بدون نظر
 
سرپرست نمایندگی راه و شهرسازی زاوه:
بالغ بر ۸۰۰ خانوار روستایی در زاوه از راه آسفالت برخوردار شدند
تاریخ انتشار : ۱۰ دی ۱۳۹۶ در ۱۲:۴۹ ب.ظ
 
سرپرست نمایندگی راه و شهرسازی شهرستان زاوه گفت: با اتمام مرحله نخست پروژه آسفالت راه روستاهای چاهوک، حسن آباد، رحمت آباد، میرپسند و شوراب از توابع بخش سلیمان این شهرستان بالغ بر 800 خانوار روستایی در زاوه از راه اسفالته برخوردار شدند.

به گزارش تابان تربت، مرتضی رضا زاده در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: مرمت و بهسازی این پروژه در فاصله ۴٫۵ کیلومتر راه با اعتباری بالغ بر ۱۵ میلیارد ریال در مرحله نخست ۸۰۰ خانوار روستائی را از نعمت راه آسفالته برخوردار کرده است.

 

وی از روستاهای چاهوک، حسن آباد، رحمت آباد، میرپسند و شوراب از توابع بخش سلیمان شهرستان زاوه بعنوان اتمام مرحله نخست این پروژه یاد کرد.

 

سرپرست نمایندگی راه و شهرسازی شهرستان زاوه در ادامه زیر سازی  مرحله دوم این پروژه به طول ۳٫۵ کیلومتر را از دیگر فعالیت های در دست اقدام عنوان کرد و گفت: عملیات زیرسازی  مسیر به طول ۳٫۵ کیلومتر در حال انجام است که در صورت تأمین اعتبار و مساعد بودن شرایط جوی، فاز دوم این محور تا پایان امسال به بهره برداری خواهد رسید.

 

رضازاده با انتقاد از حجم تردد در این محور، جاده اصلی تربت حیدریه به زاوه را با این میزان خودرو غیر استاندارد دانست و افزود: طول جاده تربت حیدریه به دولت آباد مرکز شهرستان زاوه ۲۸ کیلومتر با عررض ۱۱ متر است که تنها ظرفیت تردد روزانه ۳ هزار خودرو را دارد اما روزانه بالغ بر ۶ هزار خودرو از این مسیر تردد دارند.

 

محور تربت حیدریه به زاوه علاوه بر داشتن کارخانه سیمان زاوه و تردد به سمت آسیای میانه،  قطب تولید زعفران ایران و جهان است و  سالانه در فصل برداشت این محصول شاهد حجم انبوهی از خودروهائی است که متاسفانه چندین تن در این فصل از سال قربانی می شوند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
اروپا با سیاست چماق و هویچ عمق استراتژیک و قدرت منطقه ای ایران را هدف قرار داده است/سران اروپا تکمیل کننده پازل بازی ترامپ هستند کشف منطقه تاریخی در تربت حیدریه بهره برداری از پردیس سینمایی تربت حیدریه تا پایان شهریور تقویت اراده پولادین، موفقیت در عرصه های مختلف را رقم می زند ورزشکار معلول تربت حیدریه قهرمان مسابقات دو ومیدانی کشور شد نبرد تن با تفنگ جهاد کبیر، ظلم ستیزی و مبارزه جدی با نظام سلطه است/مبارزه با استکبار از مواضع قرآنی است کشف یک تن و ۲۳۹ کیلو گرم مواد مخدر در تربت حیدریه فعالیت های انجام شده در حوزه پدافند غیر عامل مشهود نیست دشمن به دنبال دوقطبی سازی در جامعه است/فتح بیت المقدس در «عملیات بوکمال» شبیه سازی شد مطالبه رهبر معظم انقلاب اسلامی فتح افق‌های نو در دانشگاه فرهنگیان است معرفی برند منطقه تربت حیدریه نیازمند شاخصه ای منحصر به فرد است