بدون نظر
 
در یک اقدام جهادی؛
بانوان بخش رخ تربت حیدریه ۲۰ هزار ماسک مورد نیاز منطقه را تولید کردند
تاریخ انتشار : ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ در ۱۱:۴۶ ق.ظ
 
بانوان روستاهای بخش رخ تربت حیدریه مانند دوران دفاع مقدس در یک اقدام جهادی، 20 هزار ماسک مورد نیاز اهالی منطقه را تولید کردند.

فاطمه واخری نماینده کارگاههای دوخت ماسک در بخش رخ در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت؛ با اشاره به ضرورت همکاری همگانی برای شکست ویروس منحوس کرونا اظهار داشت: با توجه به شیوع کرونا ویروس در کشور و افزایش تقاضای ماسک و کمبود عرضه، امروز هرکس با هر وسیله ای که می‌تواند باید سهمی در مبارزه با این ویروس داشته باشد تا دست در دست هم کشور را از لوث این بیماری منحوس پاک کنیم.

وی افزود: از این رو خواهران جهادگر روستاهای نسر، سربالا، جوادیه، نظامیه، حشمت آباد، نوری، قجاق، شور حصار و اسد آباد ، همپای خیل عظیمی از هم وطنان خویش به همت و همکاری بنیاد برکت اقدام به دوخت ماسک مورد نیاز مردم کردند.

واخری در تشریح این اقدامات گفت: با توجه به کمبود ماسک در منطقه تصمیم گرفتیم بعد از تامین هزینه های مورد نیاز و مواد اولیه توسط ستاد اجرایی فرامین امام رضوان الله تعالی و بنیاد احسان به مقدار نیاز منطقه خود تعدادی ماسک بهداشتی و با کیفیت تهیه کنیم تا با پخش آن در میان مردم از شیوع سریع بیماری جلوگیری کنیم.

نماینده کارگاههای دوخت ماسک در بخش رخ در ادامه از همکاری اهالی و افراد نیکو کار قدردانی کرد و افزود: این طرح که طی چند روز اخیر در کارگاه خیاطی روستاها با نظارت خیاطان محلی و مشارکت بانوان مومن تحت تدابیر مسایل بهداشتی اجرا شد‌ یکی از حرکتهای به موقع و جهادی خواهران به شمار می آید که امیدواریم با تأمین هزینه ها در صورت نیاز مرحله بعدی آن را نیز اجرائی کنیم.

وی اضافه کرد: ماسک های تولید شده به صورت رایگان در میان مردم توزیع شد و در تهیه و تولید آن تعداد ۳۰ نفر از بانوان منطقه رخ حضور داشتند.

بخش جلگه رخ تربت حیدریه شامل 47 پارچه آبادی، 26 هزار نفر جمعیت دارد و مرکز آن شهر رباط سنگ در 30 کیلومتری تربت حیدریه واقع است.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
مسیر منتهی به مجموعه ورزشی آزادی تربت حیدریه نیازمند نگاه ویژه مسئولان است بافت فرسوده تربت حیدریه از فرسودگی خارج می شود! بیش از ۱۰۰۰ بسته معیشتی در تربت حیدریه توزیع شد نماز عید سعید فطر تربت حیدریه به روایت تصویر رعایت توصیه های بهداشتی مسئولان از مصادیق تزکیه نفس در روابط اجتماعی است عیدی خیّر تربت حیدریه به دانشجویان کم بضاعت محورهای مهم بیانات امام خامنه ای(مدظله العالی) در روز جهانی قدس پرداخت  ۹۹۰ میلیون ریال به مددجویان بهزیستی جلگه رخ و کدکن تسویه مطالبات زعفرانکاران خراسان رضوی در هاله ای از ابهام!/مدیر کل تعاون روستایی خراسان رضوی: تسویه مطالبات زعفرانکاران منوط به تخصیص اعتبار از سوی سازمان برنامه و بودجه است انحراف در تحقق بودجه ۹۸ شهرداری تربت حیدریه بدون مجوز شورا سرنوشت بزرگترین اقامتگاه بین راهی کشور در چالشی جدید! فقدان یک سازمان برنامه و بودجه کارآمد، نمایندگان مجلس را ناچار به پیگیری پروژه های دولتی کرده است/حرکت جهادی، شبانه روزی و بی منت مسیر اصلی کارگزاران نظام