بدون نظر
 
رییس هلال احمر تربت حیدریه:
بالغ بر ۱۶ هزار مسافر نوروزی به پست های ایمنی و سلامت هلال احمر تربت حیدریه مراجعه کردند
تاریخ انتشار : ۰۷ فروردین ۱۳۹۸ در ۱۰:۳۰ ق.ظ
 
رییس جمعیت هلال احمر تربت حیدریه گفت: از ابتدای شروع طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی تاکنون 16 هزار و 709 نفر به پست های نوروزی ایمنی وسلامت این جمعیت مراجعه که از این تعداد 12 هزلر و 568 نفر به پایگاه های ثابت و 4هزار و 142 نفر ازخدمات پایگاه های سیار طرح سحاب بهره مند شده اند.

رضا مومن زاده در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت؛ اظهار کرد: در پیوند با این موضوع و از ابتدای اجرای این طرح ۲۵۰ نفر روز عضو جوان داوطلب تاکنون مشارکت داشته اند.

 

وی افزود: در این طرح ۳ هزار و ۸۰۸ نفر به پویش ملی بهرفت (بهبود رفتارهای ترافیکی) پیوسته اند ومیثاق نامه این طرح را پذیرفته اند تا با رعایت قوانین و مقررات رانندگی سفری سالم وایمن را برای خود و خانواده خویش داشته باشند.

 

مومن زاده خاطر نشان کرد: تاکنون ۱۶۰۰ نفر به ایستگاه های سلامت مراجعه و از خدمات فشار خون، قندخون و …بهرمند شدند

 

رییس جمعیت هلال احمر تربت حیدریه گفت: همچنین در این ایام ۲هزار و ۹۳۵ کودک نونهال نیز با مراجعه به فضاهای دوستدارکودک از خدمات این ایستگاه ها بهرمند شدند و بیش از ۱۰ هزار نقشه، بروشور،کارت همیارهلال، راهنمای گردشگری و محصولات فرهنگی نیز توزیع شده است

 

طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی تا ۱۶ فروردین ماه ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
روحیه جهاد و شهادت سایه جنگ را از این کشور دور کرد نه سازش و مذاکره! مطالعه زندگی نامه علما و اندیشمندان جهان اسلام از مهمترین سنت های کارآمد حوزه علمیه است ۳۰ گروه جهادی، تبلیغی به استان های سیل زده اعزام شدند توفیقات توئیتری جبهه انقلاب خراسان رضوی می تواند پایتخت کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور باشد ۱۲۶ کانون فرهنگی هنری در مساجد تربت حیدریه فعال هستند پیش همایش ملی حوزه علمیه و سنت های کارآمد در تربت حیدریه برگزار می شود رشد ۲۳۰ درصدی صادرات سیمان از پایانه راه آهن تربت حیدریه به کشورهای آسیای میانه یک بام و دو هوایِ ماندن یا رفتن! ۴۰ درصد اصلاح روکش جاده “کدکن؛ تلخ بخش” به اتمام رسیده است انتقاد رییس مرکز ملی فرش ایران از واردات بی رویه نخ ابریشم مطالعات اشتباه گریبانگیر مدیریت شهری تربت حیدریه!