بدون نظر
 
امام جمعه تربت حیدریه:
بازسازی اعتماد ملی با نزدیک شدن به مردم و عمل به وعده ها محقق می شود
تاریخ انتشار : ۱۲ شهریور ۱۴۰۰ در ۲:۳۳ ب.ظ
 
حجت الاسلام عصمتی به سخنان اخیر مقام معظم رهبری در جمع دولتمردان مبنی بر لزوم بازسازی اعتماد مردمی اشاره کرد و گفت: این مهم یقینا با نزدیک شدن به مردم، عمل به وعده ها و همچنین پرهیز از تجمل گرایی محقق خواهد شد.

به گزارش خبرنگار تایان تربت، حجت الاسلام محمدرضا عصمتی در آئین خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه تربت حیدریه اظهار کرد:
مقام معظم رهبری در نخستین دیدار خود با هیئت دولت خطاب به دولتمردان بر بازسازی به اعتماد ملی و مردمی تاکید کردند و این جمله شاید برای اولین بار از لسان معظم له شنیده شده باشیم.

وی تصریح کرد: در این ۴۳ سال از عمر با برکت انقلاب با حضور و همت مردم در صحنه ها، نظام اسلامی بارور و به نتیجه رسیده و ملت با استقامت در این مسیر حرکت کردند و این فقط بخاطر اعتماد مردمی بوده است.

خطیب جمعه تربت حیدریه گفت: برخی اوقات اتفاق افتاده که این اعتماد عمومی ضعیف شده لذا این اعتماد باید همانند اوایل انقلاب ترمیم، بازسازی و تقویت شود.

امام جمعه نربت حیدریه بازسازی و ارتقای اعتماد مردمی را بر سه محور عنوان کرد و افزود: نزدیک شدن به مردم برای رفع مشکلات،
عملی کردن قول ها و وعده ها که در شعارهای انتخاباتی و پس از آن داده شد و همچنین ساده زیستی و پرهیز از اشرافی گری و تجمل گرایی سه اقدامی است که می تواند اعتماد مردمی را به نظام اسلامی ارتقا بخشد.

وی بیان کرد: ولایت محوری یعنی مقلد بودن بمعنای واقعی کلمه که تمام توان و نیروی خود را برای عملی،ساختن راهبرددهای رهبری بمار بندین تا به آن دولت مورد نظر اسلامی برسیم.

امام جمعه تربت حیدریه گفت: برخی مناسک عبادی داریم که باید انجام بگیرد که از جمله آنها عزاداری سیدالشهدا علیه السلام و اغظم مناسک است، چرا که اقامه این عزا ما را زودتر به خدا می رساند اما این عزاداری باید همراه با احساس و عقلانیت باشد تا هیئتی یک انسان محبوب و مطلوب خداوند تعالی باشد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
پیوست عدالت در وزارت بهداشت خدمت رسانی به مناطق محروم است واردات واکسن طی دو هفته آینده به ۱۶۰ میلیون دز می رسد / ۷۶ میلیون جمعیت کشور واکسینه شده اند بیمارستان ۲۷۲ تختخوابی امام حسین علیه السلام تربت حیدریه افتتاح شد وزیر بهداشت وارد تربت حیدریه شد مرزبانی از دین مهمترین میثاق طلاب و روحانیون است خرید حمایتی زعفران در خراسان رضوی آغاز شد پسته‌کاران پسته خندان نیستند مهمترین دستاورد سفرهای استانی دولت محرومیت زدایی از مناطق محروم است پروژه های نیمه تمام ورزشی تربت حیدریه معطل ۱۸ میلیارد تومان اعتبار پیکر شهید محمد محمدی در تربت‌حیدریه تشییع شد بهره برداری از ۴ مینی چمن ورزشی در منطقه تربت حیدریه پارک جنگلی شهید حجتی تربت حیدریه فرصت مناسب برای تقویت گردشگری