بدون نظر
 
فرماندار تربت حیدریه:
باید برای کاهش اشتغال دولتی و ورود بخش خصوصی در ایجاد اشتغال مولد تلاش شود
تاریخ انتشار : ۲۲ فروردین ۱۳۹۴ در ۱:۵۷ ب.ظ
 
معاون استاندار و فرماندار ویژه تربت حیدریه گفت: یکی از مشکلات حوزه اشتغال که باید اصلاح شود تصدیگری دولتی و به تبع آن اشتغال دولتی است که مشاغل حاکمیتی باید کاهش یابد و بخش خصوصی در این حوزه فعالتر ورود پیدا کرده و با سرمایه گذاری خودبه اشتغال مولد و پایدار بپردازد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تابان تربت، حسن فتحی نیا در اولین جلسه کارگروه اشتغال شهرستان در سال 94 افزود: علیرغم همه تحریم ها و تورم و رکود بازار، با تحرک در حوزه اقتصادی و  برنامه ریزی دولت شاهد تحرک و رونق اقتصادی هستیم.

وی اظهارکرد: با برنامه ای که دولت در خصوص سرمایه گذاری و ایجاد اشتغال در روستاها  آماده اجرا کرده است ، به  سرمایه گذران و کارآفرینانی که مبادرت به ایجاد اشتغال در روستاها نمایند تسهیلات بسیار خوبی از سوی دولت اعطا می شود که تضمین کننده اقتصاد روستا و روستائیان است .

فرماندار تربت حیدریه بیان کرد: در سال گذشته با ابتکاری که  صورت گرفت ، جلسات کارگروه اشتغال و توسعه ی سرمایه گذاری بصورت میدانی و منظم در محل کارخانجات و واحدهای تولیدی تشکیل شد که خروجی و بازده آن کوشش و تلاش بیشتر اعضاء برای برطرف نمودن و کاهش مشکلات واحدهای تولیدی بود

فتحی نیا افزود: با توجه به قرار گرفتن تربت حیدریه در مرکزیت خرید چندین شهرستان ، الحمدلله در مجموعه بازار شهرستان شاهد همکاری و همدلی خوبی هستیم و بازاریان بعنوان بخش خصوصی می توانند در تولید نیز ورود پیداکرده و در این چرخه ی اقتصادی هم ایجاد اشتغال بیشتری داشته باشند و هم زمینه ی رونق اقتصادی بهتر را فراهم کنند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
نبود صنایع تبدیلی گوشت قرمز در بزرگترین بازار دام شرق کشور جایگاه نظارتی شورای شهر نباید سیاسی و جناحی شود رهاسازی ۵۰۰ هزار قطعه ماهی قزل آلا در استخرهای دو منظوره کشاورزی تربت حیدریه/پیش بینی برداشت ۴۲۰ تن گوشت سفید افزایش ۱۰ درصدی مصرف بنزین در منطقه تربت حیدریه آسفالت جاده کدکن به تلخ بخش در بن بست وعده مسئولان! طرح مثلث اقتصادی نیازمند تبیین و فرهنگ سازی است/مردم در این طرح دیده نشدند ریزش آوار معدن در زاوه یک کشته برجای گذاشت تاکسی بی سیم های بدون بی سیم! راهپیمایی اربعین حسینی بزرگترین همایش استکبار ستیزی جهان اسلام است بازگشت نام شهدا به معابر و خیابان های تربت حیدریه احداث بزرگراه تربت حیدریه به خواف مانع خام فروشی صنایع و معادن می شود ارائه ۱۳۴ هزار خدمات مراقبتی به کودکان/ناهنجاری های مادرزادی و سوانح، عمده ترین علل مرگ کودکان در منطقه تربت حیدریه