بدون نظر
 
امام جمعه تربت حیدریه:
ایران اسلامی مرکز گفتمان مقاومت و مبارزه با نظام سلطه است
تاریخ انتشار : ۱۲ بهمن ۱۳۹۸ در ۱۰:۴۳ ق.ظ
 
حجت الاسلام عصمتی گفت: امروز به برکت خون مطهر شهدا و مجاهدت ها و همچتین حضور در صحنه مردم و رهنمودهای داعیانه ولی فقیه زمان ایرام اسلامی به مرکز گفتمان مقاومت و مبارزه با نظام سلطه تبدیل شده است.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ حجت الاسلام محمدرضا عصمتی صبح امروز در آئین گلباران تمقال امام خمینی(ره) اظهار کرد: پیروزی انقلاب، سرآغاز حاکمیت الهی در میهن اسلامی و در پرتوی این نعمت در ۴۱ سال گذشته پیروزی های فراوانی بدست آوردیم.

گفت: امروز به برکت خون مطهر شهدا و مجاهدت ها و همچتین حضور در صحنه مردم و رهنمودهای داعیانه ولی فقیه زمان ایرام اسلامی به مرکز گفتمان مقاومت و مبارزه با نظام سلطه تبدیل شده است.

عصمتی بیان کرد: مرکز گفتمان مقاومت و مقابله با نظام سلطه و استکبار جهانی بعنوان یک گفتمان غالب در منطقه حضور دارد و این از برکات جامعه و امامت جامعه اسلامی است.

عصمتی ابراز امیدواری کرد تا در سایه این گفتمان و این ولایت الهی به زودی نظام سلطه از منطقه بیرون وجود نحس و نا مبارکش از سر امت اسلامی و منطقه پاک شود.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
شهروندان مناطق کم برخوردار مشارکت بیشتری با شهرداری دارند توزیع ۷۳۰ بسته کمک معیشتی در جلگه رخ تربت حیدریه سهم ۲۵ درصدی تربت‌ حیدریه از تسهیلات کرونا برخی ادبیات‌ و برخورد‌ها با مجلس یازدهم طبیعی نیست شکوه مواسات، همدلی و کمک مومنانه در تربت حیدریه/از طبخ ۴۰ هزار پرس غذای گرم و توزیع بیش از ۱۰۰۰ بسته معیشتی بین نیازمندان تا اردوهای جهادی در مناطق محروم روستایی فروش پساب تصفیه خانه، حلقه مفقوده تکمیل پروژه فاضلاب تربت حیدریه محورهای مهم بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در روز عید قربان آمریکا با تعرض به هواپیمای مسافربری به دنبال فضای آشوب و اختلاف در کشور بود رفتار دولت نژادپرست آمریکا را محکوم و از حرکت مردم حمایت می‌کنیم بودجه شهرداری تربت حیدریه ۸۹۶ میلیارد ریال است/عمده بدهی شهرداری متعلق به بانک شهر است رهاسازی بیش از ۲۹۰ هزار قطعه ماهی در استخرهای ذخیره کشاورزی رخ طرح تفکیک پسماند از مبدا در تربت حیدریه آغاز شد