت‌حیدریه 12 هزار واحد صنفی در قالب 42 اتحادیه تولیدی، توزیعی، خدماتی و خدمات فنی فعالیت دارند.

طبق اعلام مسوولان دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه، شمار مبتلایان به ویروس کرونا در این شهرستان به 24 نفر افزایش یافته است.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
سهم ۲۵ درصدی تربت‌ حیدریه از تسهیلات کرونا برخی ادبیات‌ و برخورد‌ها با مجلس یازدهم طبیعی نیست شکوه مواسات، همدلی و کمک مومنانه در تربت حیدریه/از طبخ ۴۰ هزار پرس غذای گرم و توزیع بیش از ۱۰۰۰ بسته معیشتی بین نیازمندان تا اردوهای جهادی در مناطق محروم روستایی فروش پساب تصفیه خانه، حلقه مفقوده تکمیل پروژه فاضلاب تربت حیدریه محورهای مهم بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در روز عید قربان آمریکا با تعرض به هواپیمای مسافربری به دنبال فضای آشوب و اختلاف در کشور بود رفتار دولت نژادپرست آمریکا را محکوم و از حرکت مردم حمایت می‌کنیم بودجه شهرداری تربت حیدریه ۸۹۶ میلیارد ریال است/عمده بدهی شهرداری متعلق به بانک شهر است رهاسازی بیش از ۲۹۰ هزار قطعه ماهی در استخرهای ذخیره کشاورزی رخ طرح تفکیک پسماند از مبدا در تربت حیدریه آغاز شد پرداخت مطالبات زعفرانکاران خراسان طی هفته جاری نماز جمعه شهر کدکن ۱۰ ساله شد