بدون نظر
 
امام جمعه تربت حیدریه:
ایران اسلامی مرکز گفتمان مقاومت و مبارزه با نظام سلطه است
تاریخ انتشار : ۱۲ بهمن ۱۳۹۸ در ۱۰:۴۳ ق.ظ
 
حجت الاسلام عصمتی گفت: امروز به برکت خون مطهر شهدا و مجاهدت ها و همچتین حضور در صحنه مردم و رهنمودهای داعیانه ولی فقیه زمان ایرام اسلامی به مرکز گفتمان مقاومت و مبارزه با نظام سلطه تبدیل شده است.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ حجت الاسلام محمدرضا عصمتی صبح امروز در آئین گلباران تمقال امام خمینی(ره) اظهار کرد: پیروزی انقلاب، سرآغاز حاکمیت الهی در میهن اسلامی و در پرتوی این نعمت در ۴۱ سال گذشته پیروزی های فراوانی بدست آوردیم.

گفت: امروز به برکت خون مطهر شهدا و مجاهدت ها و همچتین حضور در صحنه مردم و رهنمودهای داعیانه ولی فقیه زمان ایرام اسلامی به مرکز گفتمان مقاومت و مبارزه با نظام سلطه تبدیل شده است.

عصمتی بیان کرد: مرکز گفتمان مقاومت و مقابله با نظام سلطه و استکبار جهانی بعنوان یک گفتمان غالب در منطقه حضور دارد و این از برکات جامعه و امامت جامعه اسلامی است.

عصمتی ابراز امیدواری کرد تا در سایه این گفتمان و این ولایت الهی به زودی نظام سلطه از منطقه بیرون وجود نحس و نا مبارکش از سر امت اسلامی و منطقه پاک شود.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
گشت های امنیتی محله محور بسیج تربت حیدریه تغییر ماموریت داد دستگیری باند حفاران غیرمجاز در کدکن شیوع ویروس کرونا و کاهش ۵۱ درصدی مصرف بنزین در منطقه تربت حیدریه/افزایش ۱۲ درصدی فرآوردهای نفتی در سال ۹۸ آیا فرانسه و انگلیس کیت‌های آلوده تشخیص کرونا به ایران می‌‌فرستند؟/ نگرانی از تکرار تجربه خون‌‌های آلوده جهادگران دیروز، مدافعان امروز خسارت ۷ میلیارد ریالی سیل به کشاورزان تربت حیدریه ویروسی که همدلی را مُسری کرد کمک ۶ میلیارد ریالی خیر مه ولاتی به شبکه بهداشت ودرمان شهرستان مه ولات تابع تصمیمات کشوری هستیم/برخی از اعمال محدودیت ها در حیطه اختیار مقامات شهرستانی نیست!/برخی مصوبات بمنظور پیشنهاد حساسیت بیماری برای شهروندان بود سوغات کرونایی تهرانی ها برای مردم تربت حیدریه/مصوبات لازم الاجرایی که یکی پس از دیگری لغو می شوند محورهای مهم بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در روز مبعث لزوم بومی سازی سیاست ها در خصوص کرونا