بدون نظر
 
همراه با سرمایه های اجتماعی؛
بخشش اجاره بها ۵۰ باب مغازه در تربت حیدریه
تاریخ انتشار : ۲۵ اسفند ۱۳۹۸ در ۱۱:۰۹ ق.ظ
 
پدر و پسر اهل تربت‌ حیدریه، مالک 50 باب مغازه از 50 درصد اجاره بهای اسفندماه خود، صرف نظر کردند.و چنانچه وضعیت ادامه یابد تا پایان فروردین 100 درصد آن بخشیده خواهد شد.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ پسر مالک که خواست نامش ذکر نشود در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار کرد: مالکیت 12 باب از این مغازه‌ها از آن من و بقیه در مالکیت پدرم می‌باشد و با توجه به وضعیت کنونی فعلا 50 درصد اجاره بها را به مستاجرا بخشیدیم.

وی گفت: این اقدام در راستای گذر از بحران اقتصادی ناشی از ویروس کرونا انجام شده و چنانچه در فروردین سال آینده نیز ادامه یابد، تا پایان زمان این عارضه از صدرصد اجاره‌ها چشم‌پوشی خواهیم کرد.

هفته گذشته طی فراخوانی در شبکه‌های اجتماعی منطقه تربت حیدریه، از مالکان خیر این خطه دعوت شده‌ بود، چنانچه از اجاره‌ بهای ملکشان چشم‌پوشی کرده‌اند، خود را معرفی کنند.

مدیر یک واحد صنفی توزیع لوازم بهداشتی و آرایشی واقع در خیابان کاشانی تربت‌ حیدریه گفت: از اواسط هفته پیش ۱۲ هزار بسته، هر بسته شامل یک برگ ماسک، یک جفت دستکش لاتکس و پنج عدد دستمال مرطوب آنتی باکتریال را بطور رایگان بین شهرندان توزیع کرده‌ایم.

وی نیز که خواسته‌ بود نامش ذکر نشود افزود: همه ساله و در ایام پایانی سال به عنوان خمس مال به دانش‌آموزان نیازمند کمک‌های می‌کنیم اما با توجه به شغل حرفه‌ای خود و درک شرایط موجود، امسال بهتر دیدیم این بسته‌ها را تهیه و بین شهروندان توزیع کنیم.

‌اکنون در تربت‌حیدریه 12 هزار واحد صنفی در قالب 42 اتحادیه تولیدی، توزیعی، خدماتی و خدمات فنی فعالیت دارند.

طبق اعلام مسوولان دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه، شمار مبتلایان به ویروس کرونا در این شهرستان به 24 نفر افزایش یافته است.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
آیا فرانسه و انگلیس کیت‌های آلوده تشخیص کرونا به ایران می‌‌فرستند؟/ نگرانی از تکرار تجربه خون‌‌های آلوده جهادگران دیروز، مدافعان امروز خسارت ۷ میلیارد ریالی سیل به کشاورزان تربت حیدریه ویروسی که همدلی را مُسری کرد کمک ۶ میلیارد ریالی خیر مه ولاتی به شبکه بهداشت ودرمان شهرستان مه ولات تابع تصمیمات کشوری هستیم/برخی از اعمال محدودیت ها در حیطه اختیار مقامات شهرستانی نیست!/برخی مصوبات بمنظور پیشنهاد حساسیت بیماری برای شهروندان بود سوغات کرونایی تهرانی ها برای مردم تربت حیدریه/مصوبات لازم الاجرایی که یکی پس از دیگری لغو می شوند محورهای مهم بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در روز مبعث لزوم بومی سازی سیاست ها در خصوص کرونا کشتارگاه قدیمی تربت حیدریه بر لبه‌ تیغ وضعیت مطلوب بهداشتی شمار مبتلایان به کرونا در تربت حیدریه به ۵۷ نفر رسید تقدیر خیر تربت حیدریه از کادر درمانی تربت حیدریه و مشهد با اختصاص یک میلیارد تومان