بدون نظر
 
معاون قضایی رئیس کل دادگستری خراسان رضوی:
باید با رویکردی پیشگیرانه از ورود پرونده ها به دستگاه قضا جلوگیری شود/ با جرائم خاص و ویژه با قاطعیت برخورد می شود
تاریخ انتشار : ۰۹ تیر ۱۳۹۴ در ۳:۱۱ ب.ظ
 
معاون قضایی رئیس کل دادگستری خراسان رضوی گفت: حجم پرونده های ورودی به دستگاه قضا زیاد است و باید با رویکردی پیشگیرانه از وقوع جرایم و تشکیل پرونده قضایی جلوگیری شود.

به گزارش تابان تربت، سید امیر مرتضوی پیش از ظهر امروز در مراسم تودیع و معارفه دادستان تربت حیدریه اذعان کرد: قوانین دستگاه قضا بجای اینکه پیشگیرانه باشد با رویکردی برخوردی دنبال می شود و باید این رویه در دستگاه قضا تغییر کند تا از وقوع بسیاری از جرائم در کشور ممانعت شود.

 

وی با اشاره به کاهش 3 درصدی زندانیان در خراسان رضوی افزود: 21 هزار زندانی در زندانهای خراسان رضوی وجود دارد که بیشترین آنها مجرمین سرقتهای خرد و کلان و مواد مخدر هستند.

 

مرتضوی بیان کرد: اگر دستگاههای اجرایی وظایف خود را بنحو مطلوب انجام دهند از ورود بسیاری از پرونده ها به دستگاه قضا جلوگیری خواهد شد.

 

معاون قضایی رئیس کل دادگستری تربت حیدریه اظهار داشت: تولید پرونده های فراوان دستگاه قضا را رنج می دهد و می طلبد فرماندار شهرستان بعنوان رئیس شورای تامین با کمک سایر سازمانها و نهادها در اطلاع رسانی و اموزش در جهت پیشگیری از وقوع جرم تلاش بیشتری داشته باشند.

 

مرتضوی با اشاره به برخورد قاطعانه قوه قضائیه با جرائم خاص و خشن افزود: در دستگاه قضا سعی بر این است تا با دقت و سرعت لازم و با قاطعیت با این نوع جرائم برخورد شود تا آثار آن در سطح جامعه مشهود باشد.

 

در پایان این مراسم حسین مسرور نعیمی بعنوان دادستان عمومی و انقلاب تربت حیدریه معارفه و از زحمات 13 ساله حسین اردمه تقدیر شد.

 

طی حکمی از سوی رئیس کل دادگستری خراسان رضوی حسین اردمه بعنوان رئیس دادگستری شهرستان فیروزه منصوب شد.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
تراژدی غمناک مردم تربت حیدریه در قبال تلویزیون/وقتی که توپ سهل انگاری بین شرکت ارتباطات زیر ساخت و صدا و سیما پاسکاری می شود ارسال محموله ۲۵ تنی کمک های غیر نقدی بسیجیان تربت حیدریه به سیل زدگان منطق مقاومت انقلاب اسلامی را به این اقتدار رسانده، نه مذاکره و سازش رفتار دوگانه شورای شهر تربت حیدریه مقابل سازمان سینمایی کشور شوراهای آموزش و پرورش هیچ نقشی در تصمیم گیری ها و تصمیم سازی ها ندارند هفته فیلم و عکس تربت حیدریه به کار خود پایان داد لزوم ترسیم‌ نقشه راه ورود سرمایه‌گذاران به تربت حیدریه/ مدیریت شهری نیاز به مشارکت شرکت‌های خصوصی دارد تاکید فرماندار تربت حیدریه بر تشکیل صندوق های سرمایه گذاری کشاورزی اهدای ۳۵ سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند تربت حیدریه محور حیاتی تربت حیدریه به مشهد نیازمند نگاه ویژه مسئولان است/احصاء نقاط ضعف و قدرت در مواجه با بحران های مختلف الزامی است آمریکایی ها اعتراف کردند تروریست هستند/پادوهای آمریکا و جنتلمن های پشت میز مذاکره همان تروریست های فرودگاه بغداد هستند خیریه سلامت محکم در تربت حیدریه آغاز به کار کرد