بدون نظر
 
سرپرست نمایندگی راه و شهرسازی زاوه:
بالغ بر ۸۰۰ خانوار روستایی در زاوه از راه آسفالت برخوردار شدند
تاریخ انتشار : ۱۰ دی ۱۳۹۶ در ۱۲:۴۹ ب.ظ
 
سرپرست نمایندگی راه و شهرسازی شهرستان زاوه گفت: با اتمام مرحله نخست پروژه آسفالت راه روستاهای چاهوک، حسن آباد، رحمت آباد، میرپسند و شوراب از توابع بخش سلیمان این شهرستان بالغ بر 800 خانوار روستایی در زاوه از راه اسفالته برخوردار شدند.

به گزارش تابان تربت، مرتضی رضا زاده در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: مرمت و بهسازی این پروژه در فاصله ۴٫۵ کیلومتر راه با اعتباری بالغ بر ۱۵ میلیارد ریال در مرحله نخست ۸۰۰ خانوار روستائی را از نعمت راه آسفالته برخوردار کرده است.

 

وی از روستاهای چاهوک، حسن آباد، رحمت آباد، میرپسند و شوراب از توابع بخش سلیمان شهرستان زاوه بعنوان اتمام مرحله نخست این پروژه یاد کرد.

 

سرپرست نمایندگی راه و شهرسازی شهرستان زاوه در ادامه زیر سازی  مرحله دوم این پروژه به طول ۳٫۵ کیلومتر را از دیگر فعالیت های در دست اقدام عنوان کرد و گفت: عملیات زیرسازی  مسیر به طول ۳٫۵ کیلومتر در حال انجام است که در صورت تأمین اعتبار و مساعد بودن شرایط جوی، فاز دوم این محور تا پایان امسال به بهره برداری خواهد رسید.

 

رضازاده با انتقاد از حجم تردد در این محور، جاده اصلی تربت حیدریه به زاوه را با این میزان خودرو غیر استاندارد دانست و افزود: طول جاده تربت حیدریه به دولت آباد مرکز شهرستان زاوه ۲۸ کیلومتر با عررض ۱۱ متر است که تنها ظرفیت تردد روزانه ۳ هزار خودرو را دارد اما روزانه بالغ بر ۶ هزار خودرو از این مسیر تردد دارند.

 

محور تربت حیدریه به زاوه علاوه بر داشتن کارخانه سیمان زاوه و تردد به سمت آسیای میانه،  قطب تولید زعفران ایران و جهان است و  سالانه در فصل برداشت این محصول شاهد حجم انبوهی از خودروهائی است که متاسفانه چندین تن در این فصل از سال قربانی می شوند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
بهره برداری ار دو پاسگاه پلیس راه خراسان رضوی ۸۴ درصد منابع آبی خراسان رضوی در بخش کشاورزی است/جهاد کشاورزی فعالیت خاصی برای کنترل منابع آبی ندارد/طرح های جهاد کشاورزی باید الزام آور شود ایجاد منطقه ویژه اقتصادی در تربت حیدریه بودجه شهرداری تربت حیدریه ۷۱۰ میلیارد ریال برآورد شد بازسازی کاروانسرای لاری تربت حیدریه به بخش خصوصی واگذار می شود رفتار مناسب با معتادان بهبود یافته برگشت موفقیت آمیز به آغوش جامعه را بهمراه دارد «منوچهر امینیان» افسر انقلابی تیپ ۱۷۷ ارتش در تربت حیدریه برگزاری جشنواره منطقه ای خاتون خورشید در تربت حیدریه روایتی از پروژه های نیمه تمام تربت حیدریه/ از زخم کلنگ های یادگاری بر زمین مانده دولتها تا چشم انتظاری بودجه برای تکمیل پروژه ها حضور تماشایی ملت ایران در یوم الله ۲۲ بهمن، پیام اقتدار ملی و مبارزه با نظام سلطه را به جهان مخابره کرد جبهه استکبار از پویایی و زنده بودن انقلاب اسلامی عصبانی است/دشمن جایگاه رهبری و القای ناامیدی در بین جامعه را هدف قرار داده است جودوی کشور نیازمند بروز رسانی است