بدون نظر
 
معاون قضایی رئیس کل دادگستری خراسان رضوی:
باید با رویکردی پیشگیرانه از ورود پرونده ها به دستگاه قضا جلوگیری شود/ با جرائم خاص و ویژه با قاطعیت برخورد می شود
تاریخ انتشار : ۰۹ تیر ۱۳۹۴ در ۳:۱۱ ب.ظ
 
معاون قضایی رئیس کل دادگستری خراسان رضوی گفت: حجم پرونده های ورودی به دستگاه قضا زیاد است و باید با رویکردی پیشگیرانه از وقوع جرایم و تشکیل پرونده قضایی جلوگیری شود.

به گزارش تابان تربت، سید امیر مرتضوی پیش از ظهر امروز در مراسم تودیع و معارفه دادستان تربت حیدریه اذعان کرد: قوانین دستگاه قضا بجای اینکه پیشگیرانه باشد با رویکردی برخوردی دنبال می شود و باید این رویه در دستگاه قضا تغییر کند تا از وقوع بسیاری از جرائم در کشور ممانعت شود.

 

وی با اشاره به کاهش 3 درصدی زندانیان در خراسان رضوی افزود: 21 هزار زندانی در زندانهای خراسان رضوی وجود دارد که بیشترین آنها مجرمین سرقتهای خرد و کلان و مواد مخدر هستند.

 

مرتضوی بیان کرد: اگر دستگاههای اجرایی وظایف خود را بنحو مطلوب انجام دهند از ورود بسیاری از پرونده ها به دستگاه قضا جلوگیری خواهد شد.

 

معاون قضایی رئیس کل دادگستری تربت حیدریه اظهار داشت: تولید پرونده های فراوان دستگاه قضا را رنج می دهد و می طلبد فرماندار شهرستان بعنوان رئیس شورای تامین با کمک سایر سازمانها و نهادها در اطلاع رسانی و اموزش در جهت پیشگیری از وقوع جرم تلاش بیشتری داشته باشند.

 

مرتضوی با اشاره به برخورد قاطعانه قوه قضائیه با جرائم خاص و خشن افزود: در دستگاه قضا سعی بر این است تا با دقت و سرعت لازم و با قاطعیت با این نوع جرائم برخورد شود تا آثار آن در سطح جامعه مشهود باشد.

 

در پایان این مراسم حسین مسرور نعیمی بعنوان دادستان عمومی و انقلاب تربت حیدریه معارفه و از زحمات 13 ساله حسین اردمه تقدیر شد.

 

طی حکمی از سوی رئیس کل دادگستری خراسان رضوی حسین اردمه بعنوان رئیس دادگستری شهرستان فیروزه منصوب شد.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
بهره‌برداری از ۲۱۲ پروژه گردشگری تا پایان دولت در خراسان رضوی جهاد حوزه های علمیه باید در راستای خدمت به مردم و دفاع از نظام اسلامی باشد قرارگاه رهایی و نجات در تربت حیدریه تشکیل شد دفاع مقدس باورهای دینی و ارزشهای اسلامی را به منصه ظهور رسانید‌/عملیات ثامن الائمه فتح الفتوح دفاع مقدس شد جریان تحریف امروز در پی گره زدن مشکلات کشور به سازش با آمریکا است/دشمن با مهندسی معکوس به دنبال تهی سازی نظام اسلامی است محافظه کاری خنجر بر حنجر انقلاب است/استمرار نهضت حسینی در نهضت امام خمینی لست احراز هویت کالاهای ارائه شده در بستر پلتفرم‌های آگهی آنلاین آمریکا تلاش می‌کند شکست هایش را در عرصه رسانه جبران کند/ چرا مسئولان اجرایی مدیریت فضای مجازی را به دست دشمن داده اند؟ فرمان آغاز مرحله نهایی دومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج از سوی سردار نقدی/ نجات “جورج فلوید”سوژه بازی سازان بسیجی شد جاده بی انتهای دفاع مقدس روایت سطرهای ناخوانده‌ی دوران دفاع مقدس شهید سلیمانی در «روایت حبیب» تفکر لیبرالی بنی‌صدر بر مدیریت جنگ موجب پیشروی دشمن تا دروازه اهواز شد