بدون نظر
 
نماینده مردم تربت حیدریه:
بحرانهای بشری محصول تفکرات لیبرالیسم غربی است/امام خمینی(ره) با تفکر برگرفته از مهدویت انقلاب کرد
تاریخ انتشار : ۱۳ خرداد ۱۳۹۴ در ۱۲:۲۲ ب.ظ
 
نماینده مردم تربت حیدریه در مجلس شورای اسلامی گفت: بحرانها و گرفتاریهای بشر محصول تفکرات مادی گرایانه و لیبرالیسم غربی است که از ارزشهای الهی و انسانی دوره شده اند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تابان تربت، ابوالقاسم خسروی در همایش مهدویت در تربت حیدریه افزود: امروز ایران اسلامی با پرچمداری ولایت اهل بیت و عشق به حضرت مهدی(ع) و تفکر انتظار فرج در برابر زیاده خواهی قدرتهای مادی دنیا با قدرت و صلابت ایستاده است.

 

وی بیان کرد: بشریت دچار بحرانهای بزرگی شده که تمام این گرفتاریها حاصل تفکرات برگرفته از قدرتهای مادی و لیبرالیسم غربی است.

 

خسروی اذعان داشت: در بحران تسلیحات کشتار جمعی و در کمتر از 80 سال 75 میلیون انسان به فجیع ترین وضع ممکن کشته شده و متاسفانه امروز مسببان این جنایات خود را مدافع حقوق بشر و دموکراسی و آزادی می دانند.

 

وی به نهضت امام خمینی(ره) اشاره کرد و افزود: امام راحل با اندیشه و تفکر برگرفته از مکتب عاشورا و مهدویت معادلات لیبرالیسم و فمنیسم را به هم ریخت و با انقلاب اسلامی عزت را به جامعه مسلمین هدیه کرد.

 

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس تصریح کرد: امانتی را که امام به دست مسئولان و ملت سپرده انقلاب اسلامی برگرفته از حکومت دینی است که هزاران انسان دلباخته با اشاره رهبر خود جان خود را در مراحل متخلف این انقلاب تقدیم نظام جمهوری اسلامی ایران کردند.

 

نماینده مردم تربت حیدریه، مه ولات و زاوه در مجلس شورای اسلامی گفت: تمام اقتدار و عظمت ملت ایران در ناامنی های منطقه خاورمیانه به برکت و تدبیر خلف صالح امام یعنی مقام معظم رهبری است و دشمنان اسلام بدانند که ملت و قوای مسلح ایران با تاسی از رهبر فرزانه انقلاب هر شیطنت و ناامنی در نزدیک مرزهای کشور را با قدرت پاسخ خواهد داد.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
تولید ویروس عملیات روانی کرونا و تناقض های بی پاسخ رسانه های معاند لندنی و سعودی جلوه شکوفه های بهاری در شهر کدکن تربت حیدریه غربالگری ۷۵ درصد جمعیت منطقه تربت حیدریه در طرح بسیج ملی مقابله با کرونا غربالگری ۷۷۹۱ نفر در ورودی های تربت حیدریه/اعمال قانون ۱۷ خودروی غیر بومی گشت های امنیتی محله محور بسیج تربت حیدریه تغییر ماموریت داد دستگیری باند حفاران غیرمجاز در کدکن شیوع ویروس کرونا و کاهش ۵۱ درصدی مصرف بنزین در منطقه تربت حیدریه/افزایش ۱۲ درصدی فرآوردهای نفتی در سال ۹۸ آیا فرانسه و انگلیس کیت‌های آلوده تشخیص کرونا به ایران می‌‌فرستند؟/ نگرانی از تکرار تجربه خون‌‌های آلوده جهادگران دیروز، مدافعان امروز خسارت ۷ میلیارد ریالی سیل به کشاورزان تربت حیدریه ویروسی که همدلی را مُسری کرد کمک ۶ میلیارد ریالی خیر مه ولاتی به شبکه بهداشت ودرمان شهرستان مه ولات