بدون نظر
 
سرپرست نمایندگی راه و شهرسازی زاوه:
بالغ بر ۸۰۰ خانوار روستایی در زاوه از راه آسفالت برخوردار شدند
تاریخ انتشار : ۱۰ دی ۱۳۹۶ در ۱۲:۴۹ ب.ظ
 
سرپرست نمایندگی راه و شهرسازی شهرستان زاوه گفت: با اتمام مرحله نخست پروژه آسفالت راه روستاهای چاهوک، حسن آباد، رحمت آباد، میرپسند و شوراب از توابع بخش سلیمان این شهرستان بالغ بر 800 خانوار روستایی در زاوه از راه اسفالته برخوردار شدند.

به گزارش تابان تربت، مرتضی رضا زاده در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: مرمت و بهسازی این پروژه در فاصله ۴٫۵ کیلومتر راه با اعتباری بالغ بر ۱۵ میلیارد ریال در مرحله نخست ۸۰۰ خانوار روستائی را از نعمت راه آسفالته برخوردار کرده است.

 

وی از روستاهای چاهوک، حسن آباد، رحمت آباد، میرپسند و شوراب از توابع بخش سلیمان شهرستان زاوه بعنوان اتمام مرحله نخست این پروژه یاد کرد.

 

سرپرست نمایندگی راه و شهرسازی شهرستان زاوه در ادامه زیر سازی  مرحله دوم این پروژه به طول ۳٫۵ کیلومتر را از دیگر فعالیت های در دست اقدام عنوان کرد و گفت: عملیات زیرسازی  مسیر به طول ۳٫۵ کیلومتر در حال انجام است که در صورت تأمین اعتبار و مساعد بودن شرایط جوی، فاز دوم این محور تا پایان امسال به بهره برداری خواهد رسید.

 

رضازاده با انتقاد از حجم تردد در این محور، جاده اصلی تربت حیدریه به زاوه را با این میزان خودرو غیر استاندارد دانست و افزود: طول جاده تربت حیدریه به دولت آباد مرکز شهرستان زاوه ۲۸ کیلومتر با عررض ۱۱ متر است که تنها ظرفیت تردد روزانه ۳ هزار خودرو را دارد اما روزانه بالغ بر ۶ هزار خودرو از این مسیر تردد دارند.

 

محور تربت حیدریه به زاوه علاوه بر داشتن کارخانه سیمان زاوه و تردد به سمت آسیای میانه،  قطب تولید زعفران ایران و جهان است و  سالانه در فصل برداشت این محصول شاهد حجم انبوهی از خودروهائی است که متاسفانه چندین تن در این فصل از سال قربانی می شوند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
پیامبر اکرم(ص) انسان های تمدن ساز تربیت کرد  دوره آموزشی دور زدن تحریم ها دایر شد ۷۰۰ شرکت دانش بنیان در بخش کشاورزی مشمول دریافت حمایت های مالی صندوق خاص هستند انفعال تشکل های دانشجویی تربت حیدریه در مطالبه گری از مسوولان پذیرش ۱۰۵ مقاله در همایش ملی زعفران تربت حیدریه نخبگان تربت حیدریه ایده های برتر را ارایه کردند پدافند غیر عامل، دفاعی غیر نظامی است سنت غلط ارایه گزارش های رفع تکلیفی باید برچیده شود شعار مرگ بر آمریکا تعطیل پذیر نیست/کسانی که با شعار مرگ بر آمریکا مخالفند در نهایت از دامان سیاستمداران جنایتکار ایالات متحده و مزدورانش سر درآوردند