بدون نظر
 
معاون قضایی رئیس کل دادگستری خراسان رضوی:
باید با رویکردی پیشگیرانه از ورود پرونده ها به دستگاه قضا جلوگیری شود/ با جرائم خاص و ویژه با قاطعیت برخورد می شود
تاریخ انتشار : ۰۹ تیر ۱۳۹۴ در ۳:۱۱ ب.ظ
 
معاون قضایی رئیس کل دادگستری خراسان رضوی گفت: حجم پرونده های ورودی به دستگاه قضا زیاد است و باید با رویکردی پیشگیرانه از وقوع جرایم و تشکیل پرونده قضایی جلوگیری شود.

به گزارش تابان تربت، سید امیر مرتضوی پیش از ظهر امروز در مراسم تودیع و معارفه دادستان تربت حیدریه اذعان کرد: قوانین دستگاه قضا بجای اینکه پیشگیرانه باشد با رویکردی برخوردی دنبال می شود و باید این رویه در دستگاه قضا تغییر کند تا از وقوع بسیاری از جرائم در کشور ممانعت شود.

 

وی با اشاره به کاهش 3 درصدی زندانیان در خراسان رضوی افزود: 21 هزار زندانی در زندانهای خراسان رضوی وجود دارد که بیشترین آنها مجرمین سرقتهای خرد و کلان و مواد مخدر هستند.

 

مرتضوی بیان کرد: اگر دستگاههای اجرایی وظایف خود را بنحو مطلوب انجام دهند از ورود بسیاری از پرونده ها به دستگاه قضا جلوگیری خواهد شد.

 

معاون قضایی رئیس کل دادگستری تربت حیدریه اظهار داشت: تولید پرونده های فراوان دستگاه قضا را رنج می دهد و می طلبد فرماندار شهرستان بعنوان رئیس شورای تامین با کمک سایر سازمانها و نهادها در اطلاع رسانی و اموزش در جهت پیشگیری از وقوع جرم تلاش بیشتری داشته باشند.

 

مرتضوی با اشاره به برخورد قاطعانه قوه قضائیه با جرائم خاص و خشن افزود: در دستگاه قضا سعی بر این است تا با دقت و سرعت لازم و با قاطعیت با این نوع جرائم برخورد شود تا آثار آن در سطح جامعه مشهود باشد.

 

در پایان این مراسم حسین مسرور نعیمی بعنوان دادستان عمومی و انقلاب تربت حیدریه معارفه و از زحمات 13 ساله حسین اردمه تقدیر شد.

 

طی حکمی از سوی رئیس کل دادگستری خراسان رضوی حسین اردمه بعنوان رئیس دادگستری شهرستان فیروزه منصوب شد.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
دومین المپیاد ورزش محلات تربت حیدریه برگزار می شود بخش‌نامه‌های خلق‌الساعه دولت بلای جان تولیدکنندگان/ اختیارات پایین استانداران، بن‌بست تسهیل رفع موانع تولید/ امکان ورود ۵ هزار میلیارد تومان به چرخه تولید با اصلاح ماده ۳۷ قانون تأمین اجتماعی تاکنون ۱۰ تن زعفران از کشاورزان خراسان رصوی خریداری شده است کارخانه نوآفرینی زنجیره ارزش ‌و انبار سپرده کالایی بورس زعفران در تربت حیدریه راه اندازی شد اجرای صحیح سند تحول بنیادین با مدرسه محوری محقق می‌شود بازار ۸۰ هزار میلیارد تومانی طلای سرخ در تسخیر اروپایی ها جشنواره ملی عکس زعفران به کار خود پایان داد شهروندان تربت حیدریه ۲۵ میلیارد تومان به شهرداری بدهکارند امروز آمریکا به دنبال بازگشت به ایران است/مشکل اصلی آمریکائی ها ماهیت انقلابی، اسلامی و عزتمندانه ملت ایران است راهپیمایی ۱۳ آبان نماد استکبار ستیزی ملت ایران است پنجمین جشنواره ملی عکس زعفران در منطقه تربت حیدریه آغاز به کار کرد رسالت دانش آموزان در گام دوم انقلاب شتاب علمی برای تشکیل تمدن نوین اسلامی است