بدون نظر
 
بازیکن جدید مدنظر پرسپولیسی‌ها لو رفت
تاریخ انتشار : ۱۵ تیر ۱۳۹۴ در ۴:۵۳ ب.ظ
 
پرسپولیسی‌ها بر سر انتقال یک بازیکن جوان از تیم راه آهن به مشکل بزرگی خورده‌اند.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از جام نیوز، پرسپولیس و مسئولان این تیم این روزها شرایط کاملا خاصی را می گذرانند و به نظر می رسد در روزهای باقی مانده از نقل و انتقالات نیز شرایط ویژه ای بر قرمزترین تیم ایران حکم‌فرما باشد.

 

پرسپولیسی ها منتظر ماندن یا سقوط راه آهن

 

به نظر می رسد داستان عجیبی که بین پیکان و راه آهن برسر بازیکن خارجی لوکوموتیورانان به وجود آمد و جلسه  دوباره ای که در خصوص رای صادر شده قبلی برسر این مناقشه به راه افتاده به پرسپولیسی ها بی ارتباط نباشد. گویا پرسپولیس خواهان جذب میلاد محمدی دفاع جوان راه آهن است که با توجه به شرایط سنی اش و عملکردی که از خود نشان داده ، می تواند گزینه خوبی برای پرسپولیس باشد اما بر سر این انتقال مشکل بزرگی وجود دارد . این مدافع جوان هنوز با راه آهن قرارداد دارد و جدایی اش منوط به کسب رضایت مسئولان این باشگاه است و اگر راه آهن لیگ برتری بماند خیلی بعید است راه آهنی ها به جدایی او از تیم شان رضایت دهند و به نظر می رسد به همین دلیل پرسپولیسی ها بدشان نمی آید راه آهن به لیگ یک برود تا جایی میلاد محمدی از این باشگاه راحت تر از قبل  امکان پذیر شود .

 

نیازهای برانکو

 

سرمربی کروات پرسپولیس در لیست خود نفراتی را گنجانده بود وبه باشگاه اعلام کرد که براساس نیاز منطقه ای برای پرسپولیس بوده است . با توجه به دو خرید پرسپولیس و همین طور تمدید همکاری با برخی مهره های کلیدی ، در حال حاضر هنوز دو نیاز برانکو براساس لیست اش برآورده نشده است . این دو پست یک مدافع چپ کلاسیک و یک مهاجم با شم بالای گلزنی است که فعلا بازار داخلی انتظارات برانکو را برآورده نکرده واین احتمال دور از ذهن نیست که پرسپولیسی ها برای این دو پست دست به دامن گزنیه های غیر ایرانی و خارجی شوند تا رضایت سرمربی خود را در فصل نقل و انتقالات جلب نمایند .

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
مطالبات زعفرانکاران تا پایان اردیبهشت پرداخت می شود بیش از ۱۷ هزار جعبه تخم نوغان در استانهای خراسان توزیع می شود تولید ماسک های دولایه استریل در جلگه رخ تربت حیدریه تخریب ساخت و سازهای غیر مجاز و رفع تصرف اراضی دولتی در تربت حیدریه تلخ و شیرین کرونا در تربت حیدریه تولید ویروس عملیات روانی کرونا و تناقض های بی پاسخ رسانه های معاند لندنی و سعودی جلوه شکوفه های بهاری در شهر کدکن تربت حیدریه غربالگری ۷۵ درصد جمعیت منطقه تربت حیدریه در طرح بسیج ملی مقابله با کرونا غربالگری ۷۷۹۱ نفر در ورودی های تربت حیدریه/اعمال قانون ۱۷ خودروی غیر بومی گشت های امنیتی محله محور بسیج تربت حیدریه تغییر ماموریت داد دستگیری باند حفاران غیرمجاز در کدکن شیوع ویروس کرونا و کاهش ۵۱ درصدی مصرف بنزین در منطقه تربت حیدریه/افزایش ۱۲ درصدی فرآوردهای نفتی در سال ۹۸