بدون نظر
 
بانک صادرات مطالبات سپرده گذاران موسسه اعتباری میزان راپرداخت می‌کند
تاریخ انتشار : ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۶:۳۲ ب.ظ
 
معاون سیاسی، امنیتی خراسان رضوی، از پرداخت مطالبات سپرده‌گذاران موسسه مالی، اعتباری تعاونی میزان از سوی بانک صادرات خبر داد.
به گزارش «اخبار بانک» به نقل از ایلنا، سید محسن صادقی، در آینده‌ای نزدیک بانک صادرات به عنوان نهادی که عاملیت میزان را بر عهده گرفته است، نحوه پرداخت مطالبات سپرده‌گذاران را اعلام خواهد کرد.

صادقی، درباره اخبار منتشر شده مبنی بر انحلال موسسه میزان، گفت: هیئت مدیره موسسه مالی میزان، سال گذشته این موسسه را که در قالب تعاونی فعالیت داشته منحل کرده‌اند.

معاون سیاسی، امنیتی استاندار خراسان رضوی، دلیل انحلال این موسسه را از سوی هیئت مدیره، درخواست آن‌ها برای تبدیل شدن موسسه میان به بانک اعلام کرد.

به گفته صادقی، برای تشکیل یک بانک باید تعاونی به یک موسسه و سپس به بانک تبدیل شود.


 

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
اورژانس هوایی تربت حیدریه به زودی راه اندازی می شود تاکنون هیچ فردی در تربت حیدریه به کرونا ویروس مبتلا نشده است/ مردم به شایعات توجه نکنند اولویت جریان انقلابی در مجلس بهبود اقتصاد و رفع قوانین دست و پاگیر تولید است/اولویت تولید در منطقه با محوریت کشاورزی و دامداری است روایت های متناقض یک استعفا! محسن زنگنه نامزد جبهه انقلاب اسلامی در حوزه انتخابیه تربت حیدریه راهی بهارستان شد افراد منتخب معیارهای ولی فقیه را داشته باشند/اسلام کاخ قدرت های جهانی نظام سلطه را به لرزه انداخته است فرآیند برگزاری انتخابات مجلس در پایتخت ابرایشم ایران خون بهای حاج قاسم و شهدای مقاومت اخراج آمریکا از منطقه است/ مجلس قوی و نترس ‌کشور را می سازد کشور با رای ملت اداره می شود/دو تابعیتی ها مشکلات اساسی برای کشور بوجود آوردند/تفکر ما نمی توانیم در حوزه اقتصادی مشکلات را افزایش داده است مردم با خلق حماسه ای دیگر پرونده سیاسی ۹۸ را تکمیل خواهند کرد عوامل اجرایی و نظارت نقش مهمی در سلامت برگزاری انتخابات دارند/لزوم اجرای قانون و رعایت اصل بی طرفی و جانبداری در انتخابات پیش رو نظام اسلامی و جبهه مقاومت به مجلسی شجاع، انقلابی و کارآمد نیاز دارد