بدون نظر
 
کارشناس مسائل سیاسی:
با رمز گشایی از پرونده اقتصادی مهدی هاشمی اقتدار دستگاه قضا و سلامت نظام تضمین شد
تاریخ انتشار : ۲۳ خرداد ۱۳۹۴ در ۱۰:۰۶ ق.ظ
 
کارشناس مسائل سیاسی با اشاره به اقتصادی بودن پرونده آقازاده معروف اذعان کرد: با توجه به فشارهای سیاسی بر دستگاه قضا که در این پرونده حاکم بود خوشبخاته این نهاد مستقل در خصوص پرونده مهدی هاشمی با قاطعیت برخورد کرد.

قدرت الله عظیم پور در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی تابان تربت، افزود: قطع به یقین با رمز گشایی از پرونده مهدی هاشمی و ماجرای فساد کلان اقتصادی در حوزه های اختلاس و ارتشا، اقتدار قوه قضائیه و سلامت نظام تضمین شده و این نهاد را برای ادامه برخورد با سایر دانه درشتان مفاسد اقتصادی مسمم تر از همیشه کرده است.

 

وی بیان کرد: جای سئوال است چرا برخی جریانها قصد دارند تا این پرونده را سیاسی جلوه دهند حال آنکه دستگاه قضا فقط پرونده فساد اقتصادی این آقازاده را بررسی و حکم نهایی را آن هم با ارفاق صادر کرده است.

 

این حقوقدان تصریح کرد: عدالت قضایی در جامعه اسلامی باید بگونه ای عمل کند که بین افراد عادی جامعه و دانه درشت ها و آقازاده ها تفاوتی نباشد و با اخلال گران در نظم اقتصادی و سیاسی کشور برخورد قاطعانه صورت گیرد.

 

وی اظهار داشت: وقتی از قدرت عمومی، برای مقاصد اقتصادی و سیاسی خصوصی، استفاده شود در کنار تمام مشکلات نیز مسئله رانت خواری و بهره برداری از مناسبات اقتصادی و سیاسی، برای رسیدن به هدف شخصی، که همان ویژه خواری است شکل می گیرد.

 

عظیم پور بیان کرد: عدالت زیر بنا و بنیان حرکت اجتماعی است که اگر از مسیر منحرف شود جامعه به سوی انحطاط و نابودی کشانده می شود.

 

وی در ادامه به اقدامات ضد امنیتی این آقازاده هم اشاره کرد و افزود: این پرونده قطور اتهامات سیاسی و امنیتی فراوانی نیز دارد که باید به جای خود و در دادگاهی دیگر بصورت اختصاصی رسیدگی شود.

 

این کارشناس مسائل سیاسی گفت: حضور فعال و حمایت مالی در اغتشاشات و فتنه 88، ارائه اطلاعات سیاسی و اقتصادی به بیگانگان بخش مهمی از اتهامات ضد امنیتی آقازاده معروف است که باید در زمانی مناسب به آن رسیدگی شود.

 

وی در پایان با حمایت از دستگاه قضا خاطر نشان کرد: خاندان آیت الله فکرش را هم نمی کرد که یک روز نظام برای احقاق حقوق و پاسخ دادن به دست درازی در اموال بیت المال پای آنان را به دادگاه باز کند و این صلابت و سلامت نهاد قوه قضائیه در برخورد با آقازاده ها را می رساند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
شوراهای آموزش و پرورش هیچ نقشی در تصمیم گیری ها و تصمیم سازی ها ندارند هفته فیلم و عکس تربت حیدریه به کار خود پایان داد لزوم ترسیم‌ نقشه راه ورود سرمایه‌گذاران به تربت حیدریه/ مدیریت شهری نیاز به مشارکت شرکت‌های خصوصی دارد تاکید فرماندار تربت حیدریه بر تشکیل صندوق های سرمایه گذاری کشاورزی اهدای ۳۵ سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند تربت حیدریه محور حیاتی تربت حیدریه به مشهد نیازمند نگاه ویژه مسئولان است/احصاء نقاط ضعف و قدرت در مواجه با بحران های مختلف الزامی است آمریکایی ها اعتراف کردند تروریست هستند/پادوهای آمریکا و جنتلمن های پشت میز مذاکره همان تروریست های فرودگاه بغداد هستند خیریه سلامت محکم در تربت حیدریه آغاز به کار کرد رها سازی ۳۰۰ خودروی گرفتار برف و کولاک در تربت حیدریه چهارمین جشنواره فرهنگی هنری قرآنی خاتون خورشید در خراسان رضوی برگزار می شود مطالبه تربتی‌ها برای اتصال منازل به شبکه فاضلاب شهری/ بخش خصوصی به وعده‌اش عمل نکرد محور مقاومت منافع آمریکا را به خطر انداخته است/دشمن با عملیات روانی در فضای مجازی به دنبال شکاف بین مردم و مسئولان است