بدون نظر
 
علی لاریجانی در تربت حیدریه:
ایران هرگز شروط ۱۲ گانه ترامپ را نمی‌پذیرد/امروز اگر مقابل آمریکا ناایستیم چند قدم چلوتر می آید/ایستادگی راه مقابله با زیادی خواهی های آمریکا است
تاریخ انتشار : ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ در ۱:۱۰ ب.ظ
 
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: ایران هرگز شروط 12 گانه ترامپ را نمی‌پذیرد زیرا این ۱۲ مورد حقوق ملت ایران را به ذلت می کشاند.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ علی لاریجانی ظهر امروز در جمع معلمان تربت حیدریه با تاکید بر اینکه ادبیاتمان باید طوری باشد که وحدت داشته باشیم، افزود: من دیروز در سخنان مقام معظم رهبری این نکته را دیدم و این خیلی به موقع است که وقتی شما با یک حریف قدرت مندی طرف هستید که از همه ابزارها برای فشار بر ملت ایران استفاده می کند باید درون خودمان را منسجم کرده و با هم باشیم.

 

وی با اشاره به اینکه همدیگر را آزار ندهیم و باهم کار کنیم زیرا همه در یک کشتی هستیم، گفت: ممکن است برخی تصور کنند که چرا به این وضع رسیده ایم؟ و آیا راه دیگری بود؟ و مگر اینها خود غربی ها نگفتند ما در مسئله هسته ای می خواهیم توافق کنیم؟.

 

رئیس مجلس تصریح کرد: جمهوری اسلامی پذیرفت و دوسال مذاکره کردیم به توافق رسیدیم و این توافق را همه قبول کردند، اما یک موجود عجیب و غریبی پیدا شده در آمریکا که زیر این قرارداد زده و شروع کرده بر خلاف قوانین بین المللی فشار آوردن.

 

لاریجانی قبول شروط ۱۲ گانه ترامپ را ذلت آفرین دانست و افزود: ترامپ ۱۲ مورد نوشت و گفت اگر این ها را بپذیرید؟ من حرفی ندارم، اما قبول این شروط شرف مردم ایران را زیر پا می گذارد.

 

رییس مجلس شورای اسلامی در ادامه بیان داشت: از ما نخواهید که این را انجام دهیم زیرا این ۱۲ مورد حقوق ملت ایران را به ذلت می کشاند و ایران هرگز شروط ۱۲ گانه ترامپ را نمی‌پذیرد.

 

وی خاطر نشان کرد: پس باید همه بایستیم و صبور باشیم و اگر صبر و استقامت داشته باشیم؛ این موجود نالایق مجبور به تمکین می شود اما اگر صبور نباشیم جلوتر می آید.

 

لاریجانی که خود روزگاری مناصب امنیتی چون دبیری شورای امنیت ملی در کارنامه سیاسی خود دارد افزود: من انسان کم سابقه ای در حوزه امنیت کشور نیستم و بین خودم و خدا، آنچه که حق می دانم را به شما می گویم.

 

وی افزود: اگر در مقابل امریکا امروز نایستیم چند قدم جلوتر خواهد آمد و بدتر از کاری که با عربستان سعودی کرد با ما می کند و ببینید با عربستان چه می کند؟ پولش را می گیرد تحقیرش هم می کند.

ل

اریجانی در ادامه سخنان خود در جمع فرهنگیان تربت حیدریه از ملت ایران بعنوان ملتی با تمدن و ریشه دار نام برد و افزود: پس باید من و مدیران ملت از حقوق ملت وکشور دفاع کنیم.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
ماجرای آنتن نصب شده در روستای مرجان چه بود؟ رسانه ها و روابط عمومی ها فضای آرام و به دور از التهاب را در کشور حاکم کنند ۱۸ هزار نفر مبتلا به بیماری فشار خون در تربت حیدریه شناسایی شد ملت ایران با هر گونه مذاکره ای که حاکی از ترس مذاکره کننده گان باشد مخالف است/تقابل امروز ما با استکبار در میدان اقتصادی است کاوش‌های باستان‌شناسی در منطقه «دامسک» ادامه یابد اصل تبلیغ و ترویج زکات ضعیف است/جمع آوری ۱۴ میلیارد ریال زکات در تربت حیدریه محورهای مهم بیانات رهبر معظم انقلاب در جمع مسوولان نظام افزایش ۲۰ درصدی نرخ کرایه تاکسی ها در تربت حیدریه ارائه تسهیلات بانکی نیازمند سند راهبردی است/پرداخت ۸۲ هزار میلیارد ریال تسهیلات به واحدهای تولیدی خراسان رضوی حکم جالب قاضی برای صیاد پرندگان وحشی در تربت حیدریه هنرمندان با ابتکار عمل خود، مردم را به سمت کار و تلاش و رونق تولید هدایت کنند وضعیت نا بسامان یک اثر ملی در تربت حیدریه