بدون نظر
 
امام جمعه تربت حیدریه:
ایران اسلامی مرکز گفتمان مقاومت و مبارزه با نظام سلطه است
تاریخ انتشار : ۱۲ بهمن ۱۳۹۸ در ۱۰:۴۳ ق.ظ
 
حجت الاسلام عصمتی گفت: امروز به برکت خون مطهر شهدا و مجاهدت ها و همچتین حضور در صحنه مردم و رهنمودهای داعیانه ولی فقیه زمان ایرام اسلامی به مرکز گفتمان مقاومت و مبارزه با نظام سلطه تبدیل شده است.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ حجت الاسلام محمدرضا عصمتی صبح امروز در آئین گلباران تمقال امام خمینی(ره) اظهار کرد: پیروزی انقلاب، سرآغاز حاکمیت الهی در میهن اسلامی و در پرتوی این نعمت در ۴۱ سال گذشته پیروزی های فراوانی بدست آوردیم.

گفت: امروز به برکت خون مطهر شهدا و مجاهدت ها و همچتین حضور در صحنه مردم و رهنمودهای داعیانه ولی فقیه زمان ایرام اسلامی به مرکز گفتمان مقاومت و مبارزه با نظام سلطه تبدیل شده است.

عصمتی بیان کرد: مرکز گفتمان مقاومت و مقابله با نظام سلطه و استکبار جهانی بعنوان یک گفتمان غالب در منطقه حضور دارد و این از برکات جامعه و امامت جامعه اسلامی است.

عصمتی ابراز امیدواری کرد تا در سایه این گفتمان و این ولایت الهی به زودی نظام سلطه از منطقه بیرون وجود نحس و نا مبارکش از سر امت اسلامی و منطقه پاک شود.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
روایت های متناقض یک استعفا! محسن زنگنه نامزد جبهه انقلاب اسلامی در حوزه انتخابیه تربت حیدریه راهی بهارستان شد افراد منتخب معیارهای ولی فقیه را داشته باشند/اسلام کاخ قدرت های جهانی نظام سلطه را به لرزه انداخته است فرآیند برگزاری انتخابات مجلس در پایتخت ابرایشم ایران خون بهای حاج قاسم و شهدای مقاومت اخراج آمریکا از منطقه است/ مجلس قوی و نترس ‌کشور را می سازد کشور با رای ملت اداره می شود/دو تابعیتی ها مشکلات اساسی برای کشور بوجود آوردند/تفکر ما نمی توانیم در حوزه اقتصادی مشکلات را افزایش داده است مردم با خلق حماسه ای دیگر پرونده سیاسی ۹۸ را تکمیل خواهند کرد عوامل اجرایی و نظارت نقش مهمی در سلامت برگزاری انتخابات دارند/لزوم اجرای قانون و رعایت اصل بی طرفی و جانبداری در انتخابات پیش رو نظام اسلامی و جبهه مقاومت به مجلسی شجاع، انقلابی و کارآمد نیاز دارد همه جریان های سیاسی در انتخابات حضور دارند/۵ هزار نفر مجری برگزاری انتخابات در حوزه انتخابیه تربت حیدریه ۲۵ درصد از مطالبات زعفران کاران امروز پرداخت می شود نصب سازه فوق سنگین ۵۲ متری کارخانه فولاد تربت حیدریه/تکنولوژی واحدهای احیا و گندله سازی در کشور بومی شده است