بدون نظر
 
معاون آموزش هلال احمر خراسان رضوی:
بالغ بر چهار هزار نجاتگر در طرح نوروزی خراسان رضوی حضور دارند
تاریخ انتشار : ۰۱ اسفند ۱۳۹۷ در ۱۲:۲۹ ب.ظ
 
معاون آموزش و پژوهش جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی گفت: بالغ بر چهار هزار نفر نجاتگر آموزش دیده و دارای درجه رتبه بندی شده، در طرح نوروزی امسال حضور فعال دارند.

به گزارش تابان تربت؛ مریم یوسفی صبح امروز  در آیین آغاز دوره بازآموزی طرح نوروزی ۹۸ و مسابقات امداد و نجات منطقه ۳ خراسان رضوی افزود: البته تعداد جمعیت امدادگران استان بیش از این میزان است که چون هنوز دوره های رتبه بندی را طی نکرده اند، در این آمار وجود ندارند.

 

وی دوره های بازآموزی را در طول سال سه دوره شامل تابستانه، زمستانه و نوروزی عنوان کرد و گفت: ۲ دوره نخست در شهرستان ها برگزار می شود، ولی با توجه به افزایش سفرهای نوروزی به این استان، برگزاری دوره های بازآموزی نوروزی برای ما از اهمیت ویژه ای برخوردار است و لذا به صورت منطقه ای برگزار می شود.

به گفته یوسفی بر این اساس استان را به چهار منطقه تقسیم کردیم تا در این دوره های بازآموزی افراد بیشتری شرکت داشته باشند که شامل: قوچان، تایباد، نیشابور و تربت حیدریه است که هر کدام از این شهرستان ها، شهرستان های همجوار خود را پوشش دهند.

 

دوره بازآموزی طرح نوروزی ۹۸ و مسابقات امداد و نجات منطقه ۳ خراسان رضوی با حضور ۱۲۰نفر از شهرستان های گناباد، مه‌ولات، بجستان، بردسکن، کاشمر، تربت جام، خواف، رشتخوار، فریمان و تربت حیدریه روز چهارشنبه به میزبانی تربت حیدریه آغاز و چهار روز ادامه دارد.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
رهبری دستور داده‌اند که جلسات شورا بدون حضور روحانی هم برگزار شود ادامه راه جریان مقاومت شفاف است/اگر بنا بود بهانه سختی و کمبود گرفته شود هیچگاه خرمشهر آزاد نمی شد برخی رسانه های داخلی در خدمت عملیات روانی و ادبیات خشن دشمن قرار گرفتند/استراتژی نظام مقاومت و ایستادگی است در پی نشانی از «محمد قهرمان» در زادگاهش تربت حیدریه! ماجرای آنتن نصب شده در روستای مرجان چه بود؟ رسانه ها و روابط عمومی ها فضای آرام و به دور از التهاب را در کشور حاکم کنند ۱۸ هزار نفر مبتلا به بیماری فشار خون در تربت حیدریه شناسایی شد ملت ایران با هر گونه مذاکره ای که حاکی از ترس مذاکره کننده گان باشد مخالف است/تقابل امروز ما با استکبار در میدان اقتصادی است کاوش‌های باستان‌شناسی در منطقه «دامسک» ادامه یابد اصل تبلیغ و ترویج زکات ضعیف است/جمع آوری ۱۴ میلیارد ریال زکات در تربت حیدریه محورهای مهم بیانات رهبر معظم انقلاب در جمع مسوولان نظام افزایش ۲۰ درصدی نرخ کرایه تاکسی ها در تربت حیدریه