بدون نظر
 
در پی اعتراض به روند مصوبات استاندار:
بخشدار کدکن تربت حیدریه استعفا داد
تاریخ انتشار : ۰۷ فروردین ۱۴۰۰ در ۱۲:۵۶ ب.ظ
 
احمد محمدی، بخشدار کدکن تربت حیدریه صبح امروز در نامه ای به فرماندار تربت حیدریه اسعفا داد.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ جلسه شورای اداری شهرستان تربت حیدریه در پایان سفر یک روزه استاندار خراسان رضوی در ساعت 20 روز پنج شنبه 5 فروردین در فرمانداری تربت حیدریه با حضور مدیران کل و معاونین استاندار و مسوولین محلی به ریاست معتمدیان استاندار خراسان رضوی آغاز می شود.

صبح آن روز و از ساعت ۸ سفر استاندار از بخش رباط سنگ آغاز شده بود، بعد از آن استاندار به کدکن و سپس  از آنجا به بخش بایگ و در نهایت عصر به تربت باز می گردد.

در هر بخش، بخشدار و شهردار و شورا مسائل و مشکلات منطقه خود را بیان و معاونین استاندار یادداشت می کردند.

در جلسه جمع بندی نهایی بعد از صحبت های فرماندار و نماینده، معاون عمرانی استاندار تک تک درخواست ها و مصوبات هر یک را می خواند و مدیران کل مربوطه نظرات خود را ارایه می کردند.

تقریبا مصوبات تمام شد و استاندار از حاضرین و مدیران خواست تا اگر نکته ای دارند بازگو کنند، بعد از یکی دو نفر از جمله شهردار تربت حیدریه، بخشدار کدکن دست بلند کرد که صحبت کند، استاندار بدون اینکه وی را بشناسد به وی اجازه صحبت داد.

احمد محمدی بخشدار کدکن بر خلاف سایرین که شفاف و صریح پروژه ای را مطرح می کردند و بحث تخصصی می شد، صحبت خود را کمی با کنایه و انتقاد نسبت به روند توزیع مصوبات و اعتبارات سفر هنوز آغاز نکرده بود که استاندار صحبت او را قطع می کند و درخواست می کند جلسه را ترک کند.

هر چند بخشدار کدکن از نوع بیان خود سه بار عذرخواهی کرد اما استاندار خراسان رضوی وی را از جلسه جمع بندی نهایی اخراج کرد.

صبح امروز بخشدار کدکن در اعتراض به این رفتار استاندار از سمت خود استعفا داد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
لزوم حمایت قانونی از آمران به معروف و ناهیان از منکر نام نویسی ۷۱۸ نفر برای انتخابات شوراهای اسلامی روستا در تربت حیدریه قرارگاهی از جنس حاج قاسم توزیع بیش از ۷۰۰ جعبه نوغان بین نوغانداران خراسان بی‌نیازسازی کشور از واردات کاغذ با سرمایه‌گذاری در منابع سنگ تربت حیدریه/ سود بانکی اصلی‌ترین مانع تولید است هشتمین پایانه صادراتی نفت کشور در تربت حیدریه به بهره برداری رسید ارتش جمهوری اسلامی ایران در دفاع مقدس غیورمردانه حماسه آفرید پروژه احداث سینما امید در تربت حیدریه همچنان بلاتکلیف است جوانانی که تهدید و آسیب‌های محله‌شان را به دور از هیاهو به فرصت تبدیل کردند ۱۴۴۰ خودرو عمومی در تربت حیدریه رایگان دوگانه‌سوز شدند تاکید فرماندار بر ساماندهی ورودی های شهر تربت حیدریه عمر ساختمان‌ های تربت‌ حیدریه حداقل ۴۰ سال است