بدون نظر
 
علی لاریجانی در تربت حیدریه:
ایران هرگز شروط ۱۲ گانه ترامپ را نمی‌پذیرد/امروز اگر مقابل آمریکا ناایستیم چند قدم چلوتر می آید/ایستادگی راه مقابله با زیادی خواهی های آمریکا است
تاریخ انتشار : ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ در ۱:۱۰ ب.ظ
 
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: ایران هرگز شروط 12 گانه ترامپ را نمی‌پذیرد زیرا این ۱۲ مورد حقوق ملت ایران را به ذلت می کشاند.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ علی لاریجانی ظهر امروز در جمع معلمان تربت حیدریه با تاکید بر اینکه ادبیاتمان باید طوری باشد که وحدت داشته باشیم، افزود: من دیروز در سخنان مقام معظم رهبری این نکته را دیدم و این خیلی به موقع است که وقتی شما با یک حریف قدرت مندی طرف هستید که از همه ابزارها برای فشار بر ملت ایران استفاده می کند باید درون خودمان را منسجم کرده و با هم باشیم.

 

وی با اشاره به اینکه همدیگر را آزار ندهیم و باهم کار کنیم زیرا همه در یک کشتی هستیم، گفت: ممکن است برخی تصور کنند که چرا به این وضع رسیده ایم؟ و آیا راه دیگری بود؟ و مگر اینها خود غربی ها نگفتند ما در مسئله هسته ای می خواهیم توافق کنیم؟.

 

رئیس مجلس تصریح کرد: جمهوری اسلامی پذیرفت و دوسال مذاکره کردیم به توافق رسیدیم و این توافق را همه قبول کردند، اما یک موجود عجیب و غریبی پیدا شده در آمریکا که زیر این قرارداد زده و شروع کرده بر خلاف قوانین بین المللی فشار آوردن.

 

لاریجانی قبول شروط ۱۲ گانه ترامپ را ذلت آفرین دانست و افزود: ترامپ ۱۲ مورد نوشت و گفت اگر این ها را بپذیرید؟ من حرفی ندارم، اما قبول این شروط شرف مردم ایران را زیر پا می گذارد.

 

رییس مجلس شورای اسلامی در ادامه بیان داشت: از ما نخواهید که این را انجام دهیم زیرا این ۱۲ مورد حقوق ملت ایران را به ذلت می کشاند و ایران هرگز شروط 12 گانه ترامپ را نمی‌پذیرد.

 

وی خاطر نشان کرد: پس باید همه بایستیم و صبور باشیم و اگر صبر و استقامت داشته باشیم؛ این موجود نالایق مجبور به تمکین می شود اما اگر صبور نباشیم جلوتر می آید.

 

لاریجانی که خود روزگاری مناصب امنیتی چون دبیری شورای امنیت ملی در کارنامه سیاسی خود دارد افزود: من انسان کم سابقه ای در حوزه امنیت کشور نیستم و بین خودم و خدا، آنچه که حق می دانم را به شما می گویم.

 

وی افزود: اگر در مقابل امریکا امروز نایستیم چند قدم جلوتر خواهد آمد و بدتر از کاری که با عربستان سعودی کرد با ما می کند و ببینید با عربستان چه می کند؟ پولش را می گیرد تحقیرش هم می کند.

ل

اریجانی در ادامه سخنان خود در جمع فرهنگیان تربت حیدریه از ملت ایران بعنوان ملتی با تمدن و ریشه دار نام برد و افزود: پس باید من و مدیران ملت از حقوق ملت وکشور دفاع کنیم.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
نماز عید سعید فطر تربت حیدریه به روایت تصویر رعایت توصیه های بهداشتی مسئولان از مصادیق تزکیه نفس در روابط اجتماعی است عیدی خیّر تربت حیدریه به دانشجویان کم بضاعت محورهای مهم بیانات امام خامنه ای(مدظله العالی) در روز جهانی قدس پرداخت  ۹۹۰ میلیون ریال به مددجویان بهزیستی جلگه رخ و کدکن تسویه مطالبات زعفرانکاران خراسان رضوی در هاله ای از ابهام!/مدیر کل تعاون روستایی خراسان رضوی: تسویه مطالبات زعفرانکاران منوط به تخصیص اعتبار از سوی سازمان برنامه و بودجه است انحراف در تحقق بودجه ۹۸ شهرداری تربت حیدریه بدون مجوز شورا سرنوشت بزرگترین اقامتگاه بین راهی کشور در چالشی جدید! فقدان یک سازمان برنامه و بودجه کارآمد، نمایندگان مجلس را ناچار به پیگیری پروژه های دولتی کرده است/حرکت جهادی، شبانه روزی و بی منت مسیر اصلی کارگزاران نظام کلیدواژه ضدصهیونیستی ترند سوم توئیتر جهانی شد دست روی دست نتیجه کلنگ زنی های بی نتیجه در تربت حیدریه عطر دل انگیز مواسات و کمک مومنانه در روستاهای مرزی شرق کشور