بدون نظر
 
معاون وزیر کشور:
ایجاد کمربندی باعث مرگ خاموش شهر می شود
تاریخ انتشار : ۱۷ مرداد ۱۳۹۸ در ۱:۳۸ ب.ظ
 
معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور گفت: ایجاد یک کمربندی بدون مطالعات دقیق و بررسی چالش های پیش روی آن باعث مرگ خاموش یک شهر می شود.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ مهدی جمالی نژاد،  معاون عمرانی وزیر کشور صبح امروز در همایش هم اندیشی با شهرداران و دهیاران تربت حیدریه اظهار کرد: بدون خلاقیت و نوآوری و  علم روز دنیا شهرها پیشرفت نمی کنند، لذا ایجاد مراکز خلاقیت و نوآوری باعث توسعه و شکوفائی شهرها می شود.

 

وی تصریح کرد:  در مرحله نخست باید شهر را خوب شناخت و سپس معرفی کرد، اما متاسفانه در تربت حیدریه خیلی از پتانسیل ها خوب معرفی نشده  و این باعث عدم تمایل سرمایه گذاران به سرمایه گذاری در این شهر می شود.

جمالی نژاد با بیان اینکه میراث فرهنگی و معنوی خودمان را اول باید شناسائی و آن را معرفی کنیم، افزود: تربت حیدریه  از پتانسیل های فراوانی در حوزه های مختلف برخوردار است که خیلی کم از آن استفاده شده که مهمترین و کلیدی ترین آن قرار گرفتن در مسیر بین راهی و کریدور شمال به جنوب کشور است و  استفاده مناسبی از آن نشده است.

 

معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور گفت: ایجاد یک کمربندی بدون مطالعات دقیق و بررسی چالش های پیش روی آن باعث مرگ خاموش یک شهر می شود.

 

روزانه در مسیر تربت حیدریه و جاده کمربندی به مشهد چند هزار خودرو  عبور می کنند و اکثر این خودرو ها به داخل شهر تربت حیدریه نمی آیند

 

عدم جانمایی درست این کمربندی موجب شده تا اقتصاد و گردشگری شهر از رونق بیفتد و مسافران و زائرین با ظرفیت ها و قابلیت های شهر تربت حیدریه آشنا نشوند و شهر هیچ گونه بهره برداری از این ظرفیت طلایی نداشته باشد.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
Enjoyable What to Neutralize An individual’s Leisure Instance that Price Virtually Very little The Ugly Side of games How can you gauge members’entertainment? Concepts Meant for The Free of cost Effort The Little-Known Tips For games Greatest Activity Pertaining to You will Guidelines With regard to An individual’s Totally free Moment بزرگترین باغ پرندگان شرق کشور به بهره برداری رسید سریعترین مرد ایران سهمیه المپیک توکیو را کسب کرد افتتاح و کلنگ زنی ۹۲ پروژه در هفته دولت/ مرکز تعمیر لکوموتیو و ریل شرق کشور به زودی در تربت حیدریه راه اندازی می شود گلزار شهدای بهشت عسکری تربت حیدریه عطرافشانی شد اما و اگرهای ساخت پردیس سینمایی در باغملی تربت حیدریه /تربتی ها صاحب پردیس سینمایی می شوند؟