بدون نظر
 
امام جمعه تربت حیدریه:
با تمام وجود عرض می کنم راضی بودم زنده نباشم و این مطالب(سخنان فرماندار) را نشنوم
تاریخ انتشار : ۱۶ بهمن ۱۳۹۹ در ۴:۲۹ ب.ظ
 
حجت الاسلام محمدرضا عصمتی، امام جمعه تربت حیدریه عصر امروز در مراسم غبارروبی گلزار شهدا در واکنش به اظهارات اخیر فرماندار این شهرستان گفت: با تمام وجود عرض می کنم راضی بودم زنده نباشم و این مطالب را نشنوم.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ حجت الاسلام محمدرضا عصمتی، امام جمعه تربت حیدریه عصر امروز در مراسم غبارروبی گلزار شهدا در واکنش به اظهارات اخیر فرماندار این شهرستان گفت: با تمام وجود عرض می کنم راضی بودم زنده نباشم و این مطالب را نشنوم.

آمادگی صحبت را ندارم و فقط ایام دهه فجر را تبریک عرض می کنم و از مظهر شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی و در محضر خانواده معظم شهیدان از آنچه که اتفاق افتاده ابراز شرمندگی می کنم.

در عین حال خدا را شاکریم که به ما توفیق تبعیت از ولایت را عنایت فرمود.

محکومیت سخنان فرماندار تربت حیدریه در مراسم غبارروبی گلزار شهدا/تا عزل فرماندار ساکت نمی نشینیم

جمعی از مردم تربت حیدریه عصر امروز در حاشیه غبارروبی گلزار شهدای بهشت عسکری با در دست داشتن پلاکارد های ضمن محکومیت سخنان اخیر فرماندار این شهرستان، خواهان عزل وی شدند.

در بخشی از این پلاکاردها ضمن تاکید بر نابودی رژیم غاصب و کودک کش صهیونیستی که جزء آرمانهای استراتژیک انقلاب اسلامی است، مردم خواهان برکناری فرماندار شدند.

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
شناسایی ۶ بیمار مشکوک به کرونای جهش یافته در تربت حیدریه درتعظیم شعائرمذهبی اقتضای زمان را درنظر بگیریم راویان دفاع ‌مقدس ذخیره نظام هستند سوء مدیریت جهاد کشاورزی کمبود مقطعی مرغ را رقم زد سند چشم‌انداز توسعه دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه نویدبخش تحول در حوزه آموزش است تولید ۳۲۱ تن ماهیان سردآبی و گرمابی در شهرستان تربت حیدریه ارتقاء مسیر جاده ای تربت حیدریه به نیشابور باعث توسعه اقتصادی منطقه می شود زمین دانشگاه فرهنگیان تربت ‌حیدریه در انتظار ردیف اعتبارات مصوب ملی است معرفی نشریه بخارا در کتابخانه شهید بهشتی تربت حیدریه آغاز مرحله دوم واکسیناسیون علیه کرونا در تربت حیدریه ششمین جشنواره ملی عکس زعفران برگزیدگان خود را شناخت تولید ۳۲۰هزار قطعه ماهیان زینتی در شهرستان تربت حیدریه