بدون نظر
 
علی لاریجانی در تربت حیدریه:
ایران هرگز شروط ۱۲ گانه ترامپ را نمی‌پذیرد/امروز اگر مقابل آمریکا ناایستیم چند قدم چلوتر می آید/ایستادگی راه مقابله با زیادی خواهی های آمریکا است
تاریخ انتشار : ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ در ۱:۱۰ ب.ظ
 
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: ایران هرگز شروط 12 گانه ترامپ را نمی‌پذیرد زیرا این ۱۲ مورد حقوق ملت ایران را به ذلت می کشاند.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ علی لاریجانی ظهر امروز در جمع معلمان تربت حیدریه با تاکید بر اینکه ادبیاتمان باید طوری باشد که وحدت داشته باشیم، افزود: من دیروز در سخنان مقام معظم رهبری این نکته را دیدم و این خیلی به موقع است که وقتی شما با یک حریف قدرت مندی طرف هستید که از همه ابزارها برای فشار بر ملت ایران استفاده می کند باید درون خودمان را منسجم کرده و با هم باشیم.

 

وی با اشاره به اینکه همدیگر را آزار ندهیم و باهم کار کنیم زیرا همه در یک کشتی هستیم، گفت: ممکن است برخی تصور کنند که چرا به این وضع رسیده ایم؟ و آیا راه دیگری بود؟ و مگر اینها خود غربی ها نگفتند ما در مسئله هسته ای می خواهیم توافق کنیم؟.

 

رئیس مجلس تصریح کرد: جمهوری اسلامی پذیرفت و دوسال مذاکره کردیم به توافق رسیدیم و این توافق را همه قبول کردند، اما یک موجود عجیب و غریبی پیدا شده در آمریکا که زیر این قرارداد زده و شروع کرده بر خلاف قوانین بین المللی فشار آوردن.

 

لاریجانی قبول شروط ۱۲ گانه ترامپ را ذلت آفرین دانست و افزود: ترامپ ۱۲ مورد نوشت و گفت اگر این ها را بپذیرید؟ من حرفی ندارم، اما قبول این شروط شرف مردم ایران را زیر پا می گذارد.

 

رییس مجلس شورای اسلامی در ادامه بیان داشت: از ما نخواهید که این را انجام دهیم زیرا این ۱۲ مورد حقوق ملت ایران را به ذلت می کشاند و ایران هرگز شروط ۱۲ گانه ترامپ را نمی‌پذیرد.

 

وی خاطر نشان کرد: پس باید همه بایستیم و صبور باشیم و اگر صبر و استقامت داشته باشیم؛ این موجود نالایق مجبور به تمکین می شود اما اگر صبور نباشیم جلوتر می آید.

 

لاریجانی که خود روزگاری مناصب امنیتی چون دبیری شورای امنیت ملی در کارنامه سیاسی خود دارد افزود: من انسان کم سابقه ای در حوزه امنیت کشور نیستم و بین خودم و خدا، آنچه که حق می دانم را به شما می گویم.

 

وی افزود: اگر در مقابل امریکا امروز نایستیم چند قدم جلوتر خواهد آمد و بدتر از کاری که با عربستان سعودی کرد با ما می کند و ببینید با عربستان چه می کند؟ پولش را می گیرد تحقیرش هم می کند.

ل

اریجانی در ادامه سخنان خود در جمع فرهنگیان تربت حیدریه از ملت ایران بعنوان ملتی با تمدن و ریشه دار نام برد و افزود: پس باید من و مدیران ملت از حقوق ملت وکشور دفاع کنیم.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
Dirty Factual Statements About free spins Unveiled Celebrating the Women at Tufts کمیته برنامه ریزی شهرستان بی خاصیت است Top Five casino real money Urban myths تخلف دفاتر پیشخوان دولت در تربت حیدریه خطر عبور خط انتقال گاز از میان بهترین باغ های روستای کامه علیا پیمانکار سالاری دولت بلای جان مردم! اقدامات جزیره ای و موازی کاری دردی را درمان نمی کند انتقاد عضو شورای شهر تربت حیدریه از وضعیت فروشگاه های زنجیره ای بیست و هفتمین کاروان پیاده و زیارتی بافق یزد وارد تربت حیدریه شد+تصاویر بیش از ۱۴۰ هزار نفر در منطقه تربت حیدریه تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی هستند ارتقای سواد فضای مجازی در جامعه آسیب های این حوزه را کاهش می دهد/ضرورت تغییر موضع از حوزه پدافندی به آفندی