بدون نظر
 
فرمانده انتظامی خراسان رضوی:
باند چک‌های بلامحل در تربت حیدریه متلاشی شد
تاریخ انتشار : ۲۶ دی ۱۳۹۵ در ۱۱:۴۴ ق.ظ
 
باند کلاهبرداری با چک های بلامحل در شهرستان تربت حیدریه که ۱۸۰ میلیون تومان از کلی فروشی های سطح شهر کلاهبرداری کرده بودند، متلاشی شد.

به گزارش تابان تربت، به نقل از خبرگزاری مهر: سردار بهمن امیری مقدم فرمانده انتظامی استان خراسان رضوی گفت: در پی گزارش چند فقره کلاهبرداری از کسبه شهر تربت حیدریه تیمی از پلیس آگاهی این شهرستان موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: در بررسی اظهارات مالباختگان که مالک کلی فروشی اجناس خواروبار هستند مشخص شد سه مرد جوان با اجاره یک مغازه کلی فروشی در هسته مرکزی شهر تربت حیدریه پس از جلب اعتماد طعمه های خود مقادیری زیادی اجناس را در قبال چک های بلامحل خریداری و در هنگام وصول چک متواری شده اند.

سردار امیری مقدم تصریح کرد: کارآگاهان اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی شهرستان تربت حیدریه با استفاده از سرنخ های بجامانده از آنان تحقیقات میدانی گسترده ای را شروع و مخفیگاه یکی از متهمان را شناسایی و با هماهنگی قضائی او را دستگیر کردند.

وی ادامه داد: متهم ۴۵ ساله به نام جواد در بازجویی های به عمل آمده در مواجهه با شکات پرونده به ۱۰ فقره کلاهبرداری ۱۸۰ میلیون تومانی از ۱۰ نفر از مالکان کلی فروشی ها در شهر مشهد و شهر تربت حیدریه با همدستی دو تن از دوستانش با تهیه یک دسته چک ۲۵ برگی بدون پشتوانه مالی اعتراف کرد.

این مقام انتظامی اظهار داشت: با راهنمایی متهم مخفیگاه یکی از همدستانش شناسایی و کارآگاهان پلیس آگاهی در اقدامی غافلگیرانه همدست او (محمد ۴۳ ساله) را دستگیر کردند.

وی با اشاره به ادامه تحقیقات برای دستگیری دیگر عضو این باند حرفه ای کلاهبرداری به شهروندان توصیه کرد : در هنگام معاملات از صحت اسناد ارائه شده توسط طرف مقابل اطمینان پیدا کنند و در تنظیم قرار دادها کلیه قوانین و مقررات مربوطه را رعایت کرده و ضمن حفظ هوشیاری مانع رسیدن افراد شیاد به نیت پلیدشان شوند

انتهای پیام/

 

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
روحیه جهاد و شهادت سایه جنگ را از این کشور دور کرد نه سازش و مذاکره! مطالعه زندگی نامه علما و اندیشمندان جهان اسلام از مهمترین سنت های کارآمد حوزه علمیه است ۳۰ گروه جهادی، تبلیغی به استان های سیل زده اعزام شدند توفیقات توئیتری جبهه انقلاب خراسان رضوی می تواند پایتخت کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور باشد ۱۲۶ کانون فرهنگی هنری در مساجد تربت حیدریه فعال هستند پیش همایش ملی حوزه علمیه و سنت های کارآمد در تربت حیدریه برگزار می شود رشد ۲۳۰ درصدی صادرات سیمان از پایانه راه آهن تربت حیدریه به کشورهای آسیای میانه یک بام و دو هوایِ ماندن یا رفتن! ۴۰ درصد اصلاح روکش جاده “کدکن؛ تلخ بخش” به اتمام رسیده است انتقاد رییس مرکز ملی فرش ایران از واردات بی رویه نخ ابریشم مطالعات اشتباه گریبانگیر مدیریت شهری تربت حیدریه!