بدون نظر
 
بازنشستگان‌معترض یکی از خیابان‌های اصفهان را بستند!+تصاویر
تاریخ انتشار : ۲۱ مرداد ۱۳۹۴ در ۵:۵۵ ب.ظ
 
حال این تجمع برای باردیگر و با شیوه ای جدید و آن نشستن در عرض خیابان صورت گرفته است.

ه گزارش تابناک اصفهان، جمعی از بازنشستگان صنعت فولاد استان اصفهان ظهر امروز در مقابل ساختمان کانون بازنشستگان فولاد استان تجمع کردند.

شاید این برای چندمین بار پیاپی در سال جاری باشد که بازنشستگان ذوب آهن اصفهان در اعتراض به تاخیر در پرداخت حقوق خود دست به تجمع می زنند.

آخرین تجمع این جمع در برابر ساختمان استانداری اصفهان بود.

حال این تجمع برای باردیگر و با شیوه ای جدید و آن نشستن در عرض خیابان صورت گرفته است.

گفتنی است، به دلیل این نحوه اعتراض بازنشستگان فولاد استان اصفهان، ابتدا و انتهای خیابان نشاط از سوی نیروی انتظامی مسدود شده است و همچنان بازنشستگان روی زمین به نشانه اعتراض نشسته اند.

تاکنون هیچ یک از مسئولان مرتبط برای صحبت با معترضان در محل اجتماع حاضر نشده اند.

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
روایت های متناقض یک استعفا! محسن زنگنه نامزد جبهه انقلاب اسلامی در حوزه انتخابیه تربت حیدریه راهی بهارستان شد افراد منتخب معیارهای ولی فقیه را داشته باشند/اسلام کاخ قدرت های جهانی نظام سلطه را به لرزه انداخته است فرآیند برگزاری انتخابات مجلس در پایتخت ابرایشم ایران خون بهای حاج قاسم و شهدای مقاومت اخراج آمریکا از منطقه است/ مجلس قوی و نترس ‌کشور را می سازد کشور با رای ملت اداره می شود/دو تابعیتی ها مشکلات اساسی برای کشور بوجود آوردند/تفکر ما نمی توانیم در حوزه اقتصادی مشکلات را افزایش داده است مردم با خلق حماسه ای دیگر پرونده سیاسی ۹۸ را تکمیل خواهند کرد عوامل اجرایی و نظارت نقش مهمی در سلامت برگزاری انتخابات دارند/لزوم اجرای قانون و رعایت اصل بی طرفی و جانبداری در انتخابات پیش رو نظام اسلامی و جبهه مقاومت به مجلسی شجاع، انقلابی و کارآمد نیاز دارد همه جریان های سیاسی در انتخابات حضور دارند/۵ هزار نفر مجری برگزاری انتخابات در حوزه انتخابیه تربت حیدریه ۲۵ درصد از مطالبات زعفران کاران امروز پرداخت می شود نصب سازه فوق سنگین ۵۲ متری کارخانه فولاد تربت حیدریه/تکنولوژی واحدهای احیا و گندله سازی در کشور بومی شده است